Оновити Ватсап на телефоні хонор або самсунг без плей маркету

Перед тим як оновити «Ватсап», переконайтеся, що на пристрої є вільна пам’ять. При ручній інсталяції програмного забезпечення попередньо перевіряють версію програми. У разі автоматичного оновлення пакетні дані встановлюються з сервера розробника автоматично. Робочі версії WA для смартфона завантажують лише з офіційних джерел.

Підтримка софту з боку розробника необхідна стабільної роботи месенджера. Якщо хочете користуватися приватним «Ватсапом» із збереженням конфіденційності персональної інформації, програму слід оновлювати постійно.

Призначення доповнених версій WA – забезпечення постійного доступу користувачів до месенджера з урахуванням технічних та програмних особливостей пристроїв, що використовуються. У міру вирішення критичних уразливостей підвищується безпека листування. Аналіз поведінкових чинників аудиторії відбивається у поліпшенні інтерфейсу. Будь-які доопрацювання впливають на функціональність програми.

Веб-месенджер WA вимагає своєчасного оновлення. Чим критичніша виправлена вразливість, тим надійніше використання доповненої версії. Тому завантаження пакетного софту з серверів розробника рекомендують виконувати одразу після релізу.

Оновити Ватсап: безкоштовно на телефоні хонор або самсунг без плей маркету, остання версія для андроїда та айфону російською мовою

Щоб месенджер працював коректно, треба скористатися останньою версією програми.

Перевірка версії програми

Щоб переглянути номер складання WA, заходжу в розділ налаштувань «Допомога» і тапаю за останнім значком.

Знати версію месенджера необов’язково, якщо налаштовано автозавантаження з “Епстора”.

Для активації функції запускаю Play Market/AppStore. Переходжу в меню, щоб відкрити налаштування. Вибираю розділ із автооновленням. Налаштовую скачування по WI-Fi або лімітному мобільному інтернету.

Оновлення WhatsApp через офіційні магазини

Швидкий спосіб завантажити останню версію месенджера на телефон вручну – скористатися встановленим сервісом Google або Apple.

Через Play Маркет

Щоб оновити версію WA на Андроїді, попередньо створюють обліковий запис Google для доступу до магазину завантажень. Обліковий запис реєструють за номером телефону.

Інструкція:

 1. Запустіть Google Play. Увійдіть до ЛК.
 2. Клацніть по значку меню у верхньому лівому куті екрана.
 3. Відкрийте «Мої програми та ігри». Виберіть “Оновлення”.
 4. Перейдіть до WhatsApp Messenger. Тапніть по іконці.
 5. Прочитайте опис додатків, клацніть на «Оновити».

Після завантаження пакета даних доповнення встановиться на смартфон автоматично. Дочекайтеся завершення процесу.

Оновити Ватсап: безкоштовно на телефоні хонор або самсунг без плей маркету, остання версія для андроїда та айфону російською мовою

Оновлювати «Ватсап» можна через магазин програм.

Через App Store

Щоб завантажити останню версію WA на iPhone, активують обліковий запис Apple ID. Обліковий запис також прив’язують до мобільного номеру.

Інструкція:

 1. Запустіть App Store. Підтвердіть особистість, ввівши логін та пароль.
 2. Клацніть на піктограмі «Оновлення» в нижній частині екрана.
 3. Натисніть WhatsApp Messenger, щоб перейти на сторінку сервісу.
 4. Прочитайте опис із релізом. Натисніть на кнопку «Оновити». Компоненти софту встановлюються в авторежим після завантаження доповнення.

Якщо користуєтеся iTunes, скачайте останню прошивку “Ватсапа” через комп’ютер у тому ж AppStore.

Підключіть iPhone до ПК за допомогою USB-кабелю (Wi-Fi) та імпортуйте знайдений у галереї iTunes WA.

Як оновити «Ватсап» на смартфонах без Плей Маркету

Останнє складання WA можна завантажити з офіційного сайту безкоштовно. Завантажений файл APK підходить для встановлення на пристрої з ОС Android.

Оновити Ватсап: безкоштовно на телефоні хонор або самсунг без плей маркету, остання версія для андроїда та айфону російською мовою

Встановити останню версію можна на офіційному сайті «Ватсап».

Інструкція:

 1. Деактивувати старий WA. Для цього натисніть на ярлик програми з екрана та утримуйте його до появи меню. Тапніть по хрестику «Видалити».
 2. Очистіть кеш-пам’ять на смартфоні за допомогою диспетчера завдань, антивіруса чи клінера.
 3. В установках пристрою дозвольте установку із зовнішніх джерел.
 4. У браузері відкрийте веб-сайт WA, перейдіть на сторінку завантаження для Android.
 5. Завантажте APK в папку Downloads.
 6. Запустіть інсталяцію WA, тапнувши по файлу.
 7. Дозвольте сервісу доступ до системних папок.
 8. Дочекайтеся повідомлення системи.

Щоб не встановлювати WA вручну після кожного виходу доповнення, використовую APKGrabber. Програма сканує версію месенджера і за її невідповідності офіційному релізу завантажує апдейт без Плей Маркета.

Завантажую “Грабер” на TrashBox або іншому перевіреному ресурсі із софтом. Формат для ОС Андроїд – APK. Інсталюю та запускаю сервіс. Відкриваю розділ “Оновлення”, щоб просканувати наявність доступних апдейтів. Відкриваю розділ із WA, вибираю опцію See available apks. Знаходжу нову версію та завантажую APK за посиланням. Після підтвердження операції відкриваю файл, встановлюю завантаження.

Під час інсталяції месенджера враховують рекомендації виробників смартфонів.

Наприклад, на Honor та Huawei «Ватсап» завантажують із AppGallery. Для кожної флагманської лінійки смартфонів використовують власний «Епстор».

Опишу порядок дій покроково:

 1. Щоб звільнити пам’ять, видаліть з телефону непотрібні файли. Якщо кеш очищали вручну, перезавантажте пристрій оптимізації ОС.
 2. Запустіть менеджер завантажень – “Еп Геллері” для “Хуавея”, “Хонора”; “Майкрософт” для “Віндоус Фоун”; “Гелаксі Стор” для “Самсунга”; “Мі Стор” для “Сяомі” і т.д. На емулюючих Андроїд апаратах без вбудованої галереї підійдуть сторонні послуги APKPure, F-Droid, APKMirror, Aproid. При цьому завантаження софту можливе як із сайту, так і в офіційному додатку.
 3. Вбийте у пошук назву месенджера. Перейдіть на сторінку завантаження, щоб переглянути версію WA.
 4. Завантажте додаток. Натисніть кнопку “Оновити” у вбудованому “Епсторі”. Або виберіть версію вручну, якщо користуєтеся інсталяторами.

Сторонні завантажувачі не підтримуються розробником WA. Тому прошивка може виявитися неактуальною. Щоб оновити «Ватсап» до останньої версії, скористайтесь офіційним магазином завантажень. Щоб отримувати сповіщення про нові релізи WA, підпишіться на офіційну групу месенджера у соцмережах.

Огляд

nBook
Додати коментар