Зниклі повідомлення в WhatsApp що це

Деякі користувачі використовують сторонні програми для відправки постів, що самовидаляються, тому що не знають про зникаючі повідомлення в WhatsApp: що це, як їх налаштувати, чи безпечні вони і т. д. Я розповім, як без додаткового ПЗ скористатися цією функцією і які проблеми можуть бути пов’язані з нею.

Особливості функції зникаючих повідомлень у WhatsApp

Функцію зникаючих SMS у «Ватсапі» було введено як додатковий захід забезпечення конфіденційності. Розробники використовують алгоритми наскрізного шифрування, проте вони не захищають від несанкціонованого отримання інформації шляхом фізичного доступу до пристрою.

Завдяки автоматичному видаленню СМС зловмисник не зможе нічого дізнатися з ваших листівок, навіть якщо особисто зайде в чат з вашого телефону.

Додаткова перевага настройки – економія внутрішніх ресурсів телефону. Якщо резервні копії зберігаються на телефоні, пости та медіафайли з них можуть займати багато простору. Особливо це стосується тих користувачів, які активно спілкуються через “Ватсап”. Автоматичне очищення чатів допомагає звільнити трохи пам’яті.

Принцип роботи

Залежно від вибраних налаштувань при активованій опції месенджер автоматично видалятиме повідомлення, які були отримані 24 години, 1 тиждень або 3 місяці тому.

Будьте обережні: пропадатимуть навіть ті СМС, які ви ще не прочитали. Якщо ви рідко заходите до WhatsApp, краще вибрати більш тривалий таймер.

Управління опцією

Функція постів є в самому месенджері. Налаштувати її можна через інтерфейс WhatsApp, додатково нічого не потрібно скачувати. За замовчуванням опція вимкнена.

Увімкнення

Щоб увімкнути зникнення СМС після закінчення терміну, зробіть таке:

 1. Увімкніть WhatsApp.
 2. Відкрийте головне меню через верхню панель.
 3. Зайдіть у «Налаштування».
 4. Перейдіть до категорії «Акаунт».
 5. Натисніть «Конфіденційність».
 6. Перейдіть до підрозділу «Автоматичний таймер».
 7. Виберіть відповідний варіант: видалення через 24 години, 1 тиждень або 90 днів.

Зниклі повідомлення в WhatsApp що це: як включити і вимкнути режим, а також як писати смс які пропадають

Підключаємо функцію.

Вимкнення

Якщо ви вирішили, що вам не потрібні повідомлення, що зникають в WhatsApp і що ця функція вам тільки заважає, зайдіть в той же розділ. На панелі вибору варіантів поставте галочку навпроти «Вимкнути».

Зниклі повідомлення в WhatsApp що це: як включити і вимкнути режим, а також як писати смс які пропадають

Відключаємо функцію повідомлення, що зникає.

Проблеми зникаючих повідомлень

Автоматичне видалення СМС не забезпечує повної конфіденційності, тому користувачеві слід дотримуватися обережності.

При налаштуванні постів, що зникають, необхідно враховувати наступні нюанси:

 1. Програма видаляє SMS, але не спливаючі сповіщення про них. Якщо вміст посту відображається в оповіщенні, вам або третім особам, які отримали доступ до пристрою, все ще можна ознайомитися з текстом.
 2. Обійти зникнення постів можна через цитування. Якщо ви відповісте на SMS, виділивши текст, він збережеться навіть після закінчення таймера. Доступ до вмісту буде втрачено лише після видалення нових повідомлень із цитуванням.
 3. Видалені SMS можуть залишатися у резервних копіях. Пристрій зберігає стан листування на момент архівування даних. Після відновлення WhatsApp не перераховує час отримання або відправлення повідомлень, не порівнює різницю з таймером і не видаляє фрагменти, термін яких минув.
 4. Функція не поширюється на СМС, які були надіслані або отримані до включення. Після включення видалення в листуванні залишаться навіть ті пости, які були передані більше 3 місяців тому. Якщо вам потрібно очистити старі чати, цим доведеться зайнятися вручну.
 5. Повідомлення не видаляються в тих чатах, у яких опція автоматичного видалення вимкнена. Насамперед це стосується групових діалогів. Власник чату має право зробити так, що увімкнути або вимкнути автовидалення зможе тільки він.
 6. У разі автоматичного завантаження медіафайлів на телефоні все ще можна переглядати вкладення SMS. Зображення, відео та голосові записи будуть видалятися з листування, але не з пам’яті смартфона.

Функція зникнення СМС не захищає передачі інформації стороннім особам. З цієї причини не ділитесь важливими, секретними або компрометуючими вас відомостями з людьми, яким ви не довіряєте. Вони можуть зробити скріншоти з листуванням, скопіювати її в текстовий документ або просто процитувати окремі фрагменти.

Огляд

nBook
Додати коментар