Як встановити Ватсап на комп’ютер

Існує кілька ефективних способів, як встановити “Ватсап” на комп’ютер. Для цього як мінімум необхідні підключення до інтернету та наявність смартфона.

Які операційні системи підтримує “Ватсап”

Для адекватного виконання всіх команд та стабільного функціонування програми на комп’ютері необхідно встановити операційні системи у версіях починаючи з Windows 8.1. та macOS 10.11.

Способи встановлення WhatsApp на ПК

Програмне забезпечення для комп’ютера можна безкоштовно завантажити з маркетів Microsoft Store / Apple App Store або встановити, скориставшись посиланням на www.whatsapp.com. В обох випадках для синхронізації дій смартфон має бути увімкнено, а WhatsApp на ньому запущено.

Додаток для Windows

Після інсталяції програмного забезпечення на ПК або інший гаджет всі функції месенджера без винятку будуть активовані.

Як і на смартфоні, ви зможете:

 • бачити всі особисті та групові контакти та додавати нові;
 • створювати повідомлення (текстові та голосові) та ділитися ними;
 • користуватися пошуком (діалоги, люди, групи);
 • мати доступ до всього архіву;
 • видаляти, редагувати та очищати листування;
 • дзвонити;
 • надсилати у вкладеннях всі види файлів.

WhatsApp Web

Якщо активація програми на ПК пов’язана з незручностями (встановлено стару операційну версію, до робочого комп’ютера мають доступ інші співробітники і т.д.), то можна налаштувати роботу через онлайн-версію.

Для цього необхідно:

 1. Зайти з комп’ютера на веб-сторінку web.whatsapp.com. З’явиться інструкція із синхронізації веб-версії з іншими пристроями. Праворуч від неї – QR-код.
 2. Відкрити програму на смартфоні.
 3. У опції «Меню» (див. 3 вертикальні точки у правому верхньому кутку) або в «Налаштуваннях» клацнути по «Зв’язаних пристроїв».
 4. Вибрати клавішу “Прив’язка пристрою”, натиснути на “ОК”.
 5. У вікні смартфона з’явиться миготлива рамка. Наведіть пристрій на комп’ютер і відскануйте QR-код.

Як встановити Ватсап на комп'ютер: завантажити безкоштовно російською мовою, чи відображатиметься вхід на телефоні, якщо відкрити на ПК, підключення та настроювання

Установка WhatsApp Web.

Після зчитування зображення на ПК автоматично відкриється вкладка WhatsApp з усім листуванням. З цього моменту всі функції месенджера будуть доступні на підключених до нього додаткових пристроях онлайн-режимі. Але здійснювати дзвінки ні з аудіо-, ні з відеозв’язку ви не зможете.

WhatsApp Web не працює з браузером Internet Explorer. Для використання інших популярних веб-браузерів (Microsoft Edge, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) необхідно оновити їх до останньої версії.

За допомогою BlueStacks

Цей варіант, як встановити “Ватсап” на комп’ютер, рятівний у таких ситуаціях, коли ні встановлення програми, ні спроба входу не спрацювали.

Утиліта BlueStacks є одним із найпопулярніших симуляторів Android.

Вона дозволяє перенести на комп’ютер модель операційної системи, дозволяючи використовувати на ньому розроблені спеціально для смартфона програми. Практикується переважно для ігор, але підійде і для запуску WhatsApp.

Порядок роботи з BlueStacks наступний:

 • з комп’ютера зайти на сайт «Блюстакс», завантажити та запустити програму;
 • у рядку пошуку в маркеті набрати «whatsapp» та встановити месенджер;
 • пройти авторизацію за допомогою “Гугл”-аккаунта, прив’язаного до номера сім-карти вашого мобільного телефону;
 • натиснути кнопку «Завантажити», а потім – «Відкрити».

Після встановлення та активації месенджера програма надішле СМС з кодом для підтвердження. На цьому етапі не виключені збої у її роботі. Для продовження потрібно замовити зворотний дзвінок. Ви отримаєте голосове повідомлення. Це буде набір цифр, які потрібно ввести у відповідний рядок.

Як встановити Ватсап на комп'ютер: завантажити безкоштовно російською мовою, чи відображатиметься вхід на телефоні, якщо відкрити на ПК, підключення та настроювання

Встановіть Ватсап за допомогою BlueStacks.

Синхронізація з телефоном

бета-версія WhatsApp, що діє, дозволяє прив’язати до месенджера до 4 пристроїв додатково. При цьому можна не користуватися телефоном протягом 14 днів. Весь цей час програма буде доступна з інших підключених гаджетів, за умови, що не було зроблено вихід з нього на смартфоні.

Чи видно вхід з ПК у «Ватсап» на смартфоні

З початку сеансу в месенджері з комп’ютера або іншого гаджета смартфон повідомить вас, в який час, на якому пристрої та за допомогою якого браузера здійснено вхід.

Таким чином, користувач може не тільки стежити за актуальністю своїх власних підключень до «Ватсапу», але й запобігти несанкціонованим вторгненням.

А встановивши на телефоні пароль для WhatsApp, гарантовано заблокувати зловмисникам доступ до персональної інформації.

Щоб вивести програму, що працює на ПК, з активного режиму, недостатньо просто закрити вкладку в браузері або вікно месенджера. Потрібно натиснути “Вихід”. В іншому випадку увійти в WhatsApp з цього пристрою можна без пароля.

Використання WhatsApp на комп’ютері

Інсталювавши «Ватсап» на комп’ютер, ви відчуєте свободу та комфорт під час оперування великим обсягом інформації з жорсткого диска.

Не потрібно переносити файли в телефон, підключаючи його до ПК, або спеціально створювати посилання для завантаження документів. Друкувати повідомлення на комп’ютерній клавіатурі вийде швидше, а переглядати фото та відео на великому екрані зручніше.

Огляд

nBook
Додати коментар