Ватсап значок: як виглядає іконка на телефоні

Навіть ті, хто не користується програмою, не сплутають значок “Ватсапа” ні з чим. Але не всім відомо, що популярний додаток має не один, а кілька логотипів. Іконки, хоч і незначно, різняться залежно від того, на якій платформі використовується месенджер – на смартфонах iOS або “Андроїд”, у web-або десктопній версії.

Хто вигадав логотип WhatsApp

Біла телефонна трубка на зеленому фоні стала фірмовим знаком програми, що побачила світ у 2009 р. Спочатку символ був відомий тільки користувачам «айфонів», адже програма була розроблена для мобільних пристроїв на базі iOS. Але через 5 років, 2014 р., месенджер став доступним і на «андроїдах».

А сьогодні WhatsApp використовують практично на всіх мобільних платформах, включаючи Windows Phone та Windows Mobile, а також у браузерній версії для ПК.

Історія не зберегла ім’я автора логотипу “Ватсапа”. Швидше за все, хтось один або обидва творці програми – Ян Кум і Брайан Актон – намалювали картинку в графічному редакторі і вирішили використовувати її як символ нового програмного продукту.

Незважаючи на те, що авторство значка залишається невідомим, саме зображення, так само як і назва месенджера WhatsApp, юридично захищене. Використання іконок у комерційних цілях заборонено.

Як виглядає іконка на телефоні, та її особливості

Найчастіше користувачі бачать WhatsApp значок на екрані свого смартфона. Незважаючи на простоту виконання, маленька картинка виглядає стильно та красиво. На іконці зображена біла телефонна трубка у піднятому положенні, повернена вправо розтрубом.

Вона поміщена в круглий спіч-белон (так художники ілюстратори називають виноску, у якій вписують текст персонажів коміксів). Зелене тло символізує постійну доступність зв’язку.

Смішно, але повною мірою сенс логотипу, створеного в 2009 р., відкрився лише через 6 років, коли в додатку з’явилася функція голосових дзвінків.

До 2015 р. співрозмовники у «Ватсапі» могли обмінюватися лише текстовими повідомленнями та пересилати один одному медіафайли та документи. Але тепер у додатку з’явилися не лише аудіо, а й відеозв’язок і навіть можливість проведення групових конференцій у режимі онлайн. Отже, помістивши на піктограму телефонну трубку, автори логотипу пророкували розвиток функціональності месенджера.

Ватсап значок: як виглядає іконка на телефон і як безкоштовно скачати маленький символ на прозорому фоні для тексту на візитівці

Ватсапа значок у телефоні.

Засоби скачати значок на прозорому фоні безкоштовно для використання на візитівці

Іконка WhatsApp, як і назва месенджера, є запатентованим продуктом і потрапляє під юрисдикцію міжнародного закону про захист авторських прав.

Зображення не можна використовувати з комерційною метою. Отримати на телефон значок месенджера можна разом із установкою софту. Але власники компанії не заперечують, якщо користувачі використовують іконку, щоб указати свої контакти. Посилання на «Ватсап» використовують на сайтах компаній, особистих візитках, рекламних банерах та афішах.

Існує безліч безкоштовних фотобарків, де можна знайти картинку з іконкою WhatsApp. Є як кольорові, так і чорно-білі варіанти, призначені для вставки в текст документів Microsoft Word.

Популярні колекції логотипів у різному виконанні можна знайти на сайтах:

  • icons8.ru;
  • ph4.ru;
  • icon-icons.com;
  • pngicon.ru;
  • pngwing.com.

Зображення доступні для завантаження у файловому форматі PNG (вектор), який підходить для роботи в графічних редакторах. Картинка є квадратом зі стороною 32 px.

Скопіювати файл на комп’ютер можна як просте фото. Досить клацнути правою кнопкою миші та вибрати з контекстного меню функцію «Зберегти як».

Огляд

nBook
Додати коментар