Як увімкнути Bluetooth та підключити пристрій у Windows 10

Як увімкнути Bluetooth та підключити пристрій у Windows 10

Існує безліч видів пристроїв Bluetooth, які ви можете захотіти підключити до свого ПК з Windows 10, і це нормально. Windows 10 впорається з усім, що вам потрібно, тому що ви можете одночасно підключити до неї кілька різних пристроїв, будь то миша або динамік Bluetooth.

Однак увімкнення Bluetooth – це лише початок. Windows 10 має надійну систему для підключення та керування вашими пристроями, а також спрощує їхнє повторне підключення в майбутньому.

У цій статті ми розповімо про те, що вам потрібно знати про увімкнення та використання Bluetooth у Windows 10.

Як увімкнути Bluetooth у Windows 10

Є кілька способів увімкнути Bluetooth на ПК з Windows 10, і жоден з них не займає більше кількох секунд.

Найшвидший спосіб – відкрити «Центр повідомлень» на робочому столі, клацнувши невеликий значок праворуч на панелі завдань, який виглядає як спливаюче повідомлення. Також, щоб відкрити «Центр повідомлень», можна натиснути клавіші Windows + A. Тут ви знайдете перемикач для Bluetooth.

Як увімкнути Bluetooth та підключити пристрій у Windows 10

Щоб увімкнути його, просто клацніть перемикач і переконайтеся, що його виділено. При підключенні до пристрою ви побачите його ім'я тут, коли Bluetooth увімкнено, інакше буде написано «Не підключено».

Крім того, ви можете відкрити програму “Параметри” та вибрати “Пристрої”. Тут ви також знайдете перемикач для увімкнення та вимкнення Bluetooth.

Як увімкнути Bluetooth та підключити пристрій у Windows 10

Як підключити пристрій Bluetooth до Windows 10

Увімкнення Bluetooth у Windows 10 не просунеться далеко без фактичного підключення пристрою. Windows 10 може працювати з кількома Bluetooth-пристроями одночасно і спрощує керування ними всіма.

Щоб додати новий пристрій, відкрийте «Параметри», виберіть «Пристрої», натисніть «Додавання Bluetooth або іншого пристрою», виберіть «Bluetooth», клацніть потрібний пристрій та дотримуйтесь підказок на екрані. Далі комп'ютер виконає процес сполучення. Після підключення ви побачите свій пристрій в одній з різних категорій: «Миша, клавіатура та перо», «Аудіо» або «Інші пристрої».

Як увімкнути Bluetooth та підключити пристрій у Windows 10

Windows 10 не просто перераховує тут пристрої Bluetooth разом, а змішує їх із будь-якими іншими пристроями, підключеними до вашого ПК, такими як монітори та веб-камери.

Крім того, у нижній частині налаштувань «Bluetooth та інші пристрої» є опція «Показувати сповіщення для підключення за допомогою швидкого зв'язку». Не забудьте залишити цей параметр увімкненим, оскільки будь-які підтримувані пристрої будуть видавати повідомлення на робочому столі для швидкого підключення.

Висновок

Управління Bluetooth у Windows 10 – це справді простий процес. Також після підключення або сполучення різних пристроїв керування ними стає настільки ж простим процесом. Опція “Показувати повідомлення для підключення за допомогою швидкого зв'язку” також є відмінним доповненням, і хоча не кожен пристрій підтримує це швидке з'єднання, багато хто підтримує, і це робить процес ще простіше.

nBook
Додати коментар