Як включити екстрену допомогу на телефоні Xiaomi

Як включити екстрену допомогу на телефоні Xiaomi

Якщо і є щось, що характеризує MIUI, так це величезна кількість налаштувань, і вони стосуються різних речей і навіть можуть допомогти вам у надзвичайних ситуаціях. У інтерфейсі користувача Xiaomi, Redmi і POCO можна налаштувати екстрене повідомлення SOS, яке активується натисканням комбінації кнопок і буде відправлено на встановлені вами екстрені контакти.

Як активувати екстрене повідомлення SOS на смартфонах Xiaomi

Якщо ви опинитеся в ризикованій ситуації, швидше за все, ви не зможете зупинитися, щоб дістати телефон і поділитися своїм місцем розташування з контактами, одночасно викликаючи допомогу. Однак, ви можете зробити цей процес набагато простіше, якщо у вас є мобільний телефон Xiaomi.

У розділі настройок є опція «Екстрена допомога», за допомогою якої швидко натиснувши кнопку живлення п'ять разів поспіль, ви активуєте автоматичне текстове повідомлення. Після цього повідомлення буде надіслано вашим контактам в екстрених ситуаціях із зазначенням вашого розташування. Активуйте цю опцію, виконавши такі дії:

  • Відкрийте “Параметри”.
  • Перейдіть до розділу «Паролі та безпека».
  • Натисніть на опцію «Екстрена допомога».
  • Активуйте цю функцію.

Як включити екстрену допомогу на телефоні Xiaomi

Якщо натиснути кнопку активації, якщо ви раніше не призначили один або кілька контактів екстреної допомоги, вам буде запропоновано зробити це, щоб було кого сповістити при використанні цієї функції безпеки.

Пам'ятайте, що для активації цього автоматичного повідомлення необхідно натиснути кнопку живлення п'ять разів поспіль. Ми протестували цю функцію на мобільному телефоні Xiaomi, і вона справді працює.

Ви можете використовувати цю функцію безпеки, коли вам потрібно, щоб один з ваших контактів знав про ваше місцезнаходження та знав, як вас знайти, якщо ви потрапили у надзвичайну ситуацію.

nBook
Додати коментар