Як зрозуміти, що тебе заблокували в Whatsapp

Існує 5 способів, як зрозуміти, що тебе заблокували в WhatsApp. Хоча офіційні повідомлення про те, що людина додана в чорний список абонентом, не надходять, за непрямими ознаками нескладно визначити, що вона вирішила обмежити можливість зв’язку.

Що бачить заблокована людина у «Ватсапі»

Той, хто потрапив у блокування, не отримає сповіщення від месенджера. Соціальна мережа забезпечує людям конфіденційність, не видає прямо, що контакт було додано до чорного списку. Але чат із заблокованим обличчям виглядатиме інакше: зникнуть фотографія та дані, не буде показано дату останнього онлайн.

Отримані в минулому повідомлення не будуть видалені, все листування збережеться.

Способи перевірити наявність блокування контактом

Перевірити, чи ви потрапили в НС, можливо різними методами:

  • зателефонувати;
  • відправити смс;
  • переглянути фото чи статус абонента.

Крім того, можливо уточнити інформацію, що цікавить, в іншій соціальній мережі або при особистій зустрічі.

Дзвінок

Послідовність дій:

  1. У програмі відкрийте третю вкладку.
  2. Натисніть на зелену іконку із зображенням трубки.
  3. Знайдіть у списку потрібний контакт, після чого спробуйте додзвонитися.

Якщо виклик відразу обривається, висока ймовірність того, що користувач обмежив можливість зв’язатися з ним. Трапляються, однак, ситуації, що людині незручно відповідати.

Як зрозуміти, що тебе заблокували в Whatsapp: способи дізнатися про лазню від іншого користувача та можливість бачити статус абонента

Пробуємо зробити дзвінок.

Статус та час останнього відвідування

Дізнатися про блок можна, перевіривши, коли співрозмовник був в онлайні. Відкрийте потрібний чат. Під ім’ям вказують дату та час останнього відвідування месенджера. Якщо дані не приховані, ви не були поміщені до чорного списку.

Відсутність інформації в будь-якій ситуації є ознакою блокування. Людина може приховувати час останнього онлайн, виставивши потрібні налаштування.

Інформація не буде показана, якщо контакт видалив месенджер або давно його не використав. Крім того, дані про інших користувачів будуть приховані, якщо ви приховуєте власну дату та час відвідування.

Як зрозуміти, що тебе заблокували в Whatsapp: способи дізнатися про лазню від іншого користувача та можливість бачити статус абонента

Не відображається час останнього відвідування.

Відправка повідомлення

Отримати інформацію про блок можна також за допомогою СМС. Надішліть повідомлення вибраній людині, після чого дивіться на статус, що з’являється поруч із текстом.

Одна галочка вказує на те, що співрозмовник кинув вас у чорний список або вилучив соціальну мережу зі свого мобільного пристрою.

Текст, аудіо або відео у такій ситуації потрапляє на сервер, але не доходить до смартфона контакту. Якщо з’являється друга галочка, то людина просто ігнорує СМС.

Щоб перевірити, можна написати ще одне послання з іншого номера та подивитися на його статус.

Як зрозуміти, що тебе заблокували в Whatsapp: способи дізнатися про лазню від іншого користувача та можливість бачити статус абонента

Одна сіра галочка означає можливе блокування.

Заповненість профілю

Інший наслідок влучення в НС для заблокованого – це неможливість побачити аватар абонента. Відображатися не будуть інші дані: сториз, статус.

Якщо людина не заповнювала інформацію профілю, не встановлювала фотографію, подібний метод перевірки стане недоступним. Крім того, аватар може зберегтися, якщо він був завантажений у телефон заблокованого.

Створення тестової групи

Створіть груповий чат і спробуйте додати співрозмовника, який заблокував:

  1. У месенджері клацніть по 3 точках у правому верхньому кутку.
  2. Знайдіть у меню меню «Нова група».
  3. Потім клацніть по зеленій іконці, позначте потрібний контакт, клацніть на зеленому колі навпроти імені.

Ознакою обмеження зв’язку стане системне повідомлення «Немає дозволу на додавання».

Як зрозуміти, що тебе заблокували в Whatsapp: способи дізнатися про лазню від іншого користувача та можливість бачити статус абонента

Скористайтеся створенням групового чату.

Чи можна обійти блокування

У ситуації, коли треба поговорити з тим, хто заблокував, можете зареєструвати в месенджері ще один аккаунт. Для цього буде потрібний інший номер сім-карти. Існують і інші варіанти: повідомлення в ВК, «Телеграмі» або Viber, простий телефонний дзвінок.

Огляд

nBook
Додати коментар