Ватсап Веб як прибрати повідомлення про сесію

Отримала робочий обліковий запис після реєстрації в сервісі «Ватсап Веб», але як прибрати повідомлення про сесію, так і не зрозуміла. З проблемою стикаються користувачі, які синхронізували свої «особи» у браузерному клієнті. Щоб усунути активне сповіщення про сеанс, використовують не вбудовані в месенджер опції, а налаштування смартфона.

На пристроях з ідентичними операційними системами WhatsApp Web деактивується по-різному. Щоб зняти попереджувальний напис, перегляньте номер складання (версії) ОС.

Що означає повідомлення “WhatsApp Web в даний час активний”

Багато користувачів не оцінили практичність браузерного клієнта через реліз, що запізнився. У десктопній версії зручно спілкуватися з відеозв’язку та ділитися файлами великого розміру. Залогінившись в обліковому записі вперше, користувач бачить на смартфоні значок активного сеансу. Він «зависає» на екрані та не видаляється.

«Поточна сесія WhatsApp Web» – статичне повідомлення сервісу, що нагадує користувачеві про активні сеанси на зв’язаних пристроях, де мобільний клієнт є «ключом» доступу до браузерної версії. При змахуванні нагадування з екрану мені так і не вдалося прибрати його зміст.

За заявами розробників, прив’язка сеансу до екрану необхідна попередження злому. Користувач бачить активний сеанс щоразу, коли до його веб-аккаунта підключаються.

Залишається незрозумілим – навіщо, якщо через 30 хвилин бездіяльності клієнт втратить зв’язок з пристроєм. Щоб не витрачати заряд батареї, достатньо закрити вкладку браузера або оновити мобільну програму, відключивши непотрібні підключення.

Піктограма активації WA Web з прив’язкою до екрану не лише неестетичне рішення, а й функціональний недолік. Розмір дисплея обмежений. Показ інших спливаючих нотаток може бути заблокований: рамка сповіщення статична, прокрутка подій доступна не на всіх ОС. За беззвучного режиму побачити новини просто не вийде.

Значок WhatsApp Web не видаляють лише з міркувань безпеки. Якщо ніколи не закриваєте браузерний клієнт, поява напису свідчить про зовнішнє підключення.

Якщо хтось отримає доступ до вкладки, користувач отримає повідомлення про активний сеанс. У такому разі я відразу ж закриваю Web Client зі смартфона, активуючи опцію “Вийти з усіх пристроїв”.

Ватсап Веб як прибрати повідомлення про сесію: способи прибрати значок про поточну сесію whatsapp web на телефонах android та iphone

Повідомлення “Поточна сесія WhatsApp Web”.

Способи вимкнути піктограму поточної сесії на телефоні

Оскільки мобільний додаток WA не відключають, щоб зберегти листування, то і отримати його простіше. У ситуаціях, коли користувач відкриває веб-клієнт з чужого комп’ютера, сеанс можна скористатися пізніше і навіть повторно.

Якщо забули зняти галочку напроти пункту «Не запам’ятовувати мене», активний сеанс зупинить лише ручне скидання.

Якщо ви впевнені в діях, видаліть нагадування про статус особистого «веба». Закріплений значок онлайн-сеансу знімається у спеціальному розділі настройок телефону.

На Android

Щоб приховати значок про поточну сесію WhatsApp Web, перевірте версію ОС «Андроїд». На старих прошивках повідомлення видаляють у диспетчері додатків. Починаючи з версії Oreo (Android 8.0), опція доступна розділ з повідомленнями системи.

Спосіб 1:

 1. Відкрийте вбудовану утиліту “Налаштування” на неоновленому “андроїді”.
 2. Перейдіть до меню «Керування програмами».
 3. У списку активних виберіть WhatsApp Messenger.
 4. У внутрішній вкладці торкніться параметра оповіщення.
 5. Натисніть кнопку “Вимкнути пріоритетні”.

Ватсап Веб як прибрати повідомлення про сесію: способи прибрати значок про поточну сесію whatsapp web на телефонах android та iphone

Відключаємо оповіщення.

Цей спосіб блокує вбудовані нотифікації месенджера. Якщо не можете прийняти дзвінок або відповісти на повідомлення, а гудки йдуть, просто закрийте клієнт на ПК.

Щоб приховати запис про активний синхронізований сеанс у браузері на новому андроїді, встановлюють пріоритет оповіщень. Показ нотифікацій безпеки сесій деактивують.

Спосіб 2:

 1. Відкрийте параметри, натиснувши на ярлик із шестеренками.
 2. Знайдіть «Інші параметри».
 3. Відкрийте повідомлення.
 4. У «Нещодавно надісланих» виберіть WhatsApp.
 5. Клацніть по рядку «Інші повідомлення».
 6. Посуньте повзунок у положення «Вимкнено».

Ватсап Веб як прибрати повідомлення про сесію: способи прибрати значок про поточну сесію whatsapp web на телефонах android та iphone

Один із способів відключення оповіщення на Андроїді.

Наведені способи не впливають на відображення нотифікацій від інших програм та сервісів. Не відображається лише піктограма підключення до WhatsApp Web.

Про інші оновлення повідомляють за замовчуванням, якщо продзвінок не налаштований вручну. Щоб перевірити важливі нагадування, зачекайте на відповідне повідомлення. На екрані з’явиться вкладка швидкого перегляду.

На iPhone

Якщо не вперше вмикаєте «Ватсап Інтернет», як прибрати повідомлення про сесію, відомо. Однак на iOS-пристроях за керування програмами та їх параметрами відповідає система закритого типу. Вимкнути нотифікації вручну не вдасться.

Користувач може настроїти звук сповіщень, періодичність показу, проте на сервісний значок WhatsApp Web це не вплине.

Вирішенням проблеми стає відключення вкладки в браузері та месенджері. Для старих прошивок Apple це єдиний робочий спосіб.

Порядок дій:

 1. Відкрийте додаткові параметри браузера.
 2. Виберіть оповіщення.
 3. Знайдіть адресу WA.
 4. Змініть опцію “Дозволити” на “Відмовити”.

Ватсап Веб як прибрати повідомлення про сесію: способи прибрати значок про поточну сесію whatsapp web на телефонах android та iphone

Деактивуємо показ повідомлень.

Далі запустіть мобільний клієнт:

 1. Вимкніть показ повідомлень у налаштуваннях.
 2. Перейдіть до розділу Web із підключеними пристроями.
 3. Зупиніть сесії, що не використовуються, вийшовши з авторизованого на ПК програми.
 4. Підтвердьте дію.

У нових версіях iOS оповіщеннями управляють за допомогою вбудованого диспетчера. Щоб вимкнути показ активних веб-сеансів, натисніть настройки свайпом по екрану.

Знайдіть опцію «Повідомлення». Тапніть по WhatsApp і деактивуйте нотифікації. Після виходу з десктопного клієнта відкотіть зміни, щоб переглянути оновлення, налаштовані за замовчуванням.

Щоб прибрати значок WhatsApp Web з екрана смартфона, що видаляється, відключіть його в налаштуваннях смартфона. Якщо функції немає, закрийте веб-клієнт та перегляньте приховані повідомлення системи.

Огляд

nBook
Додати коментар