Як видалити фото у Ватсапі: як видалити фото у всіх співрозмовників та прибрати аватарку на телефоні

Після об'єднання сервісів Facebook у бренд під назвою Meta користувачі все частіше звертаються до довідкових ресурсів інтернету з питанням, як видалити фото у «Ватсапі». Переслані фотографії та відео і раніше зберігалися на серверах компанії, але контакт хоч бачив, що залишається в резервній копії. Оскільки медіа з чатів після закінчення часу видаляються, відновити частину інформації виходить тільки через кеш на телефоні. Якщо не хочете, щоб контакт зберігав надіслані особисто файли, видаліть дані на обох пристроях одночасно.

Інструкція, як видалити відправлені фото або відео з чату для всіх користувачів WhatsApp

На відміну від текстових SMS, медіа доступні для очищення будь-коли. Проте видалити їх із чужого смартфона дистанційно вдасться лише протягом перших 68 хвилин після відправки (ліміт сервера). Якщо запізнитись, з'явиться напис «Видалити у мене» (замість «У всіх»). Крім того, якщо на пристрої одержувача увімкнено автозавантаження та збереження медіа, дія не принесе потрібного результату. Контакт знайде дублікати у внутрішній папці WhatsApp системної пам'яті, навіть якщо очистити повідомлення повністю. Лайфхак із видаленням по «заводному» таймеру вже не допоможе.

Як видалити фото у Ватсапі: як видалити фото у всіх співрозмовників та прибрати аватарку на телефоні

Видалення фотографій через меню в налаштуваннях.

На iPhone

Очистити медіа з листування вдасться, якщо ви відправник. Отриманий від іншого абонента контент доступний видалення лише всередині особистого «хмари», тобто. в авторизованому акаунті. Співрозмовник не побачить змін, оскільки дані зберігаються на телефоні.

Інструкція:

 1. Відкрийте чат із контактом.
 2. Знайти фото, відео.
 3. Натисніть область з відображеним зображенням, щоб виділити файл.
 4. У меню, що відкрилося, тапніть по «Управлінню».
 5. Виберіть видалення «У себе та співрозмовника».

Дія призводить до стирання відомостей із «хмари діалогів». Щоб очистити пам'ять, знайдіть системну папку WA. Оскільки доступ до папок закрито, переустановіть iOS. Якщо виконаний джейлбрейк, просто завантажте файловий менеджер.

Щоб видалити непотрібні медіа та документи, скористайтесь швидким очищенням через «хмарне сховище». Тут можна стерти оригінали та дублікати. Якщо виконати процедуру на 2 пристроях одночасно, очистіть 2 резервні копії. Для повного знищення даних залишається відключити бекап. Через 5 місяців дані з серверів WhatsApp видаляться автоматично.

Зміна інформації в iCloud безглуздо. Збережена резервна копія – це лише запис без ключа відновлення.

Інструкція:

 1. Зайдіть у налаштування WA.
 2. Натисніть на запис «Застосування сховища».
 3. Виберіть чат.
 4. Встановіть тип медіа (фото, відео тощо).
 5. Натисніть на кнопку «Очистити чат».

Вибрані медіа стерті із системної пам'яті WhatsApp на 1 пристрої. Якщо одержувач не використовує хмарне копіювання, виконайте аналогічні дії на його смартфоні.

На Android

Смартфони з відкритою файловою системою надають доступ до всіх папок, встановлених на Android або іншій ОС. Виконати бекап-скидання без можливості відновлення просто.

Як видалити фото у Ватсапі: як видалити фото у всіх співрозмовників та прибрати аватарку на телефоні

Видалення фото з месенджера на андроїд.

Інструкція:

 1. Відкрийте розділ із «Чатами» у налаштуваннях. Вимкніть видимість медіа у «Галереї».
 2. Поверніться до попереднього розділу (див. стрілку вліво).
 3. Відкрийте «Дані та сховище», потім папку «Керування».
 4. Подивіться фото/відео, що часто пересилаються, і документи більше 5 Мб (вони зберігаються в телефоні).
 5. У «Чатах» знайдіть отримувача.
 6. Натисніть клавішу «Видалити все». Підтвердьте дію.

Щоб перевірити збережений кеш і виключити витік даних, встановіть на андроїд root-браузер на 1 сеанс (якщо телефон рутований). В інших випадках використовуйте стандартні Total Commander або ES Explorer. Знайдіть внутрішню папку WA і перегляньте доступні для видалення копії.

Очистити медіа у себе та співрозмовника в «хмарі» можна у профілі контакту.

Під аватаркою відкритий розділ з усіма переданими фото та навіть архівами. Видалити їх можна, не гортаючи листування.

Щоб очистити всі прикріплені файли, зробіть таке:

 1. Відкрийте чат.
 2. Тапніть по 3 точках у кутку справа.
 3. Виберіть директорію “Медіа, посилання, документи”.
 4. Перегляньте вкладки, щоб відзначити потрібні зображення.
 5. Натисніть екран, щоб виділити об'єкт.
 6. Натисніть на написі «Видалити медіа в цьому чаті».
 7. Вкажіть, з яких пристроїв очищення (з особистого або на всіх).
 8. Дочекайтеся повідомлення “Повідомлення видалено”.

Якщо у бекапі на дату створення резервної копії у обох відправників файли/дублікати не збереглися, відновити інформацію не вдасться.

Як прибрати фотографію на аватарці

Медіа, збережені на головній сторінці профілю, на відміну від зображень, що пересилаються, не зберігаються в системній папці WA.

Як видалити фото у Ватсапі: як видалити фото у всіх співрозмовників та прибрати аватарку на телефоні

Редагування фото на аватарці.

Очистити аватарку можна 2 способами:

 1. Якщо «знесіть» обліковий запис повністю, після ручного видалення чатів відкрийте «Диспетчер додатків». У розділі «Ватсап» топніть за опцією «Очистити дані».
 2. Другий спосіб передбачає редагування даних на особистій сторінці. Натисніть на зеленій рамці з фото і видаліть вміст попередніх оновлень, натиснувши на кнопку «Змінити».

Якщо користуєтеся «Ватсапом» на комп'ютері, наведені вище інструкції не очистять кеш, який залишає авторизована сесія. Видавши відображені у профілі аватарки, користувач не прибирає їх із пам'яті Windows. Щоб перевірити це, достатньо провантажити сторінку з вимкненим інтернетом. Якщо фото не зникає, його копія зберігається на пристрої.

На комп'ютерах легко побачити кеш запущених процесів RAM. Достатньо відкрити диск C та переглянути директорію, в якій зберігається не сама папка WA, а дані авторизованої сесії. Відкрийте шлях «Користувачі» – «Ім'я» – AppData – Roaming – WhatsApp та видаліть папки, переглянувши їх у SQLite Viewer.

Пам'ятайте про локальні копії листування, якщо не знаєте, як видалити фото у «Ватсапі» на смартфоні та ПК назавжди. Очищення одного смартфона не запускає видалення дублікатів на іншому пристрої вже за годину. Якщо увімкнено автозавантаження, видаляйте зображення безпосередньо з папки WA.

Огляд

nBook
Додати коментар