Зміна номера в Ватсап – хто побачить: чи дізнаються контакти, прив’язка до іншого телефону

Чи анонімна зміна номера у «Ватсапі» і хто побачить новий контакт у своїй записнику – такими запитаннями задаються абоненти, які вирішили перейти до іншого оператора зв’язку. Відображення інформації про обліковий запис залежить від встановлених параметрів месенджера. Перш ніж зареєструвати новий обліковий запис, настройте доступ користувача до особистої хмари.

Як підготувати WhatsApp до зміни номера телефону

Стару SIM-карту відв’язують від профілю WA для видалення контакту або його історії. При цьому мають на увазі, що активні діалоги, зареєстровані на пристрої, доведеться також деактивувати.

Тільки в цьому випадку заміна даних є повністю конфіденційною. Користувачі «Ватсапа» не отримають повідомлень про новий контакт. Власник облікового запису самостійно вирішує, з ким і коли ділитися особистою інформацією.

Налаштування «Ватсапа»

Чи анонімна зміна номера у «Ватсапі» та хто побачить абонента у списку чатів, залежить від 2 взаємопов’язаних функцій. Резервне копіювання історії небажане, якщо хочете користуватися оновленим месенджером без розголосу.

Під час перенесення Sim «Ватсап» автоматично повідомить співрозмовників із активних чатів на пристрої. Обходячи групове розсилання, користувач втрачає листування, проте зберігає анонімність у мережі.

Якщо на смартфоні вимкнено функції синхронізації та оповіщення, абонент отримує новий акаунт із чистою історією. Дані не копіюються у хмару. Всі бесіди знаходяться під особистим контролем та доступні для видалення.

Колишніми залишаться лише нік, фото, статус та параметри. Якщо не деактивувати активні діалоги, їх вдасться зберегти без будь-яких попередніх налаштувань. Достатньо активувати номер без зміни девайсу.

Все, що потрібно для оновлення облікового запису, – смартфон з 2 слотами для Sim. Достатньо авторизуватися під старим ідентифікатором та прив’язати новий без заміни сім-карт.

У разі втрати пристрою, який використовувався для спілкування у «Ватсапі», листування відновити не вдасться, лише якщо воно не збережене у хмарі WA/пам’яті пристрою. Якщо потрібно перенести чати на новий девайс, авторизуйтесь у месенджері та виконайте резервний бекап.

Як перевірити старий номер, на який прив’язаний WhatsApp

Щоб переглянути контакт, який видаляється з адресних книг співрозмовників, перейдіть на сторінку з відомостями про профіль. Для цього відкрийте параметри месенджера і натисніть на аватарку.

Відразу під нею висвітиться контакт, яким інші абоненти можуть зв’язатися з людиною безпосередньо. Якщо ідентифікатор збігається з тим, що потрібно деактивувати, почніть перев’язування облікових записів.

Підтвердження нового номера телефону у «Ватсапі»

Щоб переключити профіль на нового оператора, скористайтесь інструкціями для популярних операційних систем.

На Android

Переконайтеся, що резервне копіювання увімкнено у параметрах месенджера.

Інструкція:

 1. Авторизуйтесь у старій «обліковці» WA.
 2. Відкрийте “Параметри”.
 3. Перейдіть до «Акаунт».
 4. Натисніть «Змінити номер».
 5. Прочитайте правила переходу. Клацніть по «Далі».
 6. Введіть старі та нові номери телефонів.
 7. Перевірте введені дані.
 8. Активуйте повзунок «Повідомити контакти», щоб надіслати повідомлення про новий ідентифікатор обраним співрозмовникам.
 9. Тапніть «Готово».
 10. Підтвердіть дію, ввівши код перевірки.

Зміна номера в Ватсап - хто побачить: чи дізнаються контакти, прив'язка до іншого телефону та способи оповіщення абонентів

Зміна номера на андроїд.

Після оновлення ідентифікатора на екрані смартфона з’явиться повідомлення. Натисніть OK. У стартовому вікні відкриється список діалогів із запрошеними співрозмовниками.

Старі чати на Андроїд будуть видалені, як і історія взаємодій профілю, за умови зміни девайса. Якщо ідентифікатор оновлюється на старому пристрої, листування зберігається без бекапу. Зашифрована копія повідомлень доступна у системній папці WhatsApp.

На iPhone

Щоб перевести обліковий запис у режим інкогніто та не повідомляти небажаним абонентам новий ідентифікатор, відключіть обмін із хмарою або видаліть історію профілю. У першому випадку активні діалоги відновлюються з пам’яті смартфона. Бекап на Айфон також необов’язковий.

При повному очищенні розмов збережіть резервну копію даних у параметрах месенджера, щоб відновити їх на будь-якому іншому пристрої.

Інструкція:

 1. Авторизуйтесь у старій «обліковці» WA.
 2. Перейдіть до “Налаштування”, “Обліковий запис”, “Змінити номер”.
 3. Прочитайте інформацію про функцію. Натисніть “Далі”.
 4. Вкажіть старі та нові номери телефонів.
 5. У новій вкладці надішліть абонентам повідомлення про активний профіль для зв’язку. Активуйте повзунок “Повідомити”. Виберіть співрозмовників із адресної книги.
 6. Введіть пароль із СМС у полі для підтвердження дії.
 7. Натисніть OK.

Обов’язково видаліть системну папку WA із зашифрованим листуванням при зміні старого смартфона.

Зміна номера в Ватсап - хто побачить: чи дізнаються контакти, прив'язка до іншого телефону та способи оповіщення абонентів

Змінити номер на айфоні.

Для Windows

Порядок дій для мобільних пристроїв із ОС Віндоус аналогічний. Скористайтеся схемою для Android. У десктопній версії WA функцію оновлення ідентифікатора не передбачено.

Оповіщення про зміну номера

Абоненти не завжди отримують повідомлення із контактом для дзвінків та СМС. Месенджер може сповістити лише співрозмовників із активних груп/чатів.

Якщо видалити діалоги, зв’язки «акків» не зберігатимуться. Автоінформування за замовчуванням вимкнеться. Це єдиний спосіб зберегти анонімність під час заміни Sim.

Для вибіркового розсилання сповіщень можна вказати абонентів вручну.

Групи:

 1. Усі користувачі, збережені в WA.
 2. Користувачі, з якими відкриті чати, – активні діалоги на авторизованому пристрої.
 3. Абоненти, додані до адресної книги девайса.

Для вибіркової відправки контакту окремим користувачам включають опцію оповіщення. Для налаштування користувачів зі списку позначають галочками.

Щоб змінити ідентифікатор WA без втрати даних, активуйте новий акаунт на старому смартфоні або виконайте відновлення бекапу, попередньо зберігши в месенджері резервну копію чатів.

Огляд

nBook
Додати коментар