Canon MG3640 – як підключити по Wi-Fi до ноутбука або комп'ютера

Все більше користувачів вибирають як основне бездротове підключення, гідно оцінивши його переваги. Друкуючий пристрій також може бути підключений до комп'ютера або ноутбука. Нижче буде описано manual, як налаштувати принтер Canon Pixma mg 3640 через вай-фай.

Як підключити принтер Canon до вай-фай

Canon MG3640 - як підключити по Wi-Fi до ноутбука або комп'ютера

Існує кілька загальних способів підключення до бездротового з'єднання.

 • Через WPS

Це особлива кнопка, яку можна знайти на корпусі маршрутизатора чи роутера. Вона дозволяє одночасно підключити два пристрої. У меню принтера перейдіть до розділу «Бездротові з'єднання». Із запропонованих варіантів підключення слід вибрати WPS.

Потім потрібно знайти відповідну кнопку на маршрутизаторі та утримувати її натиснутою, доки індикатор не заблимає. На самому принтері необхідно натиснути кнопку «ОК» і утримувати, доки пристрій не повідомить, що готовий до використання.

 • Використання пароля SSID

Цей варіант простий, але підходить тільки для моделей, оснащених РК-дисплеєм. Спочатку слід зайти в налаштування пристрою та вибрати розділ Wi-Fi. Для роботи знадобиться пункт “Встановлення вай-фай з'єднання”.

Потім виберіть «Майстер установки бездротового з'єднання». Буде здійснено автоматичний пошук доступних мереж. Користувачеві залишається вибрати потрібну. Для подальшої роботи потрібно ввести SSID-пароль. Якщо дані введені правильно, індикатор Wi-Fi на принтері світиться зеленим.

 • Підключення за допомогою комп'ютера та USB-проводу

Для цього на ПК слід зайти до папки «Мережеве оточення». Далі слід зайти на вкладку Властивості і вибрати пункт Мережеве з'єднання. З'явиться вікно, в якому слід вибрати підпункт «Локальна мережа».

Далі – “Властивості мережного адаптера”. Інші потрібні настройки знаходяться у вкладці Загальні. Протокол слід вибрати ТСР/ІР. У вкладці «Властивості» необхідно відзначити «Використовувати IP-адресу обладнання». Він знаходиться у документації принтера.

Залишається підключення до бездротового з'єднання. Але процес установки залежить від особливостей конкретної моделі. Також підключення може здійснюватись за допомогою кабелю, яким з'єднують принтер та комп'ютер. Усі необхідні відомості вводять у ПК. Але для цього він повинен “побачити” пристрій, інакше підключити до вай-фаю не вдасться.

Важливо! Якщо комп'ютер не знаходить принтер Canon, це може бути причиною несправного порту або кабелю. Або необхідно перезавантажити пристрій та спробувати заново приєднати.

Canon MG3640 - як підключити по Wi-Fi до ноутбука або комп'ютера

Встановлення драйверів для Wi-Fi принтера Canon

Для синхронізації роботи друкованого пристрою та комп'ютера потрібне відповідне програмне забезпечення. Зазвичай драйвера йдуть у комплекті із принтером. Під час встановлення слід вставити диск у дисковод та виконувати всі поради майстра з встановлення.

Якщо диск із драйверами відсутній у комплектації, їх можна завантажити з офіційного сайту виробника. Тільки для цього потрібно знати точну модель принтера, щоб завантажити відповідне програмне забезпечення. Після завантаження користувачеві залишається запустити інсталятор.

Також можна користуватися стандартними інструментами ОС. Для цього слід зайти в Центр оновлень Windows. Далі потрібно вибрати принтер Canon. Система почне автоматичний пошук відповідних драйверів. Після цього всі компоненти будуть завантажені і можна продовжити встановлення бездротового з'єднання.

Важливо! Перед завантаженням драйверів принтер повинен знаходитись у списку видимих пристроїв ПК. Інакше програмне забезпечення не буде повністю завантажено і принтер не матиме доступу до бездротового з'єднання.

Canon MG3640 - як підключити по Wi-Fi до ноутбука або комп'ютера

Налаштування підключення Canon через Wi-Fi до комп'ютера та ноутбука на Windows та MacOS

Процес підключення друкованого пристрою Canon дещо відрізнятиметься на різних версіях ОС. Все залежить від моделі принтера, тому що вибір компонентів залежить від технічних характеристик.

Нижче наведено покрокову інструкцію підключення принтера Canon mg 3640 через Wi-Fi на Windows. Найпростіший варіант – використання кнопки WPS на маршрутизаторі. Але якщо така функція відсутня, доведеться підключати вручну.

 1. Спочатку потрібно завантажити програмне забезпечення. Після цього запуститься майстер установки.
 2. Користувач вибирає «Почати налаштування». Система виконає пошук оновлень і за потреби завантажить потрібні компоненти.
 3. Далі необхідно вибрати регіон/країну та прийняти ліцензійну угоду.
 4. Користувачеві буде запропоновано взяти участь у програмі Extended Survey Program. Погоджуватися необов'язково. Потрібно дати згоду на всі процедури встановлення.
 5. Потрібний тип підключення – бездротова мережа. Далі слід вибрати бездротове підключення через маршрутизатор.
 6. Комп'ютер розпочне пошук принтерів, налаштованих для роботи з мережею. Якщо Canon mg 3640 не знайдено, необхідно настроїти його. Для цього потрібно вибрати пункт “Друкарський пристрій не виявлено”.
 7. Відкриється вікно майстра установки для підключення принтера через Wi-Fi. Залишається дотримуватися всіх інструкцій.
 8. Після завершення сканування пристрій буде додано до списку. Потім буде виконано пошук драйверів та встановлення необхідних компонентів.

Щоб перевірити правильність налаштувань, слід виконати пробний друк.

Важливо! Інструкція для підключення моделі Canon 3040 до Wi-Fi аналогічна до вищеописаної.

Canon MG3640 - як підключити по Wi-Fi до ноутбука або комп'ютера

Вище була інструкція для Canon mg3640 – як підключити Wi-Fi у Windows. На макбуку алгоритм дій трохи відрізнятиметься.

 1. Перед початком роботи необхідно завантажити програмне забезпечення.
 2. З'явиться майстер установки. Далі знадобляться дані для введення. У рядку, де потрібно вказати логін, користувач вводить Canon. Також потрібний пароль для продовження встановлення.
 3. Відкриється інше вікно та почнеться перевірка оновлень. Цей процес може тривати кілька хвилин.
 4. Подальший крок — вибір країни/регіону та ухвалення ліцензійної угоди. Додатково буде запропоновано взяти участь у програмі Extended Survey Program. Цей крок можна пропустити.
 5. Після цього система здійснить діагностику стану принтера. Це може тривати кілька хвилин. Потім потрібно вибрати тип підключення – це бездротове.
 6. Користувач повинен переконатися, що принтер перебуває у увімкненому стані.
 7. Система почне автоматичний пошук друкованих пристроїв, доступних для локальної мережі.
 8. Якщо принтер раніше був підключений до мережі, він з'явиться у списку. Якщо ні, доведеться додати його вручну.
 9. Користувачеві потрібно вибрати пункт, у якому написано, що пристрій не було знайдено.
 10. Завантажиться майстер з порадами щодо подальшої установки за допомогою бездротового з'єднання. Необхідно дотримуватися всіх рекомендацій, щоб процес пройшов успішно.
 11. Після виконання всіх дій з'явиться екран завантаження. Потім на екрані буде виведено повідомлення, де натиснути Allow/Дозволити.
 12. Потрібно дочекатися завершення налаштування. Буде завантажено всі оновлення та програмне забезпечення.
 13. Далі користувачеві необхідно натиснути “Додати принтер”.
 14. Найменування принтера з'явиться у окремому вікні. Спочатку буде відображено багатофункціональні пристрої. Потрібно почекати, коли оновиться вікно. Повинен з'явитися Canon IJ Netwoork, і його потрібно додати.
 15. Слід зачекати кілька хвилин, доки не завантажаться всі дані про принтер.
 16. Налаштування бездротового з'єднання друкованого пристрою та комп'ютера завершено.

Підключення через Wi-Fi Canon mg3540 здійснюється таким же способом. Якщо установка принтера виконувалася вперше, фахівці рекомендують виконати вирівнювання друкуючих головок. Докладніше про це розказано у посібнику з експлуатації.

Canon MG3640 - як підключити по Wi-Fi до ноутбука або комп'ютера

Ця покрокова інструкція підходить також для Canon g3411: підключення до Wi-Fi здійснюється аналогічним способом як для користувачів Windows, так і MacOS. Модель можна підключити до смартфону. Для цього на телефон необхідно завантажити спеціальний додаток у магазинах Google Play та Apple Store.

На самому принтері потрібно вибрати друк із смартфона. Для цього необхідно натиснути кнопку Direct на принтері і утримувати її протягом двох секунд. На телефоні потрібно виконати пошук нових пристроїв та вибрати Canon. Далі за допомогою програми виконати друк необхідних документів.

Для довідки! Також програма дозволяє переглядати та друкувати фотографії.

Вказана вище інструкція підходить для таких моделей:

 • mg3640;
 • g3411;
 • mg3540;
 • mg3600;
 • ip7240;
 • ts3140;
 • mp495;
 • g3010;
 • pixma ts5040;
 • g3415.

Відмінність лише у драйверах, тому що для коректної роботи знадобиться відповідне програмне забезпечення. Тому користувачам потрібно знати точну назву моделі. Іноді, щоб принтер знайшов мережу, його необхідно вимкнути, а потім увімкнути знову.

Підключити принтер Canon до Wi-Fi не так складно, більшість настройок відбувається автоматично. Кабель та диск з ПЗ зазвичай йдуть у комплекті разом з пристроєм. Користувачеві слід дотримуватися порад майстра установки, щоб настроїти обладнання для роботи.

nBook
Додати коментар