Як відправити скріншот з телефону на Ватсап

Перш ніж надіслати скріншот з телефону на «Ватсап», його потрібно створити. У пристроях кожного виробника це роблять по-різному.

Як зробити та відправити скріншот у WhatsApp

Скрин екрану допомагає дистанційно розповісти іншому користувачеві про листування у «Ватсапі». Сам месенджер не передбачає можливості створити знімок.

У будь-якому смартфоні формування скріншота відбувається незалежно від встановлених програм. Знімок екрана робить операційна система телефону.

Тому не має значення, куди його потрібно відправити – користувачеві WhatsApp або іншого месенджера. Можливо, скрін знадобиться у листуванні по email. Сформоване зображення можна використовувати у будь-якій програмі.

Щоб скачати скрін, переданий по “Ватсап”, достатньо натиснути на зірку вгорі екрана. Знімок збережеться у «Завантаженнях». Другий спосіб – виділити зображення довгим натисканням, а потім через 3 крапки у верхній частині екрана вибрати рядок «Поділитися». Через меню можна зберегти знімок на «Гугл Диску».

Як відправити скріншот з телефону на Ватсап: інструкція як зробити, відправити і скачати скріншот

Зберігаємо знімок на Гугл Диску.

Інструкція для смартфонів

Скрин створюють, натискаючи комбінацію клавіш. Він зберігається як фотографія в Галереї. Після формування знімка його можна прикріпити у тому рядку WhatsApp, у якому пишуть повідомлення.

Використовуючи верхнє меню, скріншот можна редагувати: повертати, створювати напис поверх зображення, вибирати тон тощо. Натиснувши на значок олівця, самостійно домалювати щось. Під фотографією екрана зробити підпис.

Крім того, деякі моделі смартфонів дозволяють робити скрін за допомогою встановлених системних програм. Наприклад, у сучасні різновиди телефонів LG вбудовано програму для швидкого знімка екрана під назвою Quick Memo.

Android

На всіх телефонах з операційною системою «Андроїд» скриншот роблять одним із способів, вибираючи їх залежно від моделі:

  1. Затискають одночасно клавіші увімкнення та зменшення гучності. Вони розташовані на правому бічному ребрі телефону. Нижня частина великої кнопки здебільшого зменшує звук, а верхня – збільшує.
  2. Разом із кнопкою включення, навпаки, натискають кнопку збільшення гучності.
  3. Затискають одночасно кнопку зменшення звуку, розташовану на правому торці смартфона, та клавішу «Додому» внизу екрана (на телефонах «Самсунг»).
  4. Проводять по екрану зверху донизу 3 зімкнутими пальцями.

Дії, як відправити скріншот з телефону на “Ватсап”, роблять коротким рухом не більше 1-2 секунд. Якщо скріншот створено, пролунає клацання, як у затвора камери. У більшості моделей у кутку екрана з’явиться зроблене зображення.

Залишається прикріпити картинку у Вацапі за допомогою скріпки, намальованої у рядку для повідомлень. Клік за її зображенням надасть можливість вибору програми, файл з якої потрібно надіслати. Натискаємо «Галерея», вибираємо створений скріншот і трикутник, що означає «Відправити».

Як відправити скріншот з телефону на Ватсап: інструкція як зробити, відправити і скачати скріншот

Скріншот на андроїді.

iPhone

Процедура створення скріншота на «айфоні» полягає в одночасному натисканні кнопки живлення (пробудження) та клавіші Home, розташованої внизу екрана. У ранніх моделей з iOS кнопка виходу з режиму сну знаходиться зверху, а «айфонів» починаючи з шостої версії – збоку.

Натискання має бути короткочасним, інакше телефон просто перезавантажиться.

Надіслати створений скрін іншому користувачеві можна не лише з програми WhatsApp. Довге натискання на кнопку «Додому» (внизу екрана) викликає меню, в якому можна вибрати пункт «Поділитися». Клік за цим позначенням відобразить перелік програм, через які можна надіслати скріншот, вибравши його з Галереї.

Як відправити скріншот з телефону на Ватсап: інструкція як зробити, відправити і скачати скріншот

Робимо скріншот на iPhone.

Дії з комп’ютера

Якщо WhatsApp встановлений на комп’ютері, потрібно прикріпити знімок екрана з папки «Зображення». І тому на клавіатурі натискають кнопку PrtScr. Характерне клацання, як у затвора фотоапарата, говорить про те, що знімок поміщений у відповідну папку.

Огляд

nBook
Додати коментар