Як знайти людину у Ватсапі за номером телефону або на ім’я та прізвище

Месенджер призначений для індивідуального та групового спілкування, тому після реєстрації в ньому абоненти часто цікавляться, як знайти людину у «Ватсапі». Користувачам треба знати, як знайти потрібного користувача на мобільному пристрої, навіть якщо його немає в списку чатів і телефонної книги.

Способи знайти людину в WhatsApp, яка є у списку контактів

Найпростіше знайти товариша або кількох друзів у тому випадку, якщо вони вже користуються соціальним сервісом. Розробники передбачили кілька способів здійснювати пошук потрібних людей, щоб оперативно з ними зв’язатися у разі потреби.

За номером телефону

Найпростіший варіант – знайти знайомого з його мобільного, прив’язаного до облікового запису в сервісі. Для цього зробіть кілька кроків:

 1. Активуйте програму.
 2. Зайдіть в його налаштування, натиснувши на кнопку у формі трьох вертикальних точок на Android-пристрої або на зображення шестерні внизу екрана на iPhone.
 3. Клацніть на вкладці «Дзвінки» та натисніть кнопку із зображенням телефонної трубки знизу. Відкриється нова сторінка з повним списком контактів.
 4. В установках знайдіть функцію «Оновити» та активуйте її. За кілька секунд з’явиться список друзів та абонентів WhatsApp, які тільки зареєструвалися у месенджері. Бажано проводити цю процедуру частіше, щоб нікого не випустити з уваги.
 5. Перейдіть на головну сторінку програми у вкладці «Чати».
 6. У пошуковій формі над нею почніть вводити номер телефону шуканого користувача. Важливо, щоб він був вірним. Система автоматично виводитиме на екран людей зі схожими номерами зі списку ваших контактів.
 7. Перейдіть до стрічки та знайдіть потрібну людину або введіть телефон до кінця.
 8. Клацніть по його аватарці та ніку, щоб відкрити особисте листування.

Тепер користувач може розпочати спілкування зі знайденим абонентом у зручному режимі.

Як знайти людину у Ватсапі: пошук друзів та нових людей за номером телефону або на ім'я та прізвище

Найпростіший спосіб – знайти людину за номером телефону.

При пошуку важливо пам’ятати точний номер мобільного користувача, з яким потрібно відновити листування.

На ім’я та прізвище

Якщо користувач не пам’ятає телефон шуканого друга, можна спробувати альтернативний варіант – розшукати товариша, використовуючи його ініціали або нік.

Детальна інструкція, як знайти людину у «Ватсапі»:

 1. Зайдіть у програму, клікнувши по іконці месенджера на робочому столі смартфона.
 2. Перейдіть на вкладку «Чати».
 3. Знайдіть зображення лупи, розташоване вгорі екрана, і натисніть на нього. Відкриється пошукова форма. На iPhone рядок пошуку відобразиться під назвою розділу “Чати”.
 4. Почніть вводити ім’я користувача, якого необхідно знайти. Важливо, щоб воно збігалося з ім’ям, записаним в адресній книзі телефону, інакше система не покаже шукану людину.
 5. У результаті видачі виберіть потрібний контакт, клацніть по ньому, щоб почати спілкування.

Є альтернативне рішення, щоб швидко знайти друга, особливо, якщо користувач забув його точне ім’я або нік, який використовується в сервісі. Для цього необхідно виконати таке:

 1. Зайти до списку чатів у своєму смартфоні.
 2. Перегорнути його до того моменту, поки не з’явиться абонент.
 3. Клікнути на його ім’я. Відкриється нова сторінка, де буде представлено його мобільний. Нижче можна побачити список усіх соціальних мереж та сервісів, до яких він підключений. Якщо в ньому буде WhatsApp, ви побачите його іконку із зображенням трубки на зеленому тлі.
 4. Натиснути кнопку «Написати», щоб відкрити розмову з приятелем у сервісі. Система автоматично вас туди перенаправить.

Користувач легко зможе знайти друзів, які перебувають у списку його контактів у сервісі, щоб у будь-який зручний момент з ними зв’язатися.

Як знайти людину у Ватсапі: пошук друзів та нових людей за номером телефону або на ім'я та прізвище

Потрібного абонента можна пошукати у чаті.

Як знайти людину, якщо її немає в телефонній книзі

Бувають ситуації, коли людина ніяк не записаний у телефонній книзі у користувача, тому він не відображатиметься у списку діалогів у месенджері.

У цьому випадку виникає проблема, як дізнатися, чи використовує шукана особа соціальну мережу.

Є кілька способів її вирішити:

 1. Написати людині, яку ви добре знаєте та шукаєте, на інших соціальних майданчиках.
 2. Спробувати знайти необхідного абонента, поговоривши із загальними знайомими.
 3. Знайти людину через опцію WhatsApp «Запросити друга». Натиснувши на неї, відкриється контекстне вікно з переліком соцмереж, куди користувач зможе відправити повідомлення із запрошенням тим, кого хоче додати до месенджера, попередньо дізнавшись їх мобільний. Після цього з’явиться можливість створити новий діалог через налаштування сервісу.

Насамперед користувачеві необхідно занести стільниковий номер товариша до телефонної книги на смартфоні, т.к. без цього процес пошуку буде утруднений.

Огляд

nBook
Додати коментар