Як увімкнути мікрофон у Ватсапі: при відеодзвінку мене не чути і немає звуку

Оскільки увімкнути мікрофон у «Ватсапі» необхідно для запису голосового послання або дзвінка по аудіо-або відеозв’язку, порушення роботи інструменту викликає проблеми. Спочатку спробуйте вирішити їх самостійно. Якщо не вийде, віднесіть гаджет до сервісного центру.

Чому не працює мікрофон у WhatsApp

Причини порушень є спільними для власників «андроїдів», «айфонів». Месенджер неправильно функціонує при забитому кеші, появі вірусів на телефоні, застарілої версії програми або операційної системи, механічних пошкодженнях гаджета.

Android

Відкрийте налаштування смартфона, знайдіть вкладку «Всі програми». Перегорніть до потрібного месенджера, ознайомтеся з переліком дозволів. Якщо мікрофону не було видано доступу, посуньте тумблер біля назви програми у положення «Увімк.».

Як увімкнути мікрофон у Ватсапі: при відеодзвінку мене не чути і немає звуку на андроїді та айфоні, не записується голосове повідомлення

Підключення мікрофона на андроїд.

iOS

Якщо під час відеодзвінка вас не чути, переконайтеся, що правильно виставили параметри. Потрібно настроїти диктофон, щоб абонент почув ваш голос.

Додайте гучність, дозвольте працювати мікрофона. Якщо ви завантажуєте голосові повідомлення, зникне звук, перевірте, чи є підключення до мережі.

За потреби перезавантажте роутер. Для цього відключіть його, зачекайте півхвилини, підключіть. Якщо використовуєте мобільний інтернет, робіть аналогічні дії. Завдяки цьому смартфон зможе зловити сильніший сигнал від іншої вежі.

Як увімкнути мікрофон у Ватсапі: при відеодзвінку мене не чути і немає звуку на андроїді та айфоні, не записується голосове повідомлення

Увімкнення мікрофона.

Вирішення проблем з відключенням мікрофону у «Ватсапі»

Як увімкнути мікрофон у «Ватсапі», залежить від причин проблеми. Найчастіше усунути неполадку виходить самостійно, але іноді доводиться звертатися до майстрів для ремонту мобільного.

Високе навантаження на процесор

При надмірному навантаженні пристрій функціонує помилково.

Щоб виправити ситуацію, дотримуйтесь інструкцій:

  1. Перезавантажте гаджет. Нерідко після цього зв’язок повертається. Найкраще повторювати процедуру щотижня, а для старих моделей – щодобово.
  2. Переконайтеся у відсутності зловмисного програмного забезпечення. Для цього запустіть повну перевірку в антивірусі. Підійде Kaspersky, DrWeb чи інша програма.
  3. Видаліть непотрібні файли, які не використовуються, почистіть кеш. Ви можете активувати оптимізацію або CCleaner, щоб заощадити час. Паролі, інформація не буде видалено.

Вимкнення мікрофона в установках

Якщо програму було встановлено нещодавно, перевірте установки. Мікрофон не працює в ситуаціях, коли програма не дала дозволу на її використання.

У налаштуваннях смартфона знайдіть пункт “Конфіденційність”, далі – “Мікрофон”. Переведіть тумблери у стан «Увімк» для кожної програми, де записуватимете голосові повідомлення, спілкуватися за допомогою відео- або аудіодзвінків.

Застаріла версія програми

Якщо немає звуку, перевірте, чи з’явилося оновлення у месенджера операційної системи. Старі версії нерідко працюють неправильно, видають різні помилки: проблеми із завантаженням, мимовільне відключення програми.

У налаштуваннях смартфона потрібно знайти пункт «Довідки про телефон». Звідти перейти до «Оновлення системи», клацнути по полю «Перевірити». За потреби завантажте нову версію. Оновити WhatsApp можна в App Store або Google Play.

Як увімкнути мікрофон у Ватсапі: при відеодзвінку мене не чути і немає звуку на андроїді та айфоні, не записується голосове повідомлення

Оновлення програмного забезпечення на телефоні.

Конфлікт додатків

На “айфоні” “Ватсап” нерідко конфліктує з “Яндекс.Навігатором” та іншими програмами, при роботі яких застосовується мікрофон. Вимкніть інструмент у таких програмах, а потім перезапустіть телефон.

Забруднений отвір

При попаданні бруду в звукоуловлювачі проблеми виникнуть навіть при дзвінку. У будь-якому додатку не буде чути аудіо, як би голосно людина не розмовляла. Абоненти при цьому скаржаться, що не чути співрозмовника.

Спробуйте усунути пил, бруд, що забили отвір.

Для цього подуйте на них або скористайтеся тонкою скріпкою для їх очищення. Будьте обережні, щоб не порушити роботу смартфона.

Фізична поломка

При несправності деталі краще не починати ремонт своїми руками. Без технічної освіти, дорогого обладнання ви погіршите проблему.

Віднесіть телефон до сервісного центру. Якщо майстри не можуть усунути поломку, замініть телефон. Можна також підключити сторонній аксесуар для заміни вбудованої деталі.

Огляд

nBook
Додати коментар