Xiaomi Redmi Note 9 Pro або Xiaomi Redmi Note 10 Pro, який краще купити

Xiaomi Redmi Note 9 Pro або Xiaomi Redmi Note 10 Pro, який краще купити

Коли компанія випускає новий пристрій, вартість попередньої версії зазвичай знижується. Якщо відмінностей не так багато, це може бути дуже добрим варіантом, щоб заощадити нам трохи грошей. Тому в даній статті ми розглянемо основні відмінності між смартфонами Xiaomi Redmi Note 9 Pro та Xiaomi Redmi Note 10 Pro та дізнаємося, який краще вибрати.

Екран

Redmi Note 9 Pro та Note 10 Pro мають однаковий розмір екрану та однакову роздільну здатність. Однак загалом у Note 10 Pro екран краще. Китайська компанія вибрала панель AMOLED у порівнянні з IPS, яку має Note 9 Pro. Завдяки цьому екран має більш насичені кольори та чистий чорний колір. Варто відзначити, що мобільні телефони високого класу також постачаються з AMOLED дисплеями.

Ще одна важлива відмінність екрану в тому, що Redmi Note 10 має частоту оновлення 120 Гц, а Redmi Note 9 Pro має частоту оновлення 60 Гц.

Камера

Xiaomi Redmi Note 9 Pro або Xiaomi Redmi Note 10 Pro, який краще купити

В обох моделях є модуль із чотирьох камер, але з дуже важливою відмінністю в основному сенсорі. Тобто в камері, за допомогою якої ми робимо більшу частину зображень. Redmi Note 9 Pro має 64-мегапіксельний основний датчик, тоді як камера Redmi Note 10 Pro має датчик на 108 мегапікселів.

Відрізняється не лише роздільна здатність, а й діафрагма. У випадку з Note 9 Pro у нас є діафрагма f/1.89, а у Redmi Note 10 Pro — f/1.79, що дещо краще. В іншому конфігурації такі самі.

Продуктивність

Одна з основних відмінностей, яку ми бачимо в розділі продуктивності, полягає в тому, що китайська компанія хотіла включити потужніший процесор в Redmi Note 10 Pro. У цьому випадку ми знаходимо чіпсет Snapdragon 732G, а Redmi Note 9 Pro має Snapdragon 720G.

Що стосується оперативної пам'яті та сховища, єдина різниця, яку ми виявили, полягає в тому, що Redmi Note 10 Pro має максимальну версію 8 ГБ ОЗУ та 128 ГБ вбудованої пам'яті.

Дизайн

Xiaomi Redmi Note 9 Pro або Xiaomi Redmi Note 10 Pro, який краще купити

Так, є також відмінності у дизайні, особливо у задній частині пристроїв. Redmi Note 9 Pro має квадратний модуль камери і розташований по центру. У випадку з Redmi Note 10 модуль камери, який має більш вертикальну форму, розташований збоку у верхній області.

Новий мобільний телефон Redmi Note 10 Pro від Xiaomi також тонший у порівнянні з попередньою версією.

Також у кольорах є деякі відмінності. Новий Redmi Note 10 Pro поставляється у трьох нових варіантах: сірий онікс (сірий), синій льодовик (синій) та градієнтна бронза (золото). Що стосується Redmi Note 9 Pro, то він доступний у таких кольорах, як білий айсберг (білий), зоряний пил (сірий) та зелені тропіки (зелений).

Redmi Note 9 Pro або Redmi Note 10 Pro, яку модель краще вибрати

Xiaomi Redmi Note 9 Pro можна придбати в інтернет-магазині компанії за 23990 руб. З іншого боку, Redmi Note 10 Pro надійде у продаж найближчими тижнями за вищою ціною.

Звичайно, із двох моделей варто купувати Redmi Note 10 Pro. Не тільки тому, що має більш сучасний дизайн і основну камеру з більш високою роздільною здатністю. Екран є основною причиною, і полягає вона в тому, що різниця як панель і частота оновлення дуже велика. З Note 10 Pro ми можемо насолоджуватися екраном як під час перегляду контенту, так і під час ігор.

Що стосується ігор, Redmi Note 10 Pro також має потужніший процесор і максимальну версію з 8 ГБ оперативної пам'яті, а це в свою чергу ідеально підійде для любителів мобільних ігор.

Таким чином, новий Redmi Note 10 Pro – найкращий варіант порівняно з Redmi Note 9 Pro. Якщо Redmi Note 9 Pro значно подешевшає, тоді можливо варто придивитися до торішньої моделі. Однак, варто пам'ятати, що при покупці Redmi Note 9 Pro ми втрачаємо деякі нові покращення, які є у Redmi Note 10 Pro.

nBook
Додати коментар