Чому пилікає повідомлення під час прослуховування голосового

Причин, чому при відтворенні аудіо у “Ватсапі” звук повідомлення заважає прослуховування, кілька. Найчастіше з несправністю стикаються власники смартфонів з операційною системою Android, на iPhone аналогічні труднощі не відзначаються.

Чому під час прослуховування ГС лунає звук повідомлення у WhatsApp

Власники «андроїдів» іноді стикаються з сигналом повідомлень, що повторюється через 2 секунди при включенні аудіозапису через месенджер. Шум накладається на голос співрозмовника, через що почути його стає неможливо.

Найчастіше збої виникають за відсутності своєчасних оновлень програми: стара версія починає працювати з помилками. Рідше подібні сигнали вказують на те, що абоненту надходили SMS під час, коли він записував аудіо.

Як зберегти копію чатів у «Ватсапі» для прослуховування аудіоповідомлень

При перевстановленні соціальної мережі історія повідомлень часто повністю очищається. Щоб не втратити важливі розмови, зробіть копію чатів перед проведенням процедури.

Спочатку активуйте свій обліковий запис Google. Якщо потрібно, почистіть пам’ять на телефоні так, щоб залишилося місце на копію листування. При стабільному підключенні до мережі авторизуйтесь у месенджері.

Клацніть по 3 точках у верхньому правому кутку, перейдіть в “Налаштування”, “Чати”, “Резервну копію”. Виберіть збереження на Google Диску. Вкажіть бажану періодичність збереження копій, виберіть потрібний обліковий запис.

Потім виберіть мережу, за допомогою якої копіюватиметься інформація. Не рекомендується підключати мобільний інтернет. Дочекайтеся завершення копіювання.

При відтворенні аудіо у Ватсапі звук повідомлення: чому пилікає повідомлення під час прослуховування голосового

Резервне копіювання чатів.

Інші способи прибрати сторонні звуки з голосових у WhatsApp

Налаштування можна зробити в самій соціальній мережі. Для цього в головному меню клацніть по 3 точках у верхньому правому кутку, перейдіть в «Інші опції». Виберіть пункт «Параметри», клацніть на «Повідомлення».

Тапніть по полю “Звуки в чаті”, після чого перетягніть повзунок у стан “Вимк” і активуйте беззвучний режим. Перегорнувши нижче, також вимкніть вібрацію.

При відтворенні аудіо у Ватсапі звук повідомлення: чому пилікає повідомлення під час прослуховування голосового

Відключаємо звук повідомлень.

Як відключити звуки у «Ватсапі»

Вимкнути сигнали, які заважають слухати голосові повідомлення, можна також за допомогою налаштувань мобільного пристрою. Зайдіть в «Налаштування», знайдіть рядок «Повіщення».

Найчастіше опція прихована в блоці «Система та пристрій». У меню, що виникло, відкрийте «Сповіщення програм». Знайдіть WhatsApp, клацніть по потрібному рядку. Потім відкрийте «Параметри програми», виберіть «Повіщення». Вимкніть звук, вібрацію.

Алгоритм може дещо відрізнятись залежно від встановленої версії операційної системи. Якщо точні збіги із зазначеними найменуваннями відсутні, вибирайте схожі.

При відтворенні аудіо у Ватсапі звук повідомлення: чому пилікає повідомлення під час прослуховування голосового

Відключаємо звук та вібрацію.

Інші сторонні звуки в ГС, та як їх прибрати

При відтворенні аудіо у «Ватсапі» звуки повідомлень, повідомлень, сторонні шуми, шарудіння з’являються при слабкому інтернет-сигналі, неполадках із мікрофоном на смартфоні.

Щоб вирішити труднощі, спробуйте:

  1. Вимкнути мобільний інтернет та включити знову. Зачекати 2-3 секунди, щоб смартфон зміг підключитися до іншої вежі.
  2. Переміститися до віконного отвору. Бажано відсунутися від холодильника, мікрохвильової печі, оскільки вони негативно впливають на передачу сигналу.
  3. Зверніться до оператора мережі. Такий спосіб підійде в ситуаціях, коли перебої трапляються одночасно в інших користувачів вашого постачальника.

Якщо перераховані дії не допомагають, звукові сигнали пиляють при прослуховуванні, проблема викликана поломкою телефону. Віднесіть девайс в сервісний центр для заміни деталей, що прийшли в непридатність. Іноді полагодити пристрій неможливо, доведеться замінити його для нормальної роботи опції.

Огляд

nBook
Додати коментар