Звук Ватсап: де скачати звук повідомлення на телефон android та iphone, стандартна мелодія вхідного повідомлення, рінгтон повідомлення за замовчуванням

Не всіх користувачів влаштовує звук “Ватсапа”. Декому встановлена мелодія здається нецікавою, а хтось хоче виділитися оригінальністю. Можна безкоштовно змінити звучання повідомлень на свій розсуд.

Стандартна мелодія WhatsApp

Розробники месенджера вибирали музику так, щоб вона була нав'язливою, не заважала роботі. WhatsApp має стандартний набір попередньо встановлених звуків. Це композиції з назвами Halloween, SparkMusic, Hard to level, Clear Mind та ін. Гучність звучання залежить від установок телефону.

За замовчуванням у більшості пристроїв «Ватсап» повідомляє про вхідне повідомлення за допомогою мелодій «Нота» (на Айфоні) та «Свіст» (на Андроїді). Звук можна змінити, використовуючи стандартний набір композицій, встановлених у месенджері. Для повідомлень про дзвінки їх не менше 7, а для СМС – набагато більше.

Трек можна слухати, натискаючи на його назву. Якщо існуючі мелодії не влаштовують, користувачі встановлюють композицію самостійно. Для цього потрібно спочатку завантажити бажаний звук повідомлення на телефон.

Звук Ватсап: де скачати звук повідомлення на телефон android та iphone, стандартна мелодія вхідного повідомлення, рінгтон повідомлення за замовчуванням

Налаштування звуку сповіщень.

Де завантажити рінгтон «Ватсапа» на звичайний дзвінок чи повідомлення

Операційні системи Google та iPhone різняться. На Андроїд легко скачати потрібний файл з інтернету прямо на смартфоні. ОС Айфон є більш закритою платформою, яка не дозволяє використовувати сторонні програми. У зв'язку з цим установка рінгтону провадиться по-різному.

Android

Існує безліч програм, що дозволяють завантажити велику кількість мелодій: zvukogram.com, vsezvuki.com, meloboom.com та ін. Операційна система Android має відкритий вихідний код, тобто. Використовуючи смартфон на цій платформі, можна встановлювати сторонні програми.

База звуків на різних сайтах складає щонайменше 460 композицій. Серед них:

  1. Автомобільні шуми: “розгін”, “аварія”, “феррарі”, “шиномонтаж”.
  2. Дитячі пісні, сміх, плач дитини.
  3. Звуки, що видаються тваринами: гепардом, вовком, гієною, бегемотом.
  4. Шум природних явищ: грози, дощу, завивання вітру.
  5. Композиції, що виконуються на різних інструментах: гітарі, акордеоні, барабані.
  6. Звуки, зроблені зброєю: брязкання меча, клацання ножицями, обертання нунчаків.

iOS

Операційна система Айфон має закритий вихідний код, тобто. на iPhone не вдасться завантажити звуки із сторонніх додатків. Не можна вибирати рінгтони, крім тих, які вже є в WhatsApp.

Але можна вибрати звуки з великої медіатеки смартфона або придбати нові мелодії та сигнали оповіщень у програмі iTunes Store.

Для того, щоб поповнити колекцію iTunes, вибраний трек завантажують на комп'ютер. Потім до нього підключають смартфон із встановленим додатком. Механічно переміщують завантажений файл в iTunes, затискаючи його мишкою або натискаючи “Доповнити”, вказавши потрібний шлях.

Як змінити рінгтон та звук повідомлення на «Ватсапі»

Способи зміни встановлених звуків на Андроїді та Айфон істотно не відрізняються.

Для Андроїда

На смартфоні з ОС Android у правому верхньому куті розташоване позначення, через яке потрібно зайти в меню та вибрати пункт “Налаштування”. Потім слід натиснути на “Повідомлення”. Цей розділ дозволяє включати та вимикати повідомлення, вибирати рінгтон тощо.

Меню поділено на:

  • повідомлення;
  • групи;
  • дзвінки.

Для кожної категорії можна вибрати свій звук оповіщення. Тут же вмикається додаткова вібрація.

Щоб встановити завантажений файл, після сигналу про зміну мелодії потрібно вибрати “Провідник”. Там у розділі «Завантаження» знаходиться потрібна композиція.

Звук Ватсап: де скачати звук повідомлення на телефон android та iphone, стандартна мелодія вхідного повідомлення, рінгтон повідомлення за замовчуванням

Варіанти завантаження рингтонів.

Для айфона

На телефоні з iOS встановлений звук оповіщення змінюють аналогічно: вибираючи “Сповістки” в опції “Налаштування”. На Айфонах, починаючи з 10 версії та старше, повідомлення про дзвінки “Ватсапа” відповідає сигналу, встановленому для телефону. Індивідуальні переваги встановлюються у додатку «Контакти».

Де завантажити музику для WhatsApp

Мелодії для відправки по месенджеру можна завантажити на будь-якому сайті, якщо вони мають потрібний розмір та формат.

Є інтернет-ресурси, які дають змогу створити свою музику, обрізавши оригінал: наприклад, на web-сторінці meloboom.com.

Вимоги до розміру та формату

Через “Ватсап” не можна передавати довгі файли. Їхній розмір не повинен перевищувати 16 Мб. Це аудіоролики на 3-5 хвилин. Більші файли будуть обрізані або не будуть надходити зовсім. Але їх можна зберегти та надіслати у вигляді посилання.

Формати, що підтримуються: MP3, MP4, ogg, wav.

Огляд

nBook
Додати коментар