Чорний список у Ватсапі: як подивитися заблоковані контакти

Якщо ви бажаєте поставити блокування на отримання повідомлень та дзвінків у месенджері WhatsApp від користувача, занесіть його до чорного списку у «Ватсапі». Якщо передумаєте, ви завжди можете зняти з людини блокування та відновити номер для контакту.

Де знаходиться чорний список у WhatsApp

Перелік небажаних для спілкування осіб розташований у розділі з налаштуваннями програми. Така доступність дозволяє легко додати людину до списку заблокованих співрозмовників, а за необхідності (за допомогою цієї сторінки) прибрати її звідти.

Як переглянути заблоковані контакти

Оскільки подивитися телефонні номери небажаних осіб у месенджері можливо, спочатку визначте, якою операційною системою ви користуєтеся. Незалежно від гаджета способи внесення співрозмовника до чорного списку схожі.

Android

Якщо ви користуєтеся смартфоном з операційною системою «Андроїд», щоб перевірити небажані контакти, зайдіть у розділ «Налаштування».

Наступний крок – вкладка «Акаунт», далі «Конфіденційність». Відкриється сторінка, де передостанній пункт меню має назву «Заблоковані». Натиснувши цей рядок, ви побачите перелік телефонних номерів, поміщених у чорний список.

Чорний список у Ватсапі: як подивитися заблоковані контакти, додати або прибрати людину з НС

Заблоковані на андроїд.

iOS

Якщо ви власник «айфона», що працює на платформі iOS, то ваші дії будуть трохи відрізнятися. Щоб знайти небажані контакти, почніть також з розділу “Налаштування”, потім натисніть кнопку “Обліковий запис”, потім – “Конфіденційність”. Відкриється сторінка зі списком вкладок, одна з них – «Заблоковані користувачі».

Чорний список у Ватсапі: як подивитися заблоковані контакти, додати або прибрати людину з НС

Блокування на iPhone.

Windows

Якщо програма знаходиться на комп’ютері, перейдіть до розділу «Налаштування», виберіть вкладку «Конфіденційність». При натисканні на нижній рядок у меню з написом «Заблоковані» ви відкриєте список телефонних номерів, доданих до небажаних контактів.

Чорний список у Ватсапі: як подивитися заблоковані контакти, додати або прибрати людину з НС

Заблоковані на Windows.

Як користуватися НС у «Ватсапі»

Основні дії, які можна зробити з чорним списком:

  • занести співрозмовника до переліку заблокованих контактів;
  • переглянути телефони тих, кому заборонено доступ до спілкування;
  • видалити абонента із блокування.

Додавання користувача до чорного списку

Якщо ви хочете захистити себе від спілкування в месенджері “Ватсап” з вашим другом, знайомим або родичем, занесіть його в НС. Для цього відкрийте список небажаних для спілкування.

На смартфоні на платформі «Андроїд» у верхньому правому куті натисніть на іконку з фігуркою людини і знаком «плюс». Відкриється сторінка з вашими співрозмовниками, занесеними до адресної книги. Виберіть, від якого не бажаєте отримувати повідомлення.

Для “айфона” на платформі iOS також відкрийте список небажаних контактів. Унизу натисніть кнопку «Додати новий», потім – на контактні дані людини, від якої ви не хочете отримувати дзвінки та листи.

На комп’ютері також увійдіть на сторінку «Заблоковані», натисніть кнопку «Додати».

Чорний список у Ватсапі: як подивитися заблоковані контакти, додати або прибрати людину з НС

Заблокувати контакт.

Видалення абонента із НС

Життєві ситуації можуть змінюватись, і люди, з якими ви не хотіли раніше спілкуватися, можуть знову стати бажаними співрозмовниками. У цьому випадку вам потрібно витягнути телефон із блокування. Після цього він зможе подзвонити вам, скинути повідомлення, надіслати файл.

Процедура видалення співрозмовника із чорного списку ідентична всім програмних пристроїв. Зайдіть до списку небажаних контактів, виберіть той, що хочете розблокувати.

Натисніть номер телефону або ім’я користувача та зробіть позначку «Розблокувати». Натисніть піктограму у вигляді хрестика, який означає видалення напису на комп’ютері навпроти потрібного імені користувача.

Огляд

nBook
Додати коментар