Код підтвердження Whatsapp що це

Велика кількість запитань у користувачів “Ватсапа” викликає появу повідомлення “Було запитано код підтвердження WhatsApp” – що це, в яких випадках слід побоюватися таких повідомлень і що потрібно зробити для забезпечення безпеки.

Чому надійшло повідомлення про запит коду

Отримання СМС із кодом підтвердження означає, що хтось ввів ваш номер телефону при спробі увійти в обліковий запис або створити новий. У більшості випадків повідомлення приходить помилково – хтось випадково припускає друкарську помилку при реєстрації.

Було запитано код підтвердження Whatsapp що це: постійно приходить СМС, призначення коду, дії, коли хтось намагається увійти у ваш аккаунт

Відображення запиту коду підтвердження WhatsApp.

Іноді отримання SMS свідчить про те, що хтось цілеспрямовано намагається отримати доступ до вашого облікового запису. Важко однозначно сказати, навіщо це потрібно шахраям. Часто прочитати чужі повідомлення хочуть близькі родичі та знайомі жертви.

Зловмисники можуть шукати банківські номери, використовувати обліковий запис для спаму або збирати компрометуючу інформацію.

Чи можна отримати доступ до облікового запису WhatsApp без перевірки коду

Теоретично зайти до облікового запису без СМС для підтвердження можна, але для цього знадобляться додаткові ресурси. Найпростіший спосіб – використання чужого смартфона для сканування QR-коду та входу до десктопної версії WhatsApp.

Додатковий метод – вилучення cookie-файлів жертви та авторизація через них. У цьому випадку месенджер сприйматиме зловмисника як власника облікового запису. Однак для отримання файлів з особистою інформацією потрібно спочатку заразити вірус.

Знайти шкідливу програму, яка працює з новими версіями месенджера, у відкритому доступі неможливо, тому доведеться писати код самостійно. Імовірність того, що цим займатиметься цікавий знайомий, низька.

Шахрай, не отримавши доступу до облікового запису, може піти на хитрість – спробувати дізнатися код у вас. Часто зловмисники представляються адміністраторами, пишуть про спробу злому, просять надіслати повідомлення від системи для забезпечення безпеки облікового запису. Не надсилайте подібну інформацію навіть співробітникам техпідтримки.

Було запитано код підтвердження Whatsapp що це: постійно приходить СМС, призначення коду, дії, коли хтось намагається увійти у ваш аккаунт

Доступ до облікового запису WhatsApp за допомогою QR-коду.

Чи вдасться змінити код безпеки

Тепер, коли ви знаєте, чому приходить СМС «Було запитано код підтвердження WhatsApp» і що це означає, я розповім про способи захистити себе. Найпростіший варіант – зміна пароля.

Якщо ви вже передали текст зловмиснику і підозрюєте, що вас можуть зламати, можна спробувати створити новий код безпеки. Запитати його через системні налаштування не вдасться, але існують обхідні способи: зміна прив’язаного телефону або переустановка програми.

Бажано заздалегідь створити резервну копію даних через вкладку Чати в опціях, щоб пізніше відновити повідомлення.

Для Android OS

Для зміни номера здійсніть такі дії:

  1. Відкрийте панель налаштувань у месенджері. Іконка для переходу в неї позначена у вигляді трьох вертикально розташованих точок.
  2. Виберіть «Акаунт».
  3. У вікні, натисніть «Змінити номер», заповніть порожні поля та підтвердіть операцію.
  4. За бажанням виберіть користувачів, яким буде надіслано повідомлення про зміну вашого телефону.
  5. Введіть код підтвердження для зміни даних.

Було запитано код підтвердження Whatsapp що це: постійно приходить СМС, призначення коду, дії, коли хтось намагається увійти у ваш аккаунт

Щоб змінити номер, потрібно увійти до облікового запису.

Щоб перевстановити програму, увійдіть у Play Market. Знайдіть через пошуковий рядок WhatsApp. Видаліть та знову встановіть програму.

Для iOS

Список дій збігається, але іконка для переходу до панелі налаштувань виконана у вигляді шестерні. Замість Play Market для повторної установки програми потрібно використовувати App Store. Перед операцією слід самостійно видалити програму. Для цього натисніть на ярлик WhatsApp, утримуйте палець до появи сірого хрестика у верхньому лівому кутку і натисніть на нього.

Як перевірити, чи використовували «Ватсап» треті особи

Якщо ви отримали СМС з кодом підтвердження та підозрюєте, що ваш обліковий запис зламали зловмисники, перегляньте перелік поточних сесій.

Натисніть іконку для доступу до настройок та виберіть WhatsApp Web. Відкриється вікно зі списком всіх підключених девайсів та часом останнього входу до програми. Якщо ви побачите у списку підозрілі сесії, натисніть «Вийти з усіх пристроїв» та зміните пароль.

Огляд

nBook
Додати коментар