Пасхальні стікери для WhatsApp

Святкові стікери для WhatsApp (Великодні, різдвяні та новорічні) допоможуть по-особливому привітати тих, хто вам дорогий. Нестандартні наклейки можна завантажити з магазину або зробити самостійно за кілька хвилин.

Де знайти пасхальні стікери в WhatsApp

У месенджері можна знайти кілька встановлених паків. Список доступних оновлюється регулярно. До свят додаються тематичні набори.

Якщо встановлені не подобаються, знайти великодні стікери для “Ватсапа” можна в інтернеті. Наприклад, у магазинах Google Play та App Store є бібліотеки із зображеннями на будь-який смак.

Ще можна знайти відповідні картинки через пошукові системи (наприклад, багато класних стікерпаків на stickers.wiki), соціальні мережі («ВКонтакте», «Однокласники») та інші месенджери (у Telegram і Viber є канали, присвячені прозорій тематиці: там публікують вітання, листівки, ідеї декору). Потім потрібно просто завантажити знайдені картинки у «Ватсап» як стікери, а не медіафайли.

Інструкція, як завантажити та встановити вітальні стікери з Великоднем

У «Ватсапі» завантажити вітальні стики можна так:

 1. Відкрити програму, зайти в будь-який чат.
 2. Тапнути по значку смайла у полі для введення повідомлення.
 3. Перейти до вкладки з іконкою-наклейкою. Там відображаються стікери, які вже завантажені на пристрій.
 4. Клікнути по плюсу (див. правому кутку). Відкриється розділ із доступними пакетами наклейок.
 5. Завантажити набір (для цього тапнути по значку праворуч від назви наклейок). Також можна подивитися всі картинки, які є в пакеті, а потім натиснути на кнопку «Завантажити».

Стікери для WhatsApp великодні: основні способи безкоштовно скачати

Завантажуємо стікерпак.

Інтерфейс однаковий на мобільних пристроях із різними операційними системами, тому запропонованою інструкцією можуть скористатися власники як Android, так і iPhone.

Якщо з попередньо встановлених паків нічого не сподобалося, можна завантажити програму та вибрати щось із розширеної бібліотеки або створити самостійно.

Ще можна скористатися вбудованим редактором, але лише у WhatsApp Web або Desktop-версії.

Інструкція, як зробити великодні стіки через ПК:

 1. Увійти до «Ватсапу». Відскануйте QR-код на ПК за допомогою смартфона.
 2. Вибрати чат із співрозмовником. Клікнути на кнопку «Додати» (круглої синьої).
 3. Завантажити картинку, з якої потрібно зробити наклейку.
 4. Обрізати зображення, додати текст або емодзі, якщо це необхідно. Все можна зробити за допомогою вбудованих інструментів.
 5. Надіслати готову наклейку.

На iPhone

Мій топ-3 додатків для айфонів, в яких ви знайдете багато класних наборів стікерпаків, в т.ч. до Великодня:

 1. Top Stickers – Maker від Crea Pegatinas – Meme Studio. Круті картинки на різні випадки життя. У програмі можна зробити власний набір. Для цього потрібно завантажити з «Галереї» зображення, обрізати фон за допомогою простих інструментів, відредагувати та імпортувати до «Ватсапу».
 2. Sticker Maker Studio 4+ від Tamara Vardanyan. Можна створити необмежену кількість паків, до кожного з яких додати максимум 30 зображень. Мінімальна кількість стіків для завантаження в месенджер – три. Програма безкоштовна.
 3. Sticker Maker від Marcos Roy. Мейкер із вбудованою бібліотекою. Є функція створення анімованих наклейок. Готові набори можна відправляти не тільки до WhatsApp, але й до інших месенджерів.

Стікери для WhatsApp великодні: основні способи безкоштовно скачати

Програма Sticker Maker для створення стікерів.

На Android

На смартфонах Android знайти пасхальні стіки для “Ватсапа” можна в Google Play за запитами:

 1. Christian Emojis and Jesus Christ Stickers. Релігійні емодзі, смайли та наклейки для месенджерів.
 2. “Стікери для WhatsApp, смайлики” від Stickers OK. Додаток з більш ніж 5 млн завантажень. Середня оцінка – 4,7 (на підставі 30 тис. відгуків користувача).
 3. Happy Easter Stickers for WhatsApp від Denis Fomichev. Гарний набір святкових стіків. Пак не безкоштовний, але коштує небагато – до 100 руб.

Особливі стікери допоможуть виділитися в безперервному потоці повідомлень, тому завантажуйте друзів і знайомих зі святами.

Огляд

nBook
Додати коментар