Як надрукувати листування з WhatsApp

Питання, як роздрукувати листування з WhatsApp, може виникнути з низки причин. Адже це дуже популярний канал для спілкування та обміну даними. Отримати необхідну інформацію у роздрукованому вигляді можна у різний спосіб.

Де зберігаються всі листування WhatsApp

Усі меседжі, якими обмінюються співрозмовники, автоматично архівуються як резервних копій у хмарі. Існує також локальна копія всіх повідомлень, що зберігається в самому пристрої. У цих архівах містяться:

  • текстові меседжі;
  • медіафайли, які користувачі програми надсилають один одному.

Час зберігання листування на сервері обмежений. Надіслане повідомлення знаходиться в сховищі до появи адресата в мережі, але не більше 30 днів з моменту надсилання. Після закінчення цього терміну меседж видаляється з сервера без можливості подальшого відновлення.

За необхідності збереження історії діалогу протягом терміну, що перевищує місяць, рекомендується скористатися функцією «Експорт чату».

Експортуючи історію, слід пам’ятати, що вилучення його разом із медіафайлами істотно збільшить збережені дані обсягом. У процесі програма дасть змогу вказати, чи зберігати медіа із розмови разом із історією повідомлень.

Вміст чату можна надіслати на електронну пошту, експортувати в хмару або відразу на принтер, підключений за допомогою бездротового з’єднання.

Можна зберегти його безпосередньо в телефоні (після цього доступ до експортованої інформації здійснюватиметься за допомогою програми «Провідник»).

Медіафайли, які сам користувач пересилав по «Ватсапу» іншим людям, залишаються у папці Sent у WatsApp. На Айфонах вміст чатів зберігається у хмарі.

Як надрукувати листування з WhatsApp: інструкція як надрукувати документ для судна на принтері через телефон або комп'ютер

Медіафайли в папці Sent у WatsApp.

Чи можна завантажити та роздрукувати файл

Файли, які були надіслані через месенджер, вдасться завантажити з програми та зберегти в пам’яті гаджета. Після цього їх можна переміщувати між різними папками до сховища пристрою, надсилати іншим людям або роздруковувати.

Детальна інструкція, як надрукувати документ на принтері

Надрукувати файли з «Ватсапа» можна як на принтері, який підтримує бездротове з’єднання, так і на МФУ, які отримують команди лише через кабель.

Будь-який файл, надісланий за месенджером, зберігається в пам’яті пристрою або на приєднаній до нього SD-карті (залежно від налаштувань). Збережена інформація перебуватиме у папці WhatsApp.

З використанням смартфона

Файли, якими обмінюються співрозмовники у Ватсапі, можна друкувати без використання персонального комп’ютера.

Щоб надрукувати такий документ, необхідно виконати такі дії:

  1. Відкрийте потрібний елемент на телефоні.
  2. Виберіть пункт «Поділитися» у меню дій із документом.
  3. Тепер його вдасться відправити на принтер (або МФУ), з’єднаний з девайсом за допомогою Wi-Fi. Для цього слід вибрати в меню «Обмін даними з оточенням» або іконку МФУ, якщо на гаджеті встановлено відповідний додаток.

Як надрукувати листування з WhatsApp: інструкція як надрукувати документ для судна на принтері через телефон або комп'ютер

Покрокові дії для друку документа з телефону.

Через комп’ютер

Отриманий месенджером елемент можна перемістити з пам’яті телефону на комп’ютер декількома способами:

  • за допомогою флеш-накопичувача, сумісного як з телефоном, так і з комп’ютером;
  • через картку пам’яті;
  • завантаживши потрібний елемент у хмару зі сховища смартфона та після цього відкривши на комп’ютері;
  • шляхом пересилання потрібного елемента зі сховища пристрою на електронну пошту за допомогою одного з поштових сервісів.

Функція збереження та експорту змісту бесіди в WatsApp для подальшого роздрукування може стати в нагоді, наприклад, у разі виникнення конфліктної ситуації між членами спільноти або співрозмовниками, дані чату можуть знадобитися для суду (як підтвердження протиправних дій).

Огляд

nBook
Додати коментар