Як видалити контакт з Ватсапа

Перед тим як видалити контакт із «Ватсапу», подумайте про необхідність як таку. Очищення телефонної книжки не позначається можливості користувача зв’язуватися з користувачами месенджера. Якщо обмежуєте коло спілкування, заблокуйте доступ до облікового запису або просто ігноруйте співрозмовника.

Чи можна зовсім прибрати абонента з «Ватсапу»

Контакти WhatsApp – користувачі, додані власником облікового запису. Видаляти номери з адресної книги чи ні, кожен вирішує самостійно. Якщо не хочете, щоб хтось отримав доступ до секретного листування, заблокуйте програму відбитком пальця.

Інструкція:

 1. Відкрийте налаштування месенджера.
 2. Перейдіть до «Акаунт».
 3. Виберіть Конфіденційність.
 4. У блокуванні відбитком пальця активуйте відповідний повзунок.
 5. Встановіть таймер (негайно через 1 хвилину).
 6. Вимкніть показ відправника та тексту у повідомленнях.

Як видалити контакт з Ватсапа: що побачить людина, способи повністю прибрати людину з телефонної книги на андроїд та айфон

Як видалити контакт з Ватсапа: що побачить людина, способи повністю прибрати людину з телефонної книги на андроїд та айфон

Налаштування не видаляє користувача з програми. Власник облікового запису може повернутися до розмови у зручний для Вас час. Повної приватності листування захист відбитком не гарантує.

Якщо перевстановити WA, для доступу до діалогів достатньо пройти авторизацію. Надійніше повністю очистити розмову з людиною.

Я роблю це так:

 1. Запускаю месенджер.
 2. У стартовому вікні гортаю стрічку збережених користувачів.
 3. По черзі видаляю кожний непотрібний контакт, чат.

Очищаючи діалоги, стежте, звідки видаляєте абонента. Під час дублювання контактів в адресній книзі вибирайте картку, зазначену підписом WhatsApp.

Коли номери синхронізовані (не копіюються), видалення користувача в програмі призведе до безповоротної втрати даних. Якщо на пристрої не збережено резервну копію чатів, контакти доведеться забивати по пам’яті та вручну.

Якщо необхідно позбутися настирливого співрозмовника, стандартне очищення діалогів не допоможе. Видалити абонента вдасться лише при деактивації його облікового запису на телефоні (особистому), що малоймовірно. Робочим варіантом стає заборона доступу шляхом занесення до НС.

Незалежно від способу додавання до телефонної книги заблокований контакт не може взаємодіяти з профілем у WA. У списку користувачів він не відображається. Бан – єдиний спосіб назавжди видалити співрозмовника з WhatsApp.

Способи прибрати контакт із WhatsApp

Вилучення номерів через «Ватсап» – зручна функція. Її використовують для очищення смартфона від «клонів» з номером, що дублюється. Також опція стане в нагоді для безповоротного видалення користувачів з пам’яті пристрою.

На Android

Перш ніж видалити контакт з «Ватсапа» на «андроїді», відкрийте телефонну книгу та перегляньте, як записані користувачі WhatsApp. Якщо дублікатів не виявлено та на телефоні не встановлено інший месенджер, збережіть резервну копію даних.

Інструкція:

 1. Відкрийте WA. Відкрийте вкладку з новим чатом, щоб перейти до списку зареєстрованих користувачів.
 2. Знайдіть абонента у пошуку, набравши першу літеру імені.
 3. Тапніть по аватарці для перегляду.
 4. Натисніть на круглий значок з інформацією профілю.
 5. У меню з трьома точками виберіть поле «Відкрити в адресній книзі».
 6. У розділі «Інші опції» топніть за пунктом «Видалити».
 7. Підтвердьте запит.

Оновіть список збережених контактів, вибравши відповідну дію в меню.

Як видалити контакт з Ватсапа: що побачить людина, способи повністю прибрати людину з телефонної книги на андроїд та айфон

Видалення на андроїд.

На iPhone

Видалення абонентів на “айфоні” здійснюється аналогічно. Спочатку слід прибрати картку на телефоні, потім сам діалог.

Інструкція:

 1. Відкрийте програму. Тапніть по іконці нового чату у верхньому правому куті.
 2. Знайдіть людину у пошуку.
 3. Натисніть на аватарку. Відкрийте сторінку профілю, натиснувши на круглий значок i.
 4. Клацніть на ім’я користувача.
 5. У меню виберіть функцію «Змінити».
 6. У картці друга, що відкрилася, тапніть за написом «Видалити».

Щоб повністю завершити розмову, поверніться до активного діалогу та очистіть листування, змахнувши чат вліво. Виберіть опцію «Видалити у всіх». Вміст листування при вимкненому резервному копіюванні не підлягає відновленню.

Як видалити контакт з Ватсапа: що побачить людина, способи повністю прибрати людину з телефонної книги на андроїд та айфон

Покрокове видалення контакту у Ватсапі на айфоні.

Що побачить віддалений із телефонної книги абонент

Користувачі не отримують повідомлень про дії друзів у месенджері. Однак це не зовсім потрібне трактування. Ознаки, що вказують на очищення даних.

При видаленні листування з контактом він побачить пустий чат. При блокуванні профілю зміни можна побачити не відразу. Відсутність оновлень – точна ознака.

Статус надісланого повідомлення не оновлюється на “Доставлено”; аватарка відображається як ініціали; довгий гудок не скидається. Повідомлень про видалення номера з книги в WA не передбачено.

Якщо давно не отримували листів від друзів, загляньте в налаштування приватності. Випадкові блокування не рідкість. Перегляньте список та активуйте «невидимих» користувачів.

Як видалити заблокований контакт

Для редагування НС зі смартфона на Android або iOS достатньо перейти в налаштування профілю та відредагувати відображення профілю.

Інструкція:

 1. Відкрийте меню, натиснувши 3 точки з головного екрана.
 2. Перейдіть до “Налаштування”, “Акаунт”, “Конфіденційність”, “Заблоковані”.
 3. Знайдіть абонента. Клацніть по ньому, утримуючи екран кілька секунд.
 4. У вкладці торкніться пункту «Розблокувати».

На «айфоні» замість утримування контакту свайпа по екрану справа наліво. Потім натискають на хрестик.

Як видалити контакт з Ватсапа: що побачить людина, способи повністю прибрати людину з телефонної книги на андроїд та айфон

Розблокування контакту.

Перш ніж очистити список заблокованих користувачів, перегляньте активні розмови. При випадковому занесенні контакту до НС оновити його статус можна безпосередньо з діалогу. Клацніть по значку меню, виберіть пункти «Ще» та «Розблокувати». Далі скористайтеся наведеною інструкцією для Android/iOS.

Контакти WhatsApp – активні та заблоковані абоненти, записані у телефонній книзі пристрою. Залежно від моделі смартфона номери дублюються програмою або синхронізуються без копіювання картки. Щоб видалити користувача, редагуйте адресну книгу за допомогою месенджера або попередньо встановленого майстра контактів.

Огляд

nBook
Додати коментар