Як визначити вік мобільного телефону (4 способи)

Як визначити вік мобільного телефону (4 способи)

Корисно знати скільки часу пройшло з моменту виробництва вашого телефону. На жаль, у більшості випадків дізнатися про цю інформацію непросто, оскільки виробники пристроїв не надають її покупцям.

Однак є способи дізнатися скільки років смартфону. У цьому посібнику ми розповімо про найбільш ефективні способи перевірки віку смартфона незалежно від марки вашого пристрою.

Подивіться на коробку смартфона

Як визначити вік мобільного телефону (4 способи)

У деяких випадках перевірити вік мобільного телефону можна просто глянувши на коробку. Як правило, коробки з пристроями включають етикетки з відповідною інформацією про пристрій, включаючи дату виготовлення. Це, безумовно, один із найшвидших і найефективніших способів перевірки віку телефону.

Використовуйте програми для отримання інформації про свій мобільний телефон

Існують десятки програм, які дозволяють дізнатися технічну інформацію про мобільний телефон, включаючи його компоненти. Деякі з них також пропонують цікаві дані, наприклад дату виробництва мобільного телефону.

Хоча сам пристрій не надає цієї інформації, програми такого типу зазвичай отримують інформацію із системи і на її основі обчислюють дату виготовлення.

Одним з найпопулярніших програм такого типу, які можна використовувати, є Інформація про пристрій, AIDA64 або DevCheck.

Існують також спеціальні програми для телефонів деяких виробників. Наприклад, Phone INFO+ дозволяє перевірити дату виробництва телефонів Samsung.

Перевірте установки телефону

Як визначити вік мобільного телефону (4 способи)

Хоча це не дуже поширене, але деякі телефони дозволяють перевірити дату виготовлення прямо із системних налаштувань. У більшості випадків цю інформацію можна знайти у розділі «Інформація про пристрій» або «Про телефон».

Проте цілком ймовірно, що дата виготовлення замаскована за розділами під назвою «Версія обладнання» або «Дата виготовлення обладнання».

З налаштувань також можна дізнатися про серійний номер пристрою. Завдяки цьому номеру можна вирахувати рік випуску.

На більшості старих моделей третя цифра серійного номера означає рік випуску. Якщо це сучасний пристрій та третя цифра серійного номера — 1, дуже ймовірно, що він був виготовлений у 2021 році. Якщо, наприклад, це цифра 9, то телефон був створений у 2019 році.

Використовуйте секретні коди

Практично всі пристрої Android мають список секретних кодів, які дають змогу отримати доступ до прихованих меню, з яких можна запускати тести або переглядати інформацію про систему.

На жаль, універсальний код для всіх телефонів Android не існує. У деяких моделях коди «#197328640#», «##197328640##» або «*#0000#» дозволяють отримати доступ до меню з відповідною інформацією про пристрій.

Щоб використовувати ці коди, просто введіть їх у програмі Телефон Якщо вони підтримуються, з'явиться меню з різними опціями, включаючи ту, яка дозволяє отримати доступ до інформації про мобільний пристрій.

nBook
Додати коментар