Як змінити мову у Ватсапі: виправити та перекласти українською, якщо програма стала англійською мовою, в налаштуваннях телефону

Не всі користувачі знають, як змінити мову у Ватсапі і від чого залежить відображення кнопок інтерфейсу в меню. У налаштуваннях знайти спеціальний розділ без відповідних знань непросто. Якщо на телефоні змінено установки мережі, відкатувати їх слід на самому пристрої. У цьому випадку “Ватсап” автоматично прив'яжеться до регіону підключення і запрацює правильно.

Способи змінити мову в WhatsApp

Багато моделей смартфонів орієнтовані на вузьку аудиторію. Айфони, незважаючи на русифікацію, вважаються американським must have. Наявність у їх прошивці додаткових мовних пакетів не вплине на ситуацію. Китайські бренди, навпаки, не обмежують використання смартфонів за регіональною ознакою. Купивши повноцінний емулятор Андроїда з магазином софта, користувач може встановити більше 100 різних мов, доступних для вибору під час першого запуску. Якщо завантажували WhatsApp англійською, то і на російську перекласти програму зможете.

Месенджер автоматично підлаштовується під мову, збережену на смартфоні. Якщо він змінився в результаті скидання системних файлів або інших помилок, це відразу відобразиться в меню інтерфейсу. Побачивши на екрані латинські символи, скористайтесь інструкціями для смартфонів із різними ОС.

Android OS:

 1. Закрийте активні вкладки.
 2. Знайдіть ярлик із налаштуваннями. Він позначається значком із шестеренками. Назва: Settings.
 3. Перейдіть до основних General або додаткових Personal параметрів (залежно від версії Андроїда).
 4. Відкрийте список мов для вибору. Для цього топніть по Language (Input).
 5. У запропонованій вкладці натискайте рядки до потрібного.
 6. Закріпіть «Русский». Напис перекладається у форматі, що читається.

Як змінити мову у Ватсапі: виправити та перекласти українською, якщо програма стала англійською мовою, в налаштуваннях телефону

Зміна мови програми в установках.

Після перемикання прошивки з латиниці на кирилицю “Ватсап” підлаштується під систему автоматично. Якщо усунути несправність, знайдіть рішення в інтерактивному довіднику на телефоні.

Коли купуєте закордонні «флагмани» не в Росії, висока ймовірність, що англійська мова вбудована у прошивку за умовчанням як універсальна.

Щоб перейти на російськомовне відображення меню у «Ватсапі» на Apple-пристроях, виконайте інструкції для iOS:

 1. Поверніться на домашній екран.
 2. Тапніть по іконці з шестірнями в нижній панелі екрана.
 3. Виберіть розділ General Settings, щоб настроїти параметри користувача.
 4. Для цього відкрийте Language&Region, потім iPhone Language. Це вкладки для вибору способу введення та регіону проживання.
 5. У списку знайдіть рядок «Українська»/Ukrainian.
 6. Щоб встановити переклад, натисніть Change to.
 7. Підтвердивши зміну мови, тапніть по Done. Налаштування готове.

Запустіть месенджер та відображення меню зміниться. У деяких випадках може знадобитися перезавантажити девайс.

Користувачі Nokia з операційною системою KaiOS перекладають месенджер за допомогою персоналізації. Це особливість пристроїв під керуванням нової версії ОС.

Інструкція для KaiOS:

 1. Відкрийте початковий екран.
 2. Знайдіть налаштування в меню програм з підписом Settings/Tools.
 3. Перейдіть до розділу із загальними параметрами General.
 4. Тапніть по Personalisation.
 5. Знайдіть вкладку зі списком Language.
 6. Відкрийте підпункт Phone.
 7. Виберіть мову зі списку.
 8. Підтвердьте зміни, натиснувши кнопку OK.
 9. Перезавантажте апарат.

В інших версіях месенджера параметри аналогічні. Проте, якщо в регіоні знаходження передбачений вибір мови, можете це зробити в налаштуваннях WhatsApp.

Як змінити налаштування в самому месенджері

Російські користувачі не здогадуються, чому інтерфейс “Ватсапа” відрізняється від іноземних версій.

Як змінити мову у Ватсапі: виправити та перекласти українською, якщо програма стала англійською мовою, в налаштуваннях телефону

Зміна мови залежить від регіону проживання.

Частина функцій називається інакше. В одних клієнтах показують рекламу та каталоги, в інших передбачено зміну мови з прив'язкою до регіону. Наприклад, якщо вибрати Україну як локацію на смартфоні, то месенджер запропонує відповідну альтернативу російськомовному способу введення.

Месенджер налаштований на бізнес-орієнтовану аудиторію і розробники не вважали за функцію Input Language, потрібну в РФ.

Кастомні налаштування перекладу доступні на пристроях під керуванням Android та залежать від встановленого регіону. Спробуйте змінити спосіб введення меню WhatsApp на своєму Андроїді.

Інструкція:

 1. Виберіть зрозумілий для перекладу “транскрипт” в налаштуваннях Language, якщо англійська не видаляється.
 2. Запустіть “Ватсап”.
 3. Тапніть по 3 точках меню.
 4. Перейдіть до «Налаштування», «Чати». У рядку з мовами програми виберіть російську (за наявності).
 5. Збережіть введення.

Перед налаштуванням спробуйте перекласти слова “налаштування”, “основні”, “додаткові” з попередньо встановленого “транскрипта”, щоб розуміти, в який із пунктів слід зайти, щоб не змінити зайвого.

Інструкція, як змінити мову клавіатури з російської на англійську і навпаки

Відкатив інтерфейс до регіону, подумайте, як зручніше писати. Перш ніж змінити мову у «Ватсапі», перевірте, чи підтримує встановлена клавіатура багатомовне введення Input. Для цього відкрийте месенджер і топніть по порожньому полі набору тексту. У вкладці, що випадає, натисніть на значок з шестернею. Перейдіть до розділу Language. Відобразяться додаткові способи виведення на екран. Виберіть відповідний переклад.

Перемикання введення доступне в інтерактивному режимі. Під час набору тексту достатньо тапнути по значку з глобусом і провести ліворуч по клавіші пробілу.

Якщо мови відображаються у списку, але неактивні, завантажте їх у налаштуваннях. Позначте російську та суміжні з ним діалекти.

Заміна мови в інтерфейсі WhatsApp поки що недоступна для російських користувачів. Для переходу з англійської на російську здебільшого доведеться змінювати регіон локації. Якщо проблему не вирішено, значить, «Ватсап» не визначає розташування мережного доступу.

Огляд

nBook
Додати коментар