Чи працює Ватсап без інтернету

Перевірити, чи «Ватсап» працює без інтернету, досить просто. Програма запускається за відсутності сигналу мережі, і користувач має доступ до всіх розділів інтерфейсу. Однак базові функції з обміну даними все ж таки блокуються. Щоб написати повідомлення іншому абоненту, слід подумати про альтернативні способи зв’язку заздалегідь.

Чи потрібний інтернет для WhatsApp

«Ватсап» – веб-додаток обмінюватись повідомленнями між зареєстрованими користувачами. Щоб здійснювати дзвінки або писати SMS, абоненту потрібне активне підключення до мереж 3G/LTE на смартфоні.

Без інтернету передачі даних не відбудеться. Віддалений дата-хостинг не зможе прийняти та перенаправити інформацію іншому абоненту.

Дії, які користувач здійснює в месенджері, перебуваючи в офлайні, не реєструються, а отже, не оновлюються на серверах. У такому режимі зручно читати листування зі збережених чатів, а також відтворювати завантажені відео.

Інші функції, передбачені інтерфейсом, є активними. Це означає, що абонент має можливість відредагувати як діалоги/бесіди, а й деякі мережеві параметри. Внесені зміни зберігаються після отримання сигналом пристроєм від базової станції.

Функції месенджера, доступні без інтернету

Незважаючи на роботу програми без доступу до мережі, корисних функцій вона практично не виконує. Виділю 2 основних, які можуть стати в нагоді в житті.

Робота із завантаженою базою

При збої мережі користувач має доступ до збереженої на пристрої інформації, крім налаштувань месенджера.

Що можна зробити:

  1. Відредагувати сторінку профілю (ім’я, аватарку, вітання), щоб під час увімкнення інтернету відомості оновилися без можливості відновлення.
  2. Переглянути контакти, включаючи телефонні номери.
  3. Прочитати листування, видалити повідомлення.
  4. Переглянути завантажені медіа, тобто. файли, які були завантажені до системної папки завантаження WA. Їх також вдасться зберегти до галереї перед видаленням чату повністю.

Якщо системний кеш очищено, перегляд фото та відео блокується. Замість зображення користувач бачить «розмитий» квадрат – дані на пристрої не збереглися.

При вимкненому автозавантаженні перегляд контенту вимкнено. Якщо завантажити файли на телефон заздалегідь, вони виявляться недоступними. Щоб переглянути/зберегти медіа, доведеться дочекатися сигналу мережі.

Чи працює Ватсап без інтернету: чи месенджер може працювати на смартфоні, якщо немає інтернету на теле2

Ви можете редагувати сторінку профілю без Інтернету.

Створення нових повідомлень

За відключеного інтернету відправка СМС «зависає». Користувач може розпочати діалог. Відкривши потрібний чат, наберіть повідомлення та топніть по кнопці Send, щоб не зберігати повідомлення в чернетках.

Створіть чергу послань, якщо забули написати щось важливе. Напроти кожного діалогу з’явиться статус очікування відправлення (значок з годинником). Як тільки активне підключення до мережі відновиться, співрозмовник отримає повідомлення про доставку та зможе вийти на зв’язок.

Чи працює Ватсап без інтернету: чи месенджер може працювати на смартфоні, якщо немає інтернету на теле2

Чи працює Ватсап без інтернету: чи месенджер може працювати на смартфоні, якщо немає інтернету на теле2

Поради, як можна замінити інтернет на мобільному телефоні

Збої мережі – досить поширена проблема як у великих містах, і у селах. Користувачі месенджера змушені шукати альтернативних способів зв’язку. Проблему вирішує підключення до нового провайдера або встановлення альтернативних клієнтів WA.

Робота через стандартну мережу SMS

Безлімітні СМС-тарифи від Теле2 та інших мобільних операторів, як і раніше, доступні абонентам. У роумінгу знадобиться міжнародний зв’язок від DreamSim, TuristGSM або GoodLine.

Одні оператори стягують разовий щорічний платіж до $50, але з добовим лімітом на СМС. Інші, навпаки, беруть за відправлення повідомлень фіксовану плату 0,15$. До цієї вартості додають абонентську плату за активацію номера, дзвінки та мобільний інтернет (пакетні тарифи).

Складним є вибір доступного для підключення оператора. Безлімітні SMS-плани в інтернеті – велика рідкість. Якщо не хочете переплачувати за бренд, купуйте сім-карти у місцевих операторів зв’язку після прибуття до пункту призначення.

Використати ChatSim

«Чат-Сім» – провайдер, який забезпечує абонентів зв’язком з користувачами WhatsApp, де б вони не знаходилися. Тарифом передбачено вибір локації (країни) для доступу до месенджера.

Росіяни користуються ChatSim за пільговою ціною. Вартість річного безліміту на текстові повідомлення в 2022 становить 1500 руб. Повний комплект функцій “Ватсапа” пропонують за 5000 руб.

Закордонні абоненти віддадуть за базову опцію 25$. При включенні до тарифного плану обміну мультимедіа ціна збільшиться на 20$. За повний пакет функцій на рік, включаючи відеозв’язок та дзвінки, абонент віддасть мінімум 125$ (залежно від кількості гігабайтів).

Використати WhatsApp Bluetooth Messenger

Якщо хочете перевірити, чи «Ватсап» працює без інтернету по радіозв’язку, скористайтесь альтернативним месенджером. WhatsApp Bluetooth доступний користувачам ОС Android 3.1+. Щоб завантажити програму на ПК або смартфон, установіть завантажувач Uptodown.

Принцип роботи програми полягає в передачі повідомлень та файлів по блютузу з попереднім коннектом пристроїв. Максимальний радіус прийому сигналу становить 1500 м для версії Bluetooth 5.0.

Дальнобійність зв’язку залежить від місцевості, наявності фізичних перешкод та інших джерел радіоперешкод.

Сучасні смартфони здатні підтримувати достатній для відправки даних сигнал на відстані кількох сотень метрів (відкритий простір). З урахуванням висотності будівель та наявності перекриттів вести листування вийде із сусідніх кімнат або квартир.

Месенджер не є офіційним. Розробник не гарантує конфіденційності повідомлень, переданих незахищеними каналами зв’язку.

За відсутності мережі доступ до WhatsApp не блокується. Користувачі можуть переглядати вміст чатів та контакти, дивитися відео, перегортати фотоальбоми, редагувати профіль. Для безпосереднього зв’язку з абонентами потрібне підключення до Інтернету.

Огляд

nBook
Додати коментар