Чому не надсилається відео в WhatsApp

Зрозуміти, чому не надсилається відео в WhatsApp, можна, проаналізувавши всі ознаки проблеми – як давно і часто з’являється помилка, який характер носить повідомлення про неможливість надсилання файлу і т.д.

Якщо розмір ролика перевищує 16 Мб, переслати його через «Ватсап» не можна. У цьому випадку рекомендується використовувати хмарні сховища, щоб надсилати відео у форматі посилання, а також різні програми зі стиснення або розділення медіаконтенту на невеликі відрізки.

Основні причини, чому не надсилається відео в WhatsApp

Якщо на телефоні або комп’ютері неправильно встановлено час, це може бути поясненням збоїв у надсиланні повідомлень WhatsApp. Найкраще синхронізувати дату та годинник із сервером точного часу, автоматизувавши цей процес за допомогою налаштувань.

Необхідно лише правильно вказати часовий пояс, контролювати стабільність підключення до Інтернету.

Це не єдина причина, чому користувачам часто не вдається переслати відео. Можливо, програма потребує оновлення, а телефон – чищення або зміни налаштувань.

Неправильні налаштування та відсутність оновлення

Коли програма оновлюється невчасно, у її функціонуванні можуть виникнути помилки. Якщо справа в збій внутрішніх установок пристрою, видаліть програму з початкового екрана та з історії останніх запусків, а потім знову зайдіть в месенджер.

Чому не надсилається відео в WhatsApp: що робити, якщо не можу надіслати файл із галереї

Поновіть месенджер.

Неправильний формат файлу

Месенджер «Ватсап» підтримує різні формати файлів, серед яких:

 • RAM;
 • VOB;
 • MOV;
 • MPEG;
 • HD;
 • AVI та деякі інші.

Проблеми з пересиланням можуть виникнути із деякими відео формату MPEG-4.

Переповнено пам’ять пристрою

Через нестачу пам’яті в мобільному пристрої можуть відбуватися різні збої, в т. ч. пов’язані з відправкою файлів у месенджері. Очищення телефону або планшета від непотрібних даних, не використовуваного софту може допомогти у вирішенні проблеми.

Щоб перевірити, скільки місця зайнято програмами та файлами, перейдіть в налаштування гаджета, розділ, пов’язаний з накопичувачами та пам’яттю.

Якщо вільно менше 10% пам’яті, цього обсягу може бути недостатньо для виконання системних завдань. Щоб відновити функцію надсилання відео у «Ватсапі», очистіть пристрій за допомогою вбудованого програмного забезпечення або сторонніх програм, наприклад, CCleaner.

Видаліть дані кеша, файли з папки завантажень, непотрібні фото, все те, що дозволить очистити пам’ять, не порушить звичний режим роботи і не завдасть інформаційної шкоди.

Чому не надсилається відео в WhatsApp: що робити, якщо не можу надіслати файл із галереї

Переповнено пам’ять телефону.

Низька швидкість інтернет-з’єднання

Проблема із завантаженням відео з галереї в діалог WhatsApp, що одноразово виникла, часто вирішується перезавантаженням мережі. Відключіть ненадовго інтернет для відновлення нормальних параметрів стабільності та швидкості, які могли збитися внаслідок невеликих технічних неполадок.

Якщо потужності інтернет-з’єднання не вистачає для завантаження відео, можливо варто розглянути інші тарифи з вищими показниками швидкості.

Також за допомогою настройок використання даних телефону можна обмежити доступ до мережі деяких програм, що працюють у фоновому режимі. Це зробить застосування месенджера стабільнішим.

Віруси у телефоні

Якщо пристрій не забезпечений антивірусом, ймовірність зараження системи шкідливим програмним забезпеченням збільшується. При попаданні, наприклад, троянської програми збої у роботі «Ватсапа», зокрема пов’язані з відправкою відео, можливі.

Тестувати телефон і при необхідності позбавляти його вірусних програм рекомендується в сервісному центрі. Відразу після цього необхідно встановити надійний антивірус.

Причина у SD-карті

Коли підозра у викликі збою в WhatsApp впала на флеш-карту, спробуйте спочатку вилучити її та встановити наново. Також необхідно виконати перезавантаження гаджета.

Серед інших причин, що роблять пересилання відеофайлів у клієнті неможливою, відсутність вільного простору в пам’яті, неправильні налаштування, псування.

Що робити, якщо причина проблем з надсиланням відео у флеш-карті:

 1. Перевірте рівень заповнення пам’яті. За необхідності зробіть очищення сховища для вивільнення накопичувального простору.
 2. Налаштуйте картку SD відповідно. Наприклад, якщо накопичувач призначений лише для читання, то функція надсилання медіа через месенджер буде недоступна. Необхідно встановити параметр «Передача файлів».
 3. При системному пошкодженні відновити накопичувач можливо лише шляхом форматування, але це призведе до видалення всіх даних.
 4. Якщо флеш-карта зіпсована, про що може свідчити її відсутність у полі бачення пристрою, залишиться лише замінити на нову.

Чому не надсилається відео в WhatsApp: що робити, якщо не можу надіслати файл із галереї

Перевірка SD-картки.

Способи вирішення проблеми

У випадку, коли зрозуміти, чому не надсилається відео до WhatsApp, так і не вдалося, послідовно застосуйте всі можливі методи відновлення його функцій:

 1. Перезавантажте інтернет-з’єднання та сам пристрій.
 2. Спробуйте видалити та заново завантажити месенджер або оновити його до останньої версії.
 3. Звільніть заповнену внутрішню та зовнішню пам’ять.
 4. За наявності флеш-карти перевірте коректність її роботи.
 5. Використовуйте інші способи надсилання відеоконтенту: з галереї, посиланням з хмарного сховища, у стислому вигляді тощо.

Якщо жоден спосіб не допоміг вирішити проблему, зверніться до сервісного центру для діагностики пристрою. Фахівці перевірять систему на предмет вірусів, допоможуть правильно виставити налаштування, за потреби виконають ремонтні роботи.

Огляд

nBook
Додати коментар