5 речей, через які вас можуть забанити у Facebook

5 речей, через які вас можуть забанити у Facebook

Facebook заблокував більше 1,3 мільярда облікових записів за 3 місяці, щоб протистояти шкідливому або небажаному контенту. Отже розміщення такого контенту — одна з причин, через яку вас можуть забанити у Facebook.

Гігант соціальних мереж заборонив Дональду Трампу публікувати контент, що суперечить його правилам. Facebook також активно видаляє піратський контент на платформі. Однак є й інші причини, через які ваш обліковий запис Facebook може бути призупинено. Ми пропонуємо ознайомитися з п'ятьма речами, через які вас можуть забанити у Facebook.

1. Розміщення небажаного контенту

5 речей, через які вас можуть забанити у Facebook

Розпалювання ненависті – це більшість небажаного контенту. Це також одна з речей, які можуть обмежити ваше охоплення на платформі. Якщо ви публікуєте небажаний контент, Facebook може спочатку видалити вашу посаду з попередженням.

Facebook може забанити вас за те, що ви постійно публікуєте висловлювання, що розпалюють ненависть, або інший небажаний контент.

2. Надмірна активність

5 речей, через які вас можуть забанити у Facebook

Це може здатися дивним, але Facebook може заблокувати ваш обліковий запис за надмірну активність. Facebook може подумати про вас як про спамер і заблокувати ваш обліковий запис, якщо ви поділіться великою кількістю публікацій. Перед тим, як вас забанять, ваш обліковий запис може бути заблокований на строк до 30 днів.

Ви також можете бути заблоковані у Facebook за надсилання кількох запитів на додавання до друзів або за надсилання великої кількості повідомлень. Ми не знаємо, скільки запитів про дружбу “занадто багато”, але якщо ви намагаєтеся додати випадкових людей, ми не радимо цього робити.

3. Вигадане ім'я

Facebook може забанити вас за вигадані імена. Сюди входять непотрібні великі літери або інші слова і фрази (наприклад, ПоХиТиТеЛь СЕРДЕц). Facebook може попросити вас виправити вигадане ім'я, якщо хтось поскаржиться на ваш обліковий запис.

У Facebook є докладні відомості про те, що можна і що не можна робити з іменами в цій соціальній мережі. Дотримуйтесь цих вказівок і ваш профіль ніколи не заблокують.

4. Взаємодія з підозрілими обліковими записами

5 речей, через які вас можуть забанити у Facebook

Наявність занадто великої кількості друзів із сумнівними іменами у Facebook може завдати вам неприємностей. У вас може бути багато друзів з вигаданими іменами у Facebook. Однак взаємодія з такими обліковими записами може призвести до порушення правил платформи.

Причина в тому, що алгоритми зазвичай бачать у цьому підозрілу активність. Це одна з причин, через які вам слід перевірити профіль людини перед відправкою або прийняттям запиту про дружбу.

5. Розміщення хибної інформації

5 речей, через які вас можуть забанити у Facebook

Неправдива інформація може бути частиною небажаного контенту. Однак, ви повинні двічі перевірити, перш ніж ділитися чимось на платформі.

Неправдива інформація безпосередньо не видаляється у Facebook. Натомість це призводить до того, що вашу публікацію побачить менше користувачів. Іншими словами, Facebook може обмежити охоплення вашого поста, якщо це неправдива інформація.

Крім того, якщо ваша хибна інформація також є небажаним контентом, Facebook може заблокувати вас. Більше того, краще не публікувати нічого, що, як ви знаєте, не відповідає дійсності.

Висновок

Якщо кілька людей поскаржаться на ваш профіль, ви можете тимчасово заборонити доступ до платформи. Facebook також може заблокувати ваш обліковий запис за неодноразові порушення.

Facebook може видавати вам попередження перед блокуванням облікового запису. Також варто зазначити, якщо ви вважаєте, що ваш обліковий запис Facebook заблокований без причини, ви можете подати апеляцію.

Крім того, якщо ви допустили серйозне порушення, Facebook не відновить ваш обліковий запис. Тому, якщо у вас є обліковий запис у Facebook, переконайтеся, що ви не порушуєте жодних правил платформи.

nBook
Додати коментар