Куди копіюються повідомлення з Ватсапа на телефоні Андроїд

Якщо не знаєте, як зберегти листування повністю, і хочете розібратися, куди копіюються повідомлення з “Ватсапа” на телефоні “андроїд” або “айфон”, відкрийте папку Databases, сховану в системній пам’яті. Якщо такої немає, «хмара» чатів не сформовано та відновлювати нічого. Перш ніж резервувати дані, переконайтеся, що файлова система мобільного відкрита і доступ до неї не обмежений.

Місце зберігання чатів у «Ватсапі»

Конфіденційність листування має вирішальне значення. Оскільки інформація не зберігається на серверах, то вирішила продублювати їх вручну. Оскільки не користуюсь опцією автозавантаження та очищаю кеш, частина фотографій не відновилася. При повторному завантаженні “Ватсап” повідомив про видалення файлів із пристрою відправника.

І тут я задумалася про те, як співрозмовник очищає повідомлення, якщо доступ до текстових чатів на моєму смартфоні є тільки у мене. Логічно, що при завантаженні медіа WA запитує файли безпосередньо з телефону співрозмовника (за наявності). Але як адресат редагує мої СМС, якщо доступу до вбудованої хмари немає навіть розробників, незрозуміло.

Тут я і згадала про резервне копіювання, яке на смартфонах виконує трохи іншу функцію. Все листування “Ватсапа” зберігається в зашифрованому файлі підвантаження зі складною назвою msgstore.db.crypt. З допомогою і виконують відновлення випадково віддалених розмов, тобто. експортують повідомлення (у форматі, що не читається).

Куди копіюються повідомлення з Ватсапа на телефоні Андроїд: знайти місце зберігання резервної копії, відкриття та перегляд для прочитання

Усі копії зберігаються у хмарних сховищах iCloud та Google Drive.

iOS

Власники Apple не можуть переглянути листування без створення резервної копії на iCloud. Айос закритого типу без доступу до системних папок програм не дозволяє змінювати вміст файлової системи. Локальний дублікат чатів, дзвінків, списку контактів, медіа, голосових повідомлень прихований від користувача.

Дані знаходяться в пам’яті Apple та синхронізованому iCloud. Однак відновити листування можна лише за допомогою резервної хмарної копії. Для цього в налаштуваннях WA визначається періодичність синхронізації. Екстрене відновлення при відключеному резервуванні також доступне. Створіть дублікат чатів, коли це буде потрібно.

Android

На «андроїдах» обидві резервні копії «робочі». Хмарний дублікат надсилається до Google Drive. А в кореневій папці WA Databases на смартфоні є локальна копія. Причому остання зберігається 7 днів. Діалоги з файлами оновлюються щодня о 2 годині ночі. Якщо перед “зносом” WA не зробити копію вручну, відновлення чатів буде частковим (без відомостей за останню добу).

При “зносі” месенджера системна папка видаляється. У цьому випадку відновлення можливе лише при попередньому створенні хмарної копії.

При випадковому видаленні діалогу можливість відкату даних безпосередньо залежить від налаштувань резервного копіювання.

Якщо опція вимкнена та ніколи не використовувалася, відновіть листування з телефону співрозмовника – експортуйте чат із вкладеними медіа на електронну пошту.

Як подивитися копії повідомлень у WhatsApp

Щоб відкрити дублікат чату, потрібен доступ до пристрою або номера телефону, до якого прив’язані хмарні диски. Якщо знаєте, куди копіюються повідомлення з «Ватсапа» на телефоні «андроїд» та «айфон», скористайтесь інструкціями для iCloud/Google Drive та локального сховища.

При хмарному зберіганні:

 1. Авторизуйтесь у «Google Диску»/iCloud.
 2. Перейдіть до «Налаштування»/«Файли». Знайдіть папку з програмами. У ньому відкрийте WhatsApp Messenger.
 3. Знайдіть резервну копію та скачайте.

Якщо у хмарі немає розділу з WA, то синхронізація месенджера з диском вимкнена (в налаштуваннях смартфона).

Куди копіюються повідомлення з Ватсапа на телефоні Андроїд: знайти місце зберігання резервної копії, відкриття та перегляд для прочитання

Створення резервних копій допоможе зберегти історію повідомлень.

При локальному зберіганні:

 1. Відкрийте диспетчер файлів.
 2. У пошуку вбийте WhatsApp.
 3. Перейдіть до системної папки.
 4. Відкрийте Databases.
 5. Скопіюйте файл msgstore.db.crypt.

Число після crypt означає версію коду. Її необхідно знати для дешифрування листування, як і ключ, що зберігається у директорії File.

Медіа та голосові повідомлення знаходять у розділах Databases Media, Audio.

Як зробити посилання на чати

Щоб прочитати повідомлення поза месенджером, наприклад, коли обліковий запис вже видалено, листування має бути експортовано. Файл текстового формату кріплять вкладенням. Доступ до публікації обмежують налаштуваннями приватності.

Інструкція:

 1. Завантажте читальний діалог на хмарний диск.
 2. Скопіюйте пряме посилання на публікацію.
 3. Перешліть її одержувачу.
 4. Дозвольте переглянути файл усім або контакту зі списку (з активним обліковим записом).

Щоб перевірити працездатність лінка, вставте його в рядок браузера та провантажте сторінку, де авторизуючись у поштовому сервісі.

Куди копіюються повідомлення з Ватсапа на телефоні Андроїд: знайти місце зберігання резервної копії, відкриття та перегляд для прочитання

Читати повідомлення поза месенджером можна за допомогою посилання на чат.

Відновлення резервної копії чатів у «Ватсапі»

Щоб підняти листування, відкриваю диспетчер файлів на смартфоні. Якщо ОС відкритого типу, створюю локальний дублікат, тим самим об’єднуючи ранні версії, збережені окремо. Їх не може бути більше ніж 7.

Інструкція:

 1. Авторизуйтесь у WA зі свого номера.
 2. Створіть повну відновлену локальну копію в установках.
 3. Перенесіть msgstore.db.crypt на знімний носій. Якщо в назві файлу є цифри, видаліть їх.
 4. Відновіть “скрипт” за допомогою спеціального софту, наприклад, Omni-Crypt для Android, WhatsApp Decrypter для Windows. Повідомлення збережуться у месенджер, тобто. синхронізуються.

Або перенесіть дублікат за допомогою функції “Відновити”. WA після переустановки знайде резервні дані (підключіть синхронізацію з диском) та запропонує їх підвантажити. Аналогічно відбувається відновлення хмарного дубліката чатів.

Видалення резервної копії у WhatsApp

Історія листування зберігається у пам’яті пристрою та/або на сторонніх серверах поштових сервісів. Видаляю діалоги у месенджері, якщо хмарне копіювання відключено. Для повного очищення встановлюю месенджер або «зносю» папку Databases. Щоб видалити хмарний дублікат, зупиняю синхронізацію та резервне копіювання. Відправляю в «Кошик» усі збережені дані.

Огляд

nBook
Додати коментар