Як встановити Ватсап: покрокова інструкція з підключення на телефоні

Деякі користувачі уникають використання WhatsApp через складнощі, пов’язані з інсталяцією, а дарма, оскільки встановити “Ватсап” нескладно. У більшості випадків жодних труднощів не виникає: достатньо зайти в маркет додатків, знайти месенджер і підтвердити завантаження.

Однак зрідка користувачі помилково випадково завантажують віруси, стикаються зі збоями через брак пам’яті і т. д. Я опишу покрокову інструкцію установки «Ватсапа» на телефон і розповім про те, як усунути найпоширеніші проблеми.

Які пристрої підтримують WhatsApp

Мінімальні вимоги месенджера стосуються версії операційної системи. Програму можна інсталювати на смартфони на Android 4.0.3 або новіше або iPhone з попередньо встановленою iOS.

Офіційно планшети не підтримують використання “Ватсапа”, але на такий з “Андроїдом” месенджер можна встановити так само, як на телефон.

Апаратні вимоги розробники не уточнюють. Програма займає до 200-300 Мб простору на накопичувачі. Вона потребує настільки мало ресурсів, що WhatsApp підтримують навіть бюджетні смартфони зі слабкими процесорами та невеликим обсягом оперативної пам’яті.

Телефони, що не підтримують месенджер, трапляються рідко. Найчастіше це пристрої зі специфічною ОС, під яку програма не пристосована, кнопкові або застарілі моделі, випущені до 2012 р.

Способи встановлення “Ватсапа” на смартфони

Виділяють 3 основних способи встановлення месенджера: через сайт, маркет додатків або APK-файл зі стороннього джерела. Перші два надійніші.

Ризик випадкового завантаження вірусу через офіційний сайт або маркет мінімальний. Порядок дій під час інсталяції «Ватсапа» залежить від моделі пристрою.

iPhone

На «айфонах» месенджер встановлюють лише через маркет додатків – App Store. Програма безкоштовна, не треба платити за неї.

Для встановлення «Ватсапа» зробіть таке:

 1. Запустіть App Store та введіть у пошуковий рядок слово WhatsApp.
 2. У вікні, натисніть на кнопку «Завантажити».
 3. Відкрийте програму та введіть номер телефону, щоб активувати профіль за допомогою коду безпеки.

Як встановити Ватсап: покрокова інструкція з підключення на телефоні, налаштування та активація програми на android

Встановити Ватсап на айфон.

Android

У випадку з Android способів інсталяції більше. Власники смартфонів з цієї ОС можуть завантажити настановні файли з офіційного або стороннього сайту, а також скористатися маркетом додатків. Почну з останнього варіанту.

Щоб встановити месенджер на телефон, зробіть таке:

 1. Відкрийте Google Play.
 2. Введіть назву програми у пошуковий рядок.
 3. Натисніть кнопку «Встановити».
 4. Після завершення інсталяції увімкніть месенджер та авторизуйтесь.

Як встановити Ватсап: покрокова інструкція з підключення на телефоні, налаштування та активація програми на android

Установка месенджера на андроїд.

Якщо у вас не працює Google Play, не засмучуйтесь, оскільки встановити “Ватсап” можна через офіційний сайт WhatsApp. Після завантаження сторінки уважно перевірте адресу: якщо не збігається хоча б одна літера або зайві символи, закрийте вкладку.

Зловмисники створюють фішингові сайти та сторінки з вірусами, які імітують офіційні сторінки.

Для встановлення месенджера зробіть таке:

 1. Увімкніть у налаштуваннях браузера відображення версії для ПК, щоб браузер не перенаправив вас до Google Play.
 2. На сайті перейдіть в розділ «Завантажити», виберіть Android, підтвердіть завантаження та трохи зачекайте.
 3. Після завершення завантаження відкрийте APK-файл, за потреби видайте права доступу та підтвердіть операцію.

Знайти інсталятор можна також на сторонніх сайтах, проте я раджу уникати цього способу. Навіть сумлінні власники ресурсів оновлюють складання рідше, ніж розробники, тому висока ймовірність скачування застарілої версії з багами та помилками.

У гіршому випадку ви можете випадково завантажити вірус і втратити доступ не тільки до облікового запису «Ватсапа», але й до інших облікових записів.

Як встановити Ватсап: покрокова інструкція з підключення на телефоні, налаштування та активація програми на android

Установка месенджера.

Налаштування та активація програми

Щоб активувати програму, потрібно ввести номер телефону. Після цього смартфон або автоматично рахує код, або його потрібно ввести вручну із SMS залежно від виданих прав доступу.

Якщо ви зайшли до месенджера вперше, система попросить вас створити профіль: заповнити поле з ім’ям та завантажити фото. В інших випадках програма запропонує відновити дані із резервної копії.

Після підключення до облікового запису можна настроїти месенджер. Для цього відкрийте меню, клацнувши по іконці у вигляді 3 точок у верхній частині екрана, та виберіть однойменний пункт. Ви побачите список доступних розділів.

У розділі «Акаунт» можна змінити установки безпеки та конфіденційності, активувати двофакторну перевірку під час авторизації або прив’язати інший номер телефону. Тут же є кнопка видалення профілю.

У категорії «Чати» ви можете вибрати шпалери та візуальну тему інтерфейсу. Розробники додали такі можливості:

 • зменшення та збільшення шрифту;
 • перемикання видимості медіа;
 • архівування та пересилання діалогів.

У розділі «Сповіщення» налаштовуються звук оповіщень, вібрація при отриманні повідомлень, спливаючі вікна тощо. За бажанням, ви можете змінити стандартну мелодію на будь-яку іншу.

Категорія “Дані та сховища” важлива для користувачів, які мають обмежений трафік або вільне місце на накопичувачі. Тут можна включити режим економії даних та вибрати, у яких випадках буде здійснюватися автозавантаження медіа.

Вручну вводити всі контакти не потрібно: програма автоматично синхронізується з телефонною книгою та виводить у списку чатів тих людей, у яких встановлено месенджер. Відразу після встановлення ви можете перейти до спілкування, натиснувши кнопку у вигляді плюса або планшета і вибравши користувача.

Огляд

nBook
Додати коментар