Як встановити Ватсап на планшет на андроїд з сім-картою

Сьогодні я, активний користувач месенджера, розповім, як встановити «Ватсап» на планшет легко та швидко. Інформація буде корисна власникам бізнесу та просто активним людям, які бажають завжди залишатися на зв’язку з друзями. Обмінюватися повідомленнями, фото та відео можна з будь-якого мобільного пристрою – достатньо завантажити програму та авторизуватися.

Особливості WhatsApp для планшета

Завантаживши та встановивши софт на планшеті з операційною системою Андроїд, я отримала доступ до всіх його можливостей. Серед них:

  • опція персонального блогу та бізнес-аккаунта;
  • підвищений рівень безпеки, що дозволяє уникнути втрати особистих даних;
  • безкоштовні дзвінки

До послуг користувачів – яскраві анімації та графіка. Для мене незвичним став лише трохи зменшений шрифт тексту повідомлень, це пов’язано із невідповідністю розмірів чату та екрана.

Як встановити Ватсап на планшет: скачати безкоштовно російською мовою на андроїд з сім-картою

Встановити «Ватсап» на планшет так само просто, як і смартфон.

Інструкція з встановлення «Ватсапу» на планшет

Смартфон та планшет мають однакові ОС, тому встановлення програми на мобільні пристрої відбувається за загальним алгоритмом. Для інсталяції програми я рекомендую дотримуватись наступної схеми.

Де завантажити програму

Завантажити “Ватсап” можна з будь-якого з перевірених користувачами сайтів. Я раджу почитати відгуки, перш ніж завантажити програму з інтернет-ресурсу.

Установка WhatsApp

Для встановлення месенджера потрібно планшетний ПК із сім-картою. Якщо сімки в пристрої немає, можна скористатися смартфоном, головне тут – отримати SMS-повідомлення з кодом для реєстрації.

Я завантажувала “Ватсап” з маркету Google Play, встановивши дозвіл на завантаження файлів з невідомих джерел у налаштуваннях. Для цього я зайшла до розділу «Безпека» і поставила важіль у відповідній графі з положення on у off.

Як встановити Ватсап на планшет: скачати безкоштовно російською мовою на андроїд з сім-картою

Для встановлення знадобиться планшет із сім-картою або смартфон.

Після інсталяції відкрила програму – спочатку месенджер видавав помилку “Пристрій не підтримується”, але я пропустила це повідомлення, натиснувши кнопку “Далі”. Потім вказала номер мобільного телефону – залишилося внести отриманий в СМС код спеціальне поле. Для завершення реєстрації я прописала дані свого облікового запису. Також програму можна встановити як apk-файл на сайті.

Якщо месенджер не вдалося завантажити, слід проконтролювати, чи є підключення до інтернету, перевірити роботу диспетчера завдань. За відсутності вільного місця необхідно видалити непотрібні файли.

Інсталяція не відбувається, якщо вже встановлено іншу версію WhatsApp.

Чи можливе встановлення на два пристрої

Якщо завантажити програму на планшет не можна, можна завантажити веб-версію програми. Синхронізувати програми на двох мобільних пристроях не завжди можливо. Після реєстрації софту на планшетному комп’ютері версія на смартфоні стає неробочою.

Як працювати через Ватсап Веб

Перед тим як встановити “Ватсап” на планшетний комп’ютер, необхідно визначитися, яка версія програми використовуватиметься – мобільна або веб. У другому випадку на початку роботи слід відкрити браузер та перейти на офіційний сайт WhatsApp. Далі потрібно підключити месенджер на смартфоні, у верхньому правому куті дисплея натиснути на значок із 3 точками.

Для встановлення WhatsApp Web тут у налаштуваннях потрібно знайти вікно для зчитування QR-коду. Увімкнену камеру телефону слід піднести до відповідного зображення на екрані комп’ютера. Після прочитування можна використовувати браузерну версію «Ватсапа» безкоштовно російською мовою. Недолік комп’ютерного софту – відсутність доступу до всіх функцій програми, наприклад, відео та аудіозв’язку. Тут можна лише обмінюватися текстовими повідомленнями та файлами.

Огляд

nBook
Додати коментар