Завантажити Ватсап на айфон: встановити безкоштовно останню версію

Щоб скачати “Ватсап” на “айфон”, знайдіть відповідну версію месенджера на офіційному сайті розробників або в магазині програм App Store. Спочатку програму розробляли на телефони з ОС iOS, для інших пристроїв копії вийшли пізніше.

Особливості WhatsApp для iPhone

Функції месенджера на iPhone не відрізняються від пропонованих для Android. Тут можна безкоштовно спілкуватися за допомогою текстових або голосових повідомлень, дзвонити по аудіо- та відеозв’язку, надсилати співрозмовникам медіа. Інтерфейс виглядатиме однаково на будь-якому телефоні. Відображається лише розташування деяких пунктів у меню налаштувань.

Що нового в останній версії “Ватсапа” для iPhone

В останній версії змінилися правила групових дзвінків. Якщо у старих зателефонувати могли не більше 4 осіб, тепер у розмову дозволяється додати до 32 абонентів. Зміни внесені до інтерфейсу, дизайну окремих елементів.

Нові опції поки що доступні не всім користувачам. Їх розгортання потребує 2-5 тижнів. Розробники обіцяють додати швидкі реакції, збільшити максимальний обсяг файлів для надсилання.

Де безкоштовно скачати WhatsApp для iOS

Встановити додаток російською можна за допомогою різних джерел.

Завантажити Ватсап на айфон: встановити безкоштовно останню версію на телефон без реєстрації російською мовою

Завантаження месенджера з App Store.

App Store

App Store є каталогом програм для техніки Apple. Його логотип розташований на головному екрані смартфона. Щоб скачати “Ватсап” на “айфон”, авторизуйтесь у маркеті, введіть у пошуковику “whatsapp”. Першим у списку буде WA Messenger із іконкою у вигляді телефонної трубки зеленого кольору. Завантажте його, а потім пройдіть авторизацію.

При першому запуску програма запитує доступ до мікрофона, камери, списку контактів. Позначте кожен пункт галочкою, щоб забезпечити правильну роботу всіх опцій.

Офіційний сайт програми

Знайти останню версію можна на сайті розробників. Тут же подано інструкції з встановлення, відповіді на часті запитання, додаткову інформацію про месенджера, мобільну та веб-версію.

Завантажити Ватсап на айфон: встановити безкоштовно останню версію на телефон без реєстрації російською мовою

Завантаження месенджера на iPhone.

Знайдіть посилання на завантаження програми для техніки на операційній системі iOS, завантажте програму. Пройдіть реєстрацію або увійдіть у раніше створений профіль. Переконайтеся, що установку завершено правильно. Інакше під час роботи виникнуть помилки, доведеться повторювати процедуру спочатку.

Сторонні джерела

Знайти “Ватсап” можна у сторонніх джерелах. Посилання на змінені версії програми представники сервісу можуть залишати у присвячених їй спільнотах, надсилати особисті повідомлення в інших додатках. Також вони обіцяють доступ до нових функцій або відсутність низки обмежень. Встановлювати подібні версії месенджера не рекомендується, оскільки хитрощами часто користуються хакери.

Можливі проблеми при завантаженні «Ватсапу» із сторонніх джерел

Завантажувати месенджер зі сторонніх сервісів не рекомендується з низки причин:

  1. Разом з піратською версією є ризик завантажити на девайс віруси. Шкідливе ПЗ порушить роботу пристрою або шпигуватиме за будь-якими вашими діями в мережі.
  2. Деякі функції можуть бути відсутніми. Копії зі сторонніх сайтів відрізняються від офіційної останньої.
  3. Ви ризикуєте стати жертвою шахраїв. Якщо за завантаження просять внести оплату, не погоджуйтесь. “Ватсап” можна скачати з офіційних джерел безкоштовно. Гроші вимагають лише шахраї.
  4. Копія може бути несумісною з вашою версією операційної системи. Іноді програма зовсім не запускається або одразу вилітає. Найчастіше відсутня лише частина опцій, доступних в офіційній версії.

Краще користуватися App Store або веб-сайтом розробника, щоб уникнути ризиків, небажаних наслідків.

Огляд

nBook
Додати коментар