Як подивитися пароль від інтернету на комп'ютері

Багато користувачів не знають, як подивитися пароль від інтернету на комп'ютері, адже це знання може бути корисним, якщо код доступу втрачений або забутий. У такому разі є кілька способів, які допоможуть відновити втрачену інформацію.

Як подивитися пароль від інтернету на комп'ютері

Для чого потрібні логін та пароль для входу в інтернет

Слово логін у перекладі з англійської означає «увійти». Його створення – одна з частин процедури реєстрації на будь-якому сайті. Він може складатися з великих і малих літер, цифр і знаків. Логін потрібен для доступу в особистий кабінет, він відомий лише власнику сайту та користувачу облікового запису.

Пароль також вибирається на стадії реєстрації. Він виконує ті ж функції, що й логін, тобто захищає обліковий запис від стороннього доступу.

Зверніть увагу ! Зі сказаного вище можна зробити висновок, що логін та пароль є ідентифікатором користувача, який зареєструвався на певному веб-сайті. Вони доповнюють один одного, оскільки при неправильному введенні одного з параметрів буде відмовлено у доступі, незважаючи на правильність іншого.

Логін та пароль вибираються самостійно користувачем або залежно від вибраного ресурсу їх може запропонувати система. При цьому небажано використовувати імена дітей, родичів, прізвиська тварин, загалом ту інформацію, яка є у відкритих джерелах.

Щоб шахраї не змогли вкрасти дані доступу, необхідно:

 • Використовувати надійні та унікальні паролі.
 • Якщо шифр не вдається вигадати самостійно, знайти його можна в менеджері паролів.
 • Завжди проходитиме двофакторну автентифікацію — одноразові коди в SMS або додатку на всіх сайтах, де є така послуга.

Способи відновити пароль від входу до Інтернету на комп'ютері

Як подивитися пароль від інтернету на комп'ютері

Як подивитися пароль від інтернету – це найпоширеніше питання серед користувачів, які втратили або забули його. Існує кілька способів відновити втрачений шифр:

 • Спеціальні програми.
 • Дзвінок на онлайн-підтримку провайдера.
 • Самостійне відновлення через сайт оператора.

Спеціальні програми

Як подивитися пароль від інтернету на комп'ютері

Якщо пароль було втрачено або забуто, його можна з високого ступеня ймовірності відновити за допомогою спеціальних програм. Вони зазвичай мають вузьку спеціалізацію. Одні можуть відновлювати паролі від інтернету, інші працюють з браузерами, ICQ-клієнтами, також можна дізнатися про коди, які були збережені в конфігураційних файлах роутера.

Якщо користувач не використовує високошвидкісне підключення через кабель, але доступ в інтернет є, дізнатися пароль допоможе програма Asteriks Key. Користуватися нею легко. Спочатку потрібно запустити програму, після чого відкрити вкладку з вихідним кодом. Далі зайдіть в налаштування роутера, і перейти у вкладку, в якій міститься вся інформація про обліковий запис. Залишається лише виділити закрите повідомлення та натиснути кнопку «Recover».

Якщо роутер працює в режимі мосту, значить, підключення до мережі є високошвидкісним. У такому разі втрачений шифр можна відновити у програмі Dialupass. Для початку роботи її потрібно запустити та відкрити файл із розширенням .exe. Запустивши його, користувачеві стане доступне нове вікно, в якому будуть відображені всі дротові та бездротові підключення та облікові записи, що використовуються.

Програма Wi-Fi Password Decryptor встановлюється на телефони з ОС Android, його можна завантажити прямо з Play Market. Після інсталяції програму достатньо запустити, щоб побачити поточний пароль від інтернету.

WirelessKeyView ще одна програма, яку потрібно відкрити на комп'ютері, далі сама почне визначати поточний пароль, користувачеві залишається тільки чекати. Після завершення пошуку необхідно натиснути на стовпець “Network”, де буде вказано поточний пароль. Ці програми безкоштовні та не вимагають встановлення на Віндовс.

Дзвінок на онлайн-підтримку провайдера

Як подивитися пароль від інтернету на комп'ютері

Оператор технічної підтримки допоможе відновити втрачений або забутий пароль від інтернету. Щоб отримати потрібну інформацію, користувач повинен надати свої особисті дані. Сюди входить адреса проживання, паспортні дані та П.І.Бо абонента. У деяких випадках співробітнику служби підтримки доведеться назвати кодове слово.

Номери найпоширеніших операторів:

 • 8-800-700-83-78, 0611, 8-800-700-21-11, 8-800-700-00-80 – «Білайн», короткий номер призначений для користувачів мобільних телефонів.
 • 0890, 8-800-250-08-90 – абонентам «МТС» доступна послуга «Замовлення оператора». Для цього після прослуховування інформації потрібно натиснути цифри 2 та 0 на смартфоні. Протягом 30 хвилин співробітник компанії самостійно передзвонить.
 • 8-800-100-08-00, 8-800-181-18-30 — перший номер призначений для питань, пов'язаних із підключенням будь-якої послуги компанії «Ростелеком». Другий використовується на вирішення проблем технічного характеру.

Самостійно через сайт провайдера

Як подивитися пароль від інтернету на комп'ютері

Зайнятися відновленням пароля можна самостійно. Для цього необхідно зареєструватись або авторизуватися в особистому кабінеті провайдера. На прикладі далі показано, як дізнатися пароль від домашнього інтернету в особистому кабінеті «Білайну»:

 1. Як уже говорилося раніше, спочатку потрібно авторизуватися.
 2. Далі необхідно натиснути на вкладку “Як отримати пароль”.
 3. Потім потрібно вибрати свій обліковий запис та ввести логін.
 4. Користувачеві стане доступна кнопка «Перевірити логін».
 5. Якщо все в порядку висвітиться нова вкладка, куди необхідно ввести номер телефону і натиснути кнопку «Перевірити телефон».
 6. Після завершення цієї дії висвітлиться кнопка «Отримати пароль».

Зверніть увагу! У компанії «Ростелеком» немає цієї функції, користувачі можуть лише змінити пароль, але щоб завершити процедуру, система вимагатиме ввести старий ключ.

Додаткові способи відновлення забутого пароля

Крім перерахованих вище способів, відновити доступ до інтернету можна ще двома способами:

 • Користувач може переглянути код у налаштуваннях роутера.
 • Зберегти резервну копію в налаштуваннях модему.

Перший спосіб передбачає виконання наступних дій:

 1. Необхідно увійти до налаштувань роутера.
 2. Відкрити вкладку з логіном та паролем
 3. Виділити рядок із ключем та клікнути по ньому правою кнопкою миші
 4. У новому вікні меню виберіть вкладку «Переглянути код».
 5. Далі з'явиться рядок зі словом “password” його та потрібно замінити.

Для реалізації другого варіанта необхідно:

 1. Увійти до налаштувань роутера.
 2. Відкрити пункт “Управління”.
 3. Перейти до вкладки резервна копія.
 4. Натиснути кнопку «Зберегти налаштування» та відкрити файл у блокноті.
 5. Натиснути клавіші Ctrl+F та ввести новий пароль.

Що робити, якщо не пам'ятаєте пароль та логін від роутера

Як подивитися пароль від інтернету на комп'ютері

Панель керування кожного маршрутизатора захищена паролем, щоб ніхто не зміг підключитися до Інтернету. У нових неналаштованих роутерах найчастіше використовується пароль “admin”. Але якщо ключ доступу було змінено та успішно забуто, то доведеться скинути налаштування роутера. Для цього потрібно:

 • Натиснути на кілька секунд кнопку, яка зазвичай підписана як: RESET, WPS/RESET, Зрос, Default. Вона змінюватиметься відповідно до моделі роутера.
 • Далі потрібно вимкнути живлення маршрутизатора. Кнопка відключення має круглу форму та зазвичай розташована на задній частині пристрою.

Зверніть увагу! Після відкату до заводських налаштувань, щоб увійти в панель управління, необхідно ввести дані в ноутбук або ПК, які вказані на роутері. Якщо таких немає, то пароль за замовчуванням не буде встановлений.

Як бути, якщо нічого не допомогло

Якщо жоден з варіантів не допоміг, не потрібно засмучуватися, адже все ще можна роздати інтернет з телефону і вже потім, скористатися перерахованими вище способами по відновленню пароля.

Підключення через Wi-Fi через налаштування

Це найзручніший спосіб поділитися інтернетом. Для цього потрібен смартфон, який працює на Android або iOS з відповідною функцією та адаптером Wi-Fi. Насамперед потрібно перевірити наявність мобільного з'єднання та стан рахунку. Якщо все в порядку процедура відновлення пароля на Android виглядає так:

 1. Насамперед, необхідно відкрити налаштування в основному меню смартфона.
 2. Перейдіть до розділу «Бездротові мережі» та виберіть вкладку «Ще».
 3. Потім користувач повинен перейти в пункт «Модем та точка доступу», там буде підрозділ із написом Wi-Fi.
 4. У нього необхідно зайти та переглянути ім'я мережі та пароль.

Відновлення пароля з iPhone

Процедура відновлення коду доступу на iPhone проводиться так само, як і на смартфонах з Android.

Підключаємо комп'ютер

Після того, як всі необхідні дії були виконані, необхідно підключити ПК до інтернету. Для цього натисніть на піктограму Wi-Fi на панелі завдань. Далі потрібно вибрати ім'я мережі, ввести пароль та підключити пристрій до Інтернету.

За підсумками варто сказати, що якщо користувач забув пароль від інтернету не потрібно впадати у відчай, сьогодні існує маса способів вирішення цієї проблеми. Щоб уникнути подібної ситуації, рекомендовано зберігати код доступу на смартфоні або записати його до блокноту.

nBook
Додати коментар