Як зробити так, щоб у Ватсапі не було видно, що я в мережі

Після встановлення месенджера мене зацікавило, як зробити так, щоб у Ватсапі не було видно, що я в мережі. Напівприватні налаштування, за яких будь-хто може бачити, коли я онлайн, відключаю. Ділюсь лайфхаками з тими, хто хоче приховати мережевий статус, але дивитися час сеансів на чужих сторінках.

Чи є режим «невидимки» у «Ватсапі»

Зелений значок онлайн видає користувачів, у яких відкрито вкладку месенджера. Приватність перебування у мережі виключена за умовчанням. Будь-який абонент може зайти у профіль іншого, щоб переглянути час останнього відвідування.

Включно з обмеженнями, я налаштовую показ мережевого статусу для близького кола осіб. Напівприватний режим невидимки приховує час виходу з мережі. Підпис «Було(а) сьогодні» деактивується. Однак, щоб залишатися інкогніто, потрібно замаскувати не лише статус, а й доступ до мережі.

Налаштуваннями передбачено лише спосіб приховати фото, відомості та сторіс. Обмежте показ цих даних, щоб стати «невидимим». У такому разі користувачі не можуть переглядати оновлення профілю. Просунуті користувачі подумають, що їхню сторінку заблокували, а контакт видалили.

Як зробити так, щоб у Ватсапі не було видно, що я в мережі: способи поставити невидимку на айфоні та на андроїд онлайн

Щоб стати невидимим, слід приховати персональні дані.

Щоб не привертати увагу подібними діями, дані облікового запису та час відвідування не приховують, ховають лише значок онлайн. Спостерігач бачить поруч із ніком «сірий» офлайн і думає, що сторінку не відвідують. Щоб переконатися, дозвольте показ профілю контактам мережі. Людина, яка стежить за номером WhatsApp, не дізнається про листування в чаті, якщо ви не видасте співрозмовників.

Як зробити так, щоб інші не бачили мережевий статус

Приховати від абонентів час останнього сеансу легко. Налаштування приватності вплине на можливості особистого профілю. Власник сторінки не зможе спостерігати статус інших користувачів.

Залежність пряма: якщо поставити заборону для інших користувачів мережі, особистий доступ закриється зовсім: якщо усунути статус тільки для незнайомих абонентів, обмеження переглядів вдасться обійти.

iPhone

Щоб приховати онлайн на “айфоні”, налаштовую “Обліковий запис”, тапаю по “Конфіденційності”. У графі «Видимість персональних даних» клікаю за написом «Був(ла) і вибираю «Ніхто». Далі відключаю звіти про доставку, щоб при відкритті повідомлень з екрана месенджер не повідомляв про прочитання СМС.

Порядок дій:

  1. Щоб переглянути повідомлення, увімкніть оповіщення в налаштуваннях. Деактивуєте інтернет-з’єднання. Дивіться вміст СМС, пальнувши по «шторці». Відповідаєте співрозмовнику або просто закриваєте вікно, натиснувши кнопку “Не прочитано”. Оскільки месенджер не відкривали, гурток «онлайну» не спалахне.
  2. Щоб написати SMS, відключаєте інтернет. Запуск WA. Знаходьте адресата. Набираєте текст. Тиснете кнопку «Надіслати». Закриваєте вкладку. Перш ніж активувати з’єднання, видаляєте програму в телефоні. Повідомлення завантажиться після встановлення зв’язку.

Як зробити так, щоб у Ватсапі не було видно, що я в мережі: способи поставити невидимку на айфоні та на андроїд онлайн

Так можна увімкнути статус невидимки на айфоні.

Спосіб більше підходить для прихованого читання листів. Щоб повноцінно брати участь у листуванні та залишатися при цьому інкогніто, використовують сторонній софт.

Android

Якщо не знаєте, як зробити так, щоб у “Ватсапі” не було видно, що ви в мережі, налаштуйте приватний доступ до повідомлень на “андроїді”. Скористайтеся наведеною вище інструкцією. Вимкніть фонові вкладки перед надсиланням SMS.

Щоб не «світитися», відкриваючи діалоги поза мережею, не обов’язково включати режим «невидимки». Ніхто з користувачів не помітить використання месенджера, доки не включиться «сірий» офлайн.

Для постійного спілкування та пересилання медіа скористайтесь стороннім софтом. У цьому випадку напис “Друк” не запускатиме відображення “зеленого” онлайну.

За допомогою сторонніх додатків

Для прихованого перебування в мережі використовують анонімайзер «Ватсапа». Більшість їх марні практично, т.к. приховують знаходження в мережі лише у режимі читання. Набір тексту фіксується месенджером і користувача з підключеним інтернетом швидко обчислюють. Як приклад наведу Offline Reader та Unseen. Утиліти дозволяють читати повідомлення в будь-яких чатах інкогніто та без попередження про перегляд.

Програма Hide Status, навпаки, перекриває зелений значок онлайн. Інформація про знаходження користувача в мережі маскується. При цьому можливість бачити статуси інших контактів та звіти про прочитання залишається. Для коректної роботи утиліти у розділі Hamburger (у лівому верхньому кутку) встановіть галочку навпроти напису Shortcut in WA для синхронізації з месенджером.

Як зробити так, щоб у Ватсапі не було видно, що я в мережі: способи поставити невидимку на айфоні та на андроїд онлайн

Приховати свою присутність можна за допомогою сторонніх програм.

Способи обчислити невидимку у WhatsApp

Якщо під час «прозорих» установок приватності контакти з телефонної книги залишаються «невидимими», перевірте, чи не заблоковано сторінку. Подивитися візити із зазначенням часу, а також відстежити «сірих» користувачів можна кількома способами.

У веб-версії:

  1. Відкрийте діалог.
  2. Натисніть на F12. Перейдіть на вкладку Console.
  3. Вставте скрипт “window.z=$; setInterval(function () {if (window.z(‘span[title=»в мережі»]’) !== null) {console.info(«ONLINE: » + (new Date()));}}, 5000)». Якщо месенджер відкритий в англомовній версії, замініть “В мережі” на Online.
  4. Натисніть клавішу Enter.

Не закривайте бічну панель. Як тільки абонент відкриє месенджер, з’явиться повідомлення з датою та часом початку сеансу. Інформація оновлюється кожні 5 секунд.

За допомогою софту:

  1. WhatsAgent.
  2. Sotla – Online status of users.
  3. Chatwatch.
  4. Reptilicus.

Утиліти надсилають на телефон повідомлення про появу користувача в мережі, показують час доставки та прочитання SMS, аналізують тривалість перебування абонентів онлайн. Додатково можна сховати статус (час виходу з WA). Chatwatch на iPhone повідомляє, з ким, ймовірно, переписується абонент. Шпигун Reptilicus для Android відображає секретні чати з медіа.

Приховати профіль у «Ватсапі» – приватно налаштувати мережевий статус і відомості сторінки, що відображається. Щоб увімкнути «невидимку» та спілкуватися інкогніто, завантажують WA-анонімайзери.

Огляд

nBook
Додати коментар