Злом Вайбер Ватсап: що за програма, завантаження на різні пристрої

Програми для отримання доступу до чужих даних, серед яких і онлайн-додаток “Злом Вайбер Ватсап”, використовуються десятками тисяч людей для читання листування партнерів та друзів. Незважаючи на те, що розробники месенджерів постійно переглядають стандарти безпеки і закривають уразливості, програмісти можуть знайти кілька хитрощів для перехоплення чужих повідомлень.

Злом Вайбер Ватсап: що за програма, завантаження на різні пристрої, безпека використання

Програмами злому користуються тисячі людей для читання листування.

Що за сервіс Vzlom Viber WhatsApp

Сервіс дозволяє перехоплювати повідомлення в WhatsApp та Viber. Для цього не потрібна верифікація та доступ до телефону, встановлювати на цільовий пристрій спеціальні утиліти. Зламування здійснюється за допомогою алгоритмів, що реалізуються на віддаленому сервері.

Програма сумісна з усіма типами пристроїв (смартфоном, комп’ютером, планшетом) та популярними ОС (Android, iOS, Windows).

Які можливості надає

Програма “Злом Вайбер Ватсап” формує архів, що містить усі файли жертви:

  • надіслані та отримані повідомлення;
  • поточне розташування;
  • вхідні та вихідні мультимедійні файли, включаючи контакти, фото, відео, журнали дзвінків.

Злом Вайбер Ватсап: що за програма, завантаження на різні пристрої, безпека використання

Перевагами програми є надійність, швидкий результат.

Інші переваги програми:

  1. Надійність. Сервіс не залишає слідів, жертва не отримає інформації щодо підозрілої активності.
  2. Швидкий результат. Запитана інформація надається клієнту протягом 20 хвилин, але можуть бути затримки через перевантаження сервісу.
  3. Анонімність. Розробники не зберігають інформацію про користувачів. Навіть для оплати застосовується спеціальний ідентифікатор, який дозволяє визначити призначення платежу. Наскрізне шифрування унеможливлює ідентифікацію клієнта на будь-якому етапі роботи з сервісом.
  4. гарантії. Vzlom Viber WhatsApp надає дані, які недоступні публічно, а для повної впевненості робить скріншоти.
  5. Цілодобовий доступ та безперебійна робота служби підтримки.

Чи дійсно працює

Використовуючи вразливість протоколу SS7, можна отримати доступ до різних облікових записів, знаючи тільки номер мобільного телефону жертви. Технічно такий спосіб дозволяє зламати будь-які соціальні мережі, що використовують для відновлення доступу одноразові SMS-паролі. Теоретично програма може правильно визначити геолокацію та перехоплювати дані користувача.

Злом Вайбер Ватсап: що за програма, завантаження на різні пристрої, безпека використання

Сервіс працює, використовуючи вразливість протоколу SS7.

Чи безпечний сервіс

Ризиків немає, т.к. сервіс не потрібно завантажувати та встановлювати на пристрій. Проте втручання у таємницю листування та несанкціонований доступ до особистої інформації іншої людини вважаються порушенням. Залежно від розміру шкоди може бути застосовано адміністративне чи кримінальне покарання.

Також використання шпигунських програм може бути небезпечним для ваших даних.

Як користуватись Vzlom Viber WhatsApp

Щоб зламати обліковий запис, знадобиться пристрій з доступом до Інтернету. Потрібно знати лише номер телефону жертви, якого прив’язаний «Ватсап» або «Вібер». Швидкість отримання жертви залежить від якості та стабільності з’єднання. Програма працює у фоновому режимі, не відображається у «Диспетчері завдань», тому власник облікового запису не дізнається про перехоплення повідомлень.

Для отримання доступу до профілю жертви емулятор месенджера перехоплює повідомлення з кодом верифікації. Якщо все виконано правильно, то в «Панелі моніторингу» з’явиться архів із даними власника облікового запису, який можна завантажити. Як запевняє розробник онлайн-програми Vzlom, файли проходять перевірку антивірусом, тому завантаження на пристрій безпечне.

Як скачати «Злом Вайбер Ватсап»

Завантажувати утиліту для отримання доступу до облікового запису жертви не потрібно. Дані можна отримати через браузер та зберегти на пристрій. Але для перегляду інформації про користувача доведеться сплатити послуги програми. Якщо потрібно перевірити більше 1-го номера, вигідніше замовити злом «оптом».

Огляд

nBook
Додати коментар