Як зламати Ватсап: можливість прочитання чужого листування без доступу до телефону

Існує кілька способів, як зламати “Ватсап”, щоб прочитати чуже листування, перехопити повідомлення. Ознайомитись з діалогами іншого користувача вдасться, якщо є доступ до його смартфону, можливість таємно встановити програми для стеження.

Програми для стеження у WhatsApp

Подивитися, з ким спілкується людина, можливо за допомогою кількох програм:

 1. Reptilicus. Зареєструйтесь на сайті, встановіть програму на мобільний, за яким хочете стежити. Потім перезавантажте смартфон та поверніть власнику. Процедура вимагатиме до 10 хвилин. Після цього ви зможете бачити бесіди (включаючи віддалені повідомлення), отримувати аудіо та відео, інформацію про вхідні, вихідні дзвінки. Крім того, програма вкаже геолокацію абонента, що цікавить.
 2. NeoSpy. Встановлюється аналогічним чином, має подібний до попередньої програми набір функцій. Дозволяє відстежувати переміщення іншої людини, може використовуватися як безкоштовний батьківський контроль.
 3. Cocospy. Недоліком програми є необхідність отримати root-права для перехоплення чужих СМС. Інакше розкривати діалоги буде неможливо.
 4. MSpy. Мобільний шпигун для телефонів із операційною системою iOS. Потрібно скачати програму на смартфон особи, що цікавить, після чого з’явиться можливість цілодобово моніторити всі бесіди в месенджері.

Рекомендується повідомити людину про встановлення стеження за телефоном, щоб ваші дії не вважалися порушенням закону.

Як зламати Ватсап: можливість прочитання чужого листування без доступу до телефону, програми для відстеження (чим користуються шахраї)

Програма Reptilicus допоможе у зломі.

Інші способи прочитати чужий «Ватсап»

Перевірити вміст чужих розмов можна і без завантаження спеціальних програм.

WhatsApp Web

Сервіс є версією соціальної мережі для ПК. Щоб прив’язати до нього чужий акаунт, відскануйте зі смартфона QR-код, що цікавить людину, з офіційного сайту. Комп’ютер доведеться постійно тримати увімкненим. А якщо ні, то сесія може перерватися, доведеться проводити процедуру ще раз.

Як зламати Ватсап: можливість прочитання чужого листування без доступу до телефону, програми для відстеження (чим користуються шахраї)

Скануємо QR-код.

Пересилання по email

Метод працює на операційних системах Android, iOS:

 1. Відкрийте месенджер на смартфоні того, за ким плануєте стежити.
 2. Знайдіть зацікавив вас чат.
 3. Свайпніть вліво, у меню, що виникло, клікніть по клавіші «Ще».
 4. Виберіть пункт надсилання на електронну пошту (з медіа або без них), а потім вкажіть потрібну адресу.

Далі прочитати діалог з мобільного або ПК буде можливо, навіть не знаходячись онлайн.

Як зламати Ватсап: можливість прочитання чужого листування без доступу до телефону, програми для відстеження (чим користуються шахраї)

Вказуємо свій email.

Недоліками методики вважаються велика тривалість відправлення, необхідність стабільного інтернет-з’єднання. Крім того, бесіда буде одержана лише 1 раз. Щоб прочитати нові SMS, доведеться повторювати процедуру.

Прив’язка до свого смартфона

Для цієї операції потрібен доступ до чужого смартфона.

Інструкція:

 1. Встановіть соціальну мережу на свій власний пристрій.
 2. При вході вкажіть номер того, чиї діалоги бажаєте читати.
 3. Введіть код із SMS, яке прийде на його смартфон.

Як зламати Ватсап: можливість прочитання чужого листування без доступу до телефону, програми для відстеження (чим користуються шахраї)

Встановити месенджер на телефон.

Знаючи, як зламати «Ватсап», можна буде будь-коли зі свого телефону прочитати чужі бесіди.

Телефон у подарунок

Дізнатися про зміст чужих діалогів можна за допомогою подарованого смартфона.

Пристрій доведеться настроювати, активувати самостійно.

Недоліками такого методу є можливі порушення телефону. Крім того, контроль буде втрачено, якщо новий власник вирішить скинути налаштування.

Чи можна зламати “Ватсап”, не маючи номера телефону людини

Якщо не знаєте номери користувача, зламати соціальну мережу буде важко. Без доступу до пристрою, на якому встановлено месенджер, перехоплення повідомлень також ускладниться. У таких ситуаціях злом зможуть здійснити лише досвідчені хакери.

Огляд

nBook
Додати коментар