Як перевірити Ватсап на стеження

Існує кілька способів, як перевірити “Ватсап” на стеження. Хоча вважається, що месенджер добре захищений системою наскрізного шифрування, за допомогою програм-шпигунів близькі люди можуть встановити прослуховування за вашим смартфоном.

Як можуть зламати WhatsApp

Без прямого доступу до чужого облікового запису прочитати листування неможливо.

Увійти в профіль іншої людини здатний лише хакер. Проте зламують месенджер найчастіше близькі люди.

Для цього їм достатньо встановити програму-шпигун на смартфон жертви. Процедура триває не більше 10 хвилин. Після цього копії всіх повідомлень та медіафайлів надсилаються на пристрій зломщика.

Ознаки стеження

Визначити, чи читають листування з другого гаджета, можна за ознаками:

  1. З’явилися сесії підключення із незнайомих пристроїв. Кожен користувач може перевірити, скільки і з якого гаджета заходили в його профіль. Якщо помітите чужі підключення, обліковий запис було зламано. Але при встановленні програм для стеження сторонні сесії можуть бути відсутніми.
  2. Акумулятор швидше розряджається, нагрівається. Непряма ознака, що вказує на наявність шпигунської програми.
  3. Програма працює неправильно, часто трапляються збої. Скидаються виклики, WhatsApp часто «вилітає», мимоволі переривається прослуховування аудіо. Проблеми також можуть вказувати на наявність вірусів на смартфоні або відсутність своєчасного оновлення встановленої версії соціальної мережі.
  4. Без вашого відома з’являються нові програми. Не завжди це відбувається через шпигунські програми. Можливо, на пристрій завантажено піратську версію гри, що містить вірус.

Якщо вам подарували новий телефон, насторожіться. Діалоги можуть переглядатися, якщо на девайс встановили програму-шпигун. Знаючи, як перевірити «Ватсап» на стеження, ви зможете захистити себе.

Як вимкнути другого користувача у «Ватсапі»

Якщо ви запідозрили відстеження свого смартфона з іншого телефону, вживіть заходів щодо захисту особистих даних.

Видалення та переустановка

Якщо вважаєте, що за вашим обліковим записом стежать, перевстановіть «Ватсап». Для цього зробіть резервну копію чатів, збережіть її на Google Диск. Потім видаліть програму з телефону. Потім завантажте останню версію, авторизуйтесь. Алгоритм однаковий для телефонів з ОС “Андроїд”, “Айфон”.

Багатофакторна ідентифікація

Активуйте двофакторну ідентифікацію для додаткового захисту інформації. При кожній спробі увійти в профіль месенджер надсилатиме на ваш номер телефону системне СМС із кодом із 4 цифр.

Увійдіть до соціальної мережі, перейдіть в меню налаштувань. Знайдіть рядок «Обліковий запис», у меню, що виникло, клацніть по вкладці «Двоетапна перевірка». Активуйте опцію. Відразу після цього всі інші сеанси деактивуються, при спробі входу запитуватиметься код із СМС.

Як перевірити Ватсап на стеження: дізнатися, чи читають моє листування з іншого телефону, дії, якщо акаунт на андроїд зламали

Активуємо двоетапну перевірку.

Налаштування звітів про прочитання

Додаток пропонує вимкнути звіти про прочитання листів. Співрозмовники при цьому не дізнаються, коли їхнє повідомлення було переглянуте або прослухане, а сам користувач не побачить, коли абоненти ознайомилися зі змістом його листа або аудіо. Єдиний виняток – групові чати, де опція не працює.

Додаткові заходи захисту облікового запису

Щоб чужі люди не змогли дізнатися зміст ваших бесід, налаштуйте на смартфоні блокування екрана по відбитку пальця. Можна використовувати графічний ключ або PIN-код, але такі методи менш надійні, оскільки інша людина може підглянути, як ви вводите пароль.

Людина, яка має доступ до вашого смартфона, може синхронізувати профіль із веб-версією на своєму ПК. Якщо підозрюєте, що за обліковим записом ведеться стеження, вимкніть веб-функцію.

Огляд

nBook
Додати коментар