Не завантажується Ватсап на iPhone: причини

У користувача мобільним телефоном може статися ситуація, коли «Ватсап» не завантажується на «айфон». Для вирішення питання потрібно визначити причину, з якою пов’язаний збій і лише після цього намагатись виправити ситуацію. Якщо проблема не вирішується самостійно, зверніться до майстра з інсталяції та обслуговування програмного забезпечення.

Причини, через які не працює WhatsApp на iPhone

Причини, внаслідок яких «Ватсап» не завантажується на «айфон», часто виникають через нестабільне з’єднання з інтернетом або відсутність підключення до мережі, а також у зв’язку з тим, що на вашому смартфоні встановлена застаріла версія месенджера. Ще одна причина – масові неполадки у функціонуванні програми.

Проблеми з інтернет-з’єднанням

Одна з найпоширеніших проблем, пов’язана з неможливістю завантажити месенджер – відсутність з’єднання з інтернетом. Якщо WhatsApp перестав відкриватися, спочатку перевірте підключення мережі.

Відключення інтернету може статися з таких причин:

  • не працює Wi-Fi;
  • закінчився мобільний трафік;
  • ви потрапили до зони з нестабільним підключенням до мережі.

Вирішення питання пов’язане з відновленням підключення інтернету на вашому мобільному пристрої.

Застаріла версія програми

Будь-яка програма, встановлена на телефоні, потребує регулярного оновлення. Якщо ви користуєтеся застарілою версією, можлива ситуація, коли програма перестає функціонувати повноцінно, починає повільно завантажуватися, «зависає», «вилітає», не відкривається.

Для коректної роботи “Ватсапа” та завантаження нових можливостей месенджера оновлюйте його у міру виходу останніх версій.

Не завантажується Ватсап на Айфон: причини, з яких перестав працювати, вилітає або завис месенджер на смартфоні

Виконайте оновлення версії месенджера.

Масовий збій

Якщо у вас підключений інтернет на «айфоні», встановлено останню версію програми, а збій не зникає, можливо, стався масовий збій у роботі месенджера.

Дізнатися про ситуацію можна з новин або повідомлень на форумах. Якщо проблеми у роботі програми спостерігаються у багатьох користувачів, швидше за все, виникли масові неполадки.

Якщо проблеми спостерігаються у багатьох людей, не робіть жодних дій. Ознайомтеся з офіційними заявами представників програмного забезпечення «Ватсапа» та дочекайтесь поновлення функціонування месенджера. Такі проблеми найчастіше вирішуються швидко, неполадки тривають трохи більше кількох годин.

Перевірені методи вирішення проблеми

Існують універсальні способи, які допомагають усунути збої у завантаженні WhatsApp. Вони не вимагають спеціальних навичок, але часто відновлюють роботу програми.

Перезавантаження пристрою

Один із способів вирішення питання, пов’язаного з проблемами в роботі програми, – примусове перезапуск мобільного пристрою, на якому його встановлено. Способи перезавантаження гаджета залежить від моделі вашого «айфона».

Якщо у вас iPhone 13, 12 або 11 X/XR/XS, одночасно натисніть бічну кнопку, розташовану праворуч на телефоні, та клавішу зменшення або збільшення гучності ліворуч.

Дочекайтеся появи напису Slide to power off. Потягніть повзунок праворуч, дочекайтеся вимкнення і знову натисніть на бічну кнопку, щоб запустити телефон.

Щоб перезавантажити більш старі моделі, натисніть клавішу вимкнення (збоку праворуч або вгорі корпусу). Потягніть повзунок із написом «Вимк» убік. Щоб запустити телефон, знову натисніть ту ж кнопку.

Очищення реєстру програми

Щоб очистити систему від небажаних файлів, які можуть заважати роботі програми, зайдіть у WhatsApp на сторінку “Налаштування”, потім натисніть вкладку “Дані та сховище”. Виберіть рядок «Керування» та видаліть медіафайли.

Не завантажується Ватсап на Айфон: причини, з яких перестав працювати, вилітає або завис месенджер на смартфоні

Очищення системи.

Перевстановлення WhatsApp

Найбільш радикальним способом усунення неполадок у роботі програми є його переустановка. Щоб здійснити дію, натисніть і утримуйте піктограму програми на екрані. Підтвердьте видалення месенджера. Зайдіть в App Store та заново завантажте WhatsApp.

Огляд

nBook
Додати коментар