Як створити групу у Ватсапі на телефонах айфон та андроїд

Щоб розібратися, як створити групу у «Ватсапі» та запросити до неї учасників, скористайтесь цією нескладною інструкцією. Існують відмінності для смартфонів на платформах iPhone та Android, тому вибирайте той варіант, який підходить вам.

Особливості груп у WhatsApp

Ватсап є не єдиною програмою, яка дозволяє створити спільний чат. Особливість месенджера WhatsApp – велика кількість користувачів програми, порівняно з іншими аналогічними програмами. Тому, якщо ви хочете охопити якомога більшу аудиторію, для створення закритого чату вибирайте месенджер WhatsApp.

Групові чати зручні тим, що можна написати повідомлення 1 раз і його побачать одразу кілька користувачів, зможуть відповісти, обмінятися думками. Викладені документи, фотографії та ін файли також можна скопіювати відразу всім співрозмовникам, включеним до спільноти.

Призначення

Об’єднані спільноти для розмови та обміну інформацією можна розділити на такі види:

 • між родичами, друзями;
 • з колегами, клієнтами, членами громадської організації, в якій ви є;
 • між людьми з однаковими інтересами (об’єднаними одним хобі, передплатниками блогера тощо);
 • між батьками, чиї діти разом займаються у школах, гуртках, спортивних секціях.

Чат, який об’єднує родичів або друзів, дозволяє спілкуватися всередині однієї сім’ї, між близькими приятелями. Можна обмінюватись особистими новинами, враженнями, пересилати один одному фотографії, стікери. Тут будуть доречні жарти чи висловлювання, які можна використовувати лише в особистому колі.

Група співрозмовників, що складається з колег чи клієнтів, накладає зобов’язання стиль спілкування. Тут обговорюються робочі питання, надсилаються ділові документи. Повідомлень особистого характеру не повинно бути. Якщо колеги хочуть обговорити приватні питання, вони можуть зробити це у особистих листуваннях.

Група спілкування, що об’єднує однодумців, має на увазі обмін інформацією тільки на тему, близьку і зрозумілу всім співрозмовникам, хоча тут можливі повідомлення особистого характеру.

Чати для батьків організують вчителі, тренери, наставники чи представники ініціативної групи. Тут розміщують новини, розклад, викладають завдання. У таких групах неприйнятним є обговорення одного з дітей, подібні питання вирішуються тільки при особистому спілкуванні з батьками.

Створення групових чатів для спілкування покроково

Якщо ви вирішили стати адміністратором чату в месенджері та хочете організувати спілкування кількох людей, ознайомтесь з інструкцією, яка описує, як створити групу у «Ватсапі». Виконуйте вказівки, складені для вашого смартфона.

На телефонах Android

Якщо ваш смартфон працює на платформі “Андроїд”, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте месенджер, виберіть розділ “Чати”.
 2. Натисніть кнопку з 3 точками у верхньому правому кутку. Перейдіть до рядка «Нова група». Перед вами відкриється сторінка зі списком телефонних номерів для додавання учасників. Позначте людей, яких ви бажаєте додати до спільноти.
 3. Вибравши співрозмовників, натисніть на іконку зі стрілкою в зеленому колі, що означає перехід на нову сторінку.
 4. Напишіть назву чату, за бажанням встановіть картинку.
 5. Завершіть формування спільноти, натиснувши на іконку як галочки внизу екрана.

Як створити групу у Ватсапі: нюанси створення нової спільної бесіди на телефонах айфон та андроїд без додавання номерів учасників

Покрокові дії на пристрої з ОС Android.

На iPhone

Принцип створення групового чату на iPhone ідентичний на платформі «Андроїд», але має невеликі відмінності.

Порядок дій:

 1. Відкрийте програму, натисніть вкладку “Чати”.
 2. У верхній частині екрана виділіть рядок «Нова група». На сторінці, що відкрилася, натисніть на імена співрозмовників для своєї групи.
 3. Вибравши всі бажані контакти, натисніть кнопку “Далі”.
 4. У полі, що з’явилося, впишіть тему і при бажанні встановіть зображення, яке символізуватиме її.
 5. Завершіть процес створення нового групового чату, натиснувши кнопку «Створити».

Як створити групу у Ватсапі: нюанси створення нової спільної бесіди на телефонах айфон та андроїд без додавання номерів учасників

Створюємо груповий чат у Ватсапі на iPhone.

За бажанням ви можете запросити нових співрозмовників (див. розділ «Дані групи», далі – «Додати учасників») або видалити спільноту (натиснути та утримувати назву групи, вибрати іконку у вигляді сміттєвого кошика).

Огляд

nBook
Додати коментар