Код безпеки користувача змінився у Ватсап що це означає

У ситуаціях, коли код безпеки користувача змінився у «Ватсапі», що це означає і як діяти, мало хто розуміє. Цифровий ключ прив’язується одночасно до гаджетів обох співрозмовників, тому повідомлення нерідко прилітає через перенесення програми на новий смартфон.

Для чого потрібен код безпеки у WhatsApp

Безпека даних у месенджері забезпечує система наскрізного шифрування. Щоб розшифрувати вхідні або вихідні SMS, потрібно 2 типи ключів доступу. Це унікальна послідовність цифр. Система кодує та розшифровує послання, не вимагаючи будь-яких дій від людей, які спілкуються.

Очевидну частину ключа доступу називають кодом безпеки.

Він складається з 60 цифр, QR-коду, знаходиться у відкритому доступі, тому за бажання будь-хто зможе його побачити. Подібні відомості не дадуть змоги шахраям, недоброзичливцям викрасти чужі приватні дані.

Якщо послідовність чисел змінюється, нервувати не варто: обліковий запис не залишиться незахищеним. Новий ключ генерується одразу після деактивації старого.

Код безпеки користувача змінився у Ватсап що це означає: для чого необхідно кодування, а також як і коли змінюється код

Вид коду безпеки.

Чому відбувається зміна коду

Причини зміни послідовності:

  1. Телефонний номер, прикріплений до облікового запису, було змінено.
  2. Людина увійшла до «Ватсапу» з іншого пристрою. У такій ситуації змінюється копія програми, що використовується, система автоматично оновлює коди безпеки для всіх листування.
  3. Користувач перевстановив месенджер. Механізм при цьому залишився тим самим, що і при вході з нового гаджета. Оновлення не відбудеться, якщо перед видаленням збереже дані на пристрої. У такій ситуації смартфон сам завантажить чати, файли. Їх не потрібно відновлювати, використовуючи копію із резервного сховища.

Як змінити код безпеки користувача на різних пристроях

Власними руками, використовуючи налаштування, змінити послідовність не вдасться, якщо код безпеки користувача змінився у «Ватсапі». Однак способи отримати новий код є. Потрібно видалити програму і завантажити її знову або поміняти телефонний номер, прив’язаний до профілю.

На Android

Власникам смартфонів з ОС Android для зміни прив’язаного номера потрібно:

  1. Увійти до розділу «Чати». У верхньому правому куті дисплея буде кнопка, що зображає 3 точки.
  2. Натиснувши на неї, викликати список, через нього перейти у вкладку «Налаштування».
  3. У списку вибрати “Чати”, відкрити опцію резервного копіювання та створити копію, щоб не втратити дані.
  4. Повернутися до попереднього меню, перейти в «Акаунт», вибрати пункт зміни номера. З’являться 2 вікна, одне з яких вводять старий, а інше – новий телефон.
  5. За бажанням відзначити співрозмовників, яким буде надіслано системне повідомлення про зміну номера. Для підтвердження операції доведеться запровадити код, який буде надіслано за допомогою СМС.

Код безпеки користувача змінився у Ватсап що це означає: для чого необхідно кодування, а також як і коли змінюється код

Покрокова зміна номера на пристрої Android.

На iPhone

Якщо на вашому смартфоні операційна система iOS, на «Робочому столі» натисніть на іконку програми. Клацніть на зображенні шестерні в нижній половині дисплея.

Увійдіть у вкладку “Обліковий запис”, виберіть у списку пункт “Змінити номер”. Підтвердіть, що хочете провести процедуру. У поля, що виникли, вбийте старий, новий номери.

За бажанням виберіть абонентів, яким прилетить повідомлення про зміну, що відбулася. Потім введіть для підтвердження послідовність із 4 цифр, надісланих до СМС.

Код безпеки користувача змінився у Ватсап що це означає: для чого необхідно кодування, а також як і коли змінюється код

Дії заміни номера на iPhone.

Чи можна вимкнути кодування в WhatsApp

Вимкнення кодування неможливе. Компанія ретельно оберігає збереження особистих даних користувачів, тому навіть добровільне, свідоме бажання відключити на своєму обліковому записі систему шифрування не буде задоволено.

У налаштуваннях подібної функції немає, на прохальний лист до служби підтримки людина отримає відмову. Єдине, що можна налаштувати на своєму девайсі, – повідомлення про зміну послідовності, що кодує.

Огляд

nBook
Додати коментар