Як приховати номер у Ватсапі

Щоб дізнатися, як приховати номер у Ватсапі, необхідно ознайомитися з функціями месенджера. У налаштуваннях клієнта передбачені можливості для отримання високого ступеня конфіденційності свого облікового запису, проте цифри телефону помітні кожному співрозмовнику. Все-таки зробити так, щоб діючий телефон ніхто не дізнався, можна – для цього доведеться вдатися до деяких хитрощів.

Чи можна приховати свій номер у WhatsApp

Наявність телефонного номера з доступом до нього є основною умовою реєстрації в WhatsApp. Після завантаження програми необхідно отримати код підтвердження за допомогою СМС або телефонного дзвінка. Комбінація надсилається на телефон, який було вказано під час створення облікового запису.

Телефон – це персональний ідентифікатор кожного користувача месенджера, за допомогою якого можна знайти потрібну людину та зв’язатися з нею.

З метою знизити кількість спаму, що пересилається, розробники «Ватсапа» рекомендують відправляти повідомлення тільки тим людям, які самі надали свої контакти і попросили зв’язатися з ними.

Повністю приховати номер так, щоб цифри були недоступні для перегляду, неможливо. Натомість у месенджері передбачені налаштування конфіденційності, що дозволяють сховати особисті дані від інших користувачів та максимально приховати свою особу.

Щоб зробити профіль приватним, перейдіть до настройок месенджера та встановіть наступні параметри в розділі «Конфіденційність»:

 1. “Фото профілю” – “Ніхто” або “Мої контакти”. В останньому випадку небажані користувачі не зможуть побачити аватар, якщо не додані до телефонної книги.
 2. «Інформація» – «Ніхто» або «Мої контакти».
 3. “Статус”. Тут також можна вказати, хто бачитиме цю інформацію – лише контакти, вибрані контакти або окремі користувачі.
 4. «Було(а)» – «Ніхто» або «Мої контакти». Є можливість встановлювати хто може переглядати час вашої останньої активності.
 5. “Звіти про прочитання”. Якщо цей параметр вимкнено, час вашого останнього відвідування буде недоступним для всіх користувачів.

Важливо пам’ятати, що, встановивши інкогніто-параметри, користувач сам втрачає можливість переглядати особисті дані та час останньої активності співрозмовників.

Щоб користувачі не змогли ідентифікувати вашу особу, можна змінити ім’я на псевдонім, а на місце аватара поставити картинку з нейтральним або абстрактним зображенням.

Як приховати номер у Ватсапі: способи обмежити видимість імені та номера телефону від інших співрозмовників на андроїді та на айфоні

Установки конфіденційності профілю.

Для чого може знадобиться приховувати телефон

Сховати телефон хочеться в тих випадках, коли немає бажання отримувати повідомлення, наприклад:

 • спілкування з продавцем товару або постачальником послуг;
 • коли потрібно самому надати послугу без подальшого спілкування;
 • за нового знайомства тощо.

Способи обмежити видимість номера

Оскільки приховати номер у «Ватсапі» не вдасться, його можна тимчасово замінити на віртуальний. Якщо є мобільний пристрій, який не прив’язаний до WhatsApp, буде зручніше використовувати його.

В інших випадках потрібно відмовитися від чинного облікового запису у «Ватсапі» та зареєструватися в месенджері за допомогою віртуального номера, скориставшись послугами одного з онлайн-сервісів. Зробити це можна на пристрої під керуванням як Android, так і iOS.

На Android

Щоб змінити чинний телефон на тимчасовий віртуальний на Android, активуйте налаштування WhatsApp, а потім виконуйте інструкції:

 1. Тапніть по блоку «Акаунт».
 2. Натисніть кнопки «Змінити номер» та «Далі».
 3. Заповніть запропоновані поля, ввівши в них старі та нові телефонні номери у міжнародному форматі.
 4. За допомогою опцій вкажіть, чи потрібно сповістити контакти про зміну телефону.
 5. Натисніть кнопку “Далі”, потім – “Готово”.
 6. Дочекайтеся коду підтвердження та введіть його для реєстрації нового облікового запису.

Як приховати номер у Ватсапі: способи обмежити видимість імені та номера телефону від інших співрозмовників на андроїді та на айфоні

Події на андроїді.

На iPhone

Змінити телефон на iPhone так само легко:

 1. Запустіть вкладку з налаштуваннями, натиснувши відповідну кнопку внизу інтерфейсу.
 2. Тапніть по блоку «Обліковий запис», виберіть «Змінити номер» і натисніть кнопку «Далі».
 3. Введіть діючий та новий віртуальний номер у міжнародному форматі.
 4. Налаштуйте оповіщення про зміну телефону.
 5. Натисніть кнопку “Далі”, потім – “Готово”.
 6. Після отримання коду введіть його для створення нового облікового запису.

Як приховати номер у Ватсапі: способи обмежити видимість імені та номера телефону від інших співрозмовників на андроїді та на айфоні

Заміна номерів на айфоні.

На комп’ютер

Якщо на ПК ще не встановлений клієнт для обміну миттєвими повідомленнями, це гарна можливість зареєструватися у «Вацапі» без зміни облікового запису.

Отримайте безкоштовний віртуальний номер на одному з сервісів, що надають такі послуги, встановіть месенджер на ПК і створіть обліковий запис, дотримуючись підказок системи. Тепер певний час можна переписуватися з іншими користувачами, не боячись, що вони дізнаються про основний телефон.

Огляд

nBook
Додати коментар