Як встановити Ватсап на ноутбук без телефону

Користувачі можуть завантажити “Ватсап” на ноутбук та спілкуватися в мережі анонімно. При цьому підтвердження облікового запису QR-коду зовсім не обов’язково. Десктопні версії використовують для доступу відразу до кількох облікових записів зі спрощеною автентифікацією за номером телефону.

Функціональність версії для ПК

Настільний WhatsApp Messenger підтримує ті ж способи зв’язку, що й додаток для смартфонів. Вбудований інтерфейс повністю дублює функцію мобільної версії.

Можливості:

 1. Спілкування в особистих та групових чатах, конференціях.
 2. Надсилання голосових та відеоповідомлень.
 3. Пересилання медіа, документів.
 4. Онлайн-дзвінки, відеозв’язок.
 5. Адміністрація груп.
 6. Налаштування звукових повідомлень.
 7. Швидка відповідь у режимі діалогового вікна.

Встановивши десктопну версію, користувач спрощує процедуру автентифікації. Авторизація за штрихкодом, як і в Whatsapp Web, присутня. Однак сканувати QR перед кожним запуском програми не потрібно. Досить відкрити настільний клієнт натисканням по ярлику і відразу розпочати спілкування.

Скачати Ватсап на ноутбук: як встановити безкоштовно російською мовою без телефону

Доступне завантаження клієнта для Windows та Mac OS.

Переваги та недоліки WhatsApp для ноутбука

Офіційний клієнт для ПК передбачає синхронізацію з мобільним месенджером. Листування зберігається одночасно на телефоні та ноутбуці. Доступ до чатів можливий з будь-якого зв’язаного пристрою.

Ця перевага дає користувачеві необмежені можливості спілкування з колегами та друзями. На роботі він веде ділове листування, відключаючи непотрібні спливаючі повідомлення. У вільний час, навпаки, блокує корпоративні розсилки, які отримують у месенджері на смартфоні.

Додаткові переваги:

 1. Якісні відеотрансляції, що відповідають роздільній здатності камери. Автопідстроювання одержуваного зображення під великий монітор ПК.
 2. Можливість пересилати файли із зовнішніх накопичувачів USB.
 3. Читання повідомлень з робочого столу у діалогах. Швидке надсилання відповіді.
 4. Автоматичне оновлення месенджера для доступу до нових функцій.
 5. Підтримка іноземних мов.

Незважаючи на вибір комфортного способу зв’язку в тій чи іншій ситуації, використання десктопного додатка передбачає деякі обмеження, пов’язані з конфіденційністю даних.

Листування WhatsApp зберігається не на віддалених серверах, а в пам’яті пристрою. Якщо зловмисник отримає доступ до мобільного номера, обліковий запис зламають. Крім того, для читання чатів достатньо знайти системну папку “Ватсапа”, де зберігаються зашифровані повідомлення.

Іншим недоліком вважається відсутність портативної версії месенджера. Завантажені медіа зберігаються на ПК, що скорочує обсяг оперативної пам’яті. Користувачам доводиться очищати системну папку вручну, щоб не втратити важливі файли при видаленні кеша.

Як завантажити та встановити WhatsApp на ноутбук

Якщо веб-версія не розглядається як спосіб зв’язку, завантажте на ПК клієнт месенджера для десктопних пристроїв. Офіційний WhatsApp підтримується на ноутбуках з Windows (32/64 bit) і MAC.

Скачати Ватсап на ноутбук: як встановити безкоштовно російською мовою без телефону

Для встановлення використовуйте лише офіційну версію програми.

Офіційна версія програми

Щоб підключити месенджер до ноутбука, зайдіть на головну сторінку сайту «Ватсапа», клацніть на завантажувальному посиланні для комп’ютерів, завантажте клієнт, який відповідає технічним характеристикам ПК.

На моєму ПК 64-розрядний CPU з Windows 10. Щоб перевірити, натисніть “Пуск” – “Параметри системи”. Далі топніть за завантажувальним посиланням для “Віндоус” і збережіть файл exe на жорсткий диск.

Якщо на комп’ютері підключено обліковий запис Microsoft, натисніть логотип магазину завантажень для автоматичної установки робочої версії. Якщо у браузері увімкнено VPN, завантажте месенджер російською мовою. Для цього змініть локацію у верхньому правому кутку сайту. Розкрийте список, натиснувши стрілку. Виберіть російську.

Для інсталяції відкрийте папку Downloads, клацніть по файлу завантаження двічі і натисніть «Далі». Дочекайтеся завершення встановлення. Відкрийте ярлик “Ватсапа” з робочого столу. Синхронізуйте програму з мобільним клієнтом. Для цього в телефоні активуйте опцію WhatsApp Web, скануйте QR із екрана ноутбука.

Авторизація в обліковому записі здійснюється автоматично. При виході з десктопного клієнта автентифікацію повторюють знову: без телефону з камерою доступ до чатів буде заблоковано.

Емулятори Андроїд

Якщо необхідно скачати «Ватсап» на ноутбук у форматі APK (під Android), підберіть месенджер потрібної версії у пошуку браузера. Перетягніть завантажений файл мишею, щоб поставити його на емулятор LDPlayer. Для слабких ПК підійде Nox App або BlueStacks. Встановіть їх відповідно до версії ОС. Перш ніж додати APK до бібліотеки, прив’яжіть вчений запис Google або зареєструйте новий, вказавши телефон та електронну пошту.

Запуск WhatsApp на ноутбук нічим не відрізняється від аналогічного на смартфоні. Емулятор Android – той же Google Play, тільки для ПК. Знайдіть в установках WhatsApp і авторизуйтесь у месенджері.

Скачати Ватсап на ноутбук: як встановити безкоштовно російською мовою без телефону

Завантажити програму можна і за допомогою емулятора Андроїда.

Чи можна зробити без телефону

Щоб підключити месенджер зі спрощеною автентифікацією без прив’язки до мобільного клієнта QR, використовують емулятори ОС. З його допомогою можна авторизуватися та зареєструватися під іншим логіном.

Покрокова інструкція:

 1. Завантажте емулятор Android.
 2. Встановіть WhatsApp у форматі APK. Щоб скачати безкоштовно, скористайтесь TrashBox. Якщо потрібно, активуйте обліковий запис Google для доступу до Плей Маркету.
 3. Запустіть месенджер у емуляторі.
 4. Вкажіть телефон.
 5. Введіть код перевірки із SMS.
 6. За необхідності налаштуйте обліковий запис.

У разі повторної авторизації створіть новий запит на отримання пароля.

Десктопна версія WhatsApp прив’язана до мобільного додатку. Для аутентифікації користувача потрібний доступ до облікового запису на смартфоні. Щоб увійти в обліковий запис без QR-коду, месенджер завантажують у форматі APK, а відкривають її за допомогою емулятора ОС.

Огляд

nBook
Додати коментар