Як зробити розсилку у Ватсапі

Перед тим як зробити розсилку у «Ватсапі» для багатьох користувачів, я вивчила можливості месенджера, додаткові сервіси для вирішення завдання та обмеження, що діють. Програма дає можливість як розповсюджувати дані серед своїх знайомих, так і просувати бренд чи компанію серед користувачів програми.

Що таке масове розсилання і навіщо воно потрібне

Розсилка WhatsApp передбачає передачу інформаційних повідомлень багатьом адресатам одночасно. На відміну від звичайних SMS-повідомлень, у месенджері можна ділитися не лише текстовою інформацією, а й фото, відео чи GIF-файлами.

Комунікація з кількома користувачами одночасно допомагає вирішити широкий спектр завдань – від запрошень на вечірку до реклами власної компанії, інформування клієнтів про нові акції та пропозиції, знижки тощо.

Для поширення інформації я використовувала різні гаджети: смартфони (включно з Айфоном), планшет, ноутбук, персональний комп’ютер. Головна умова – на пристрої потрібно встановити програму WhatsApp.

Як зробити розсилку в WhatsApp самостійно

Перед тим як зробити розсилку у «Ватсапі», довелося визначитися – чи готова я платити гроші за неї або розповсюджуватиму інформацію безкоштовно. Щоб навчитися основ поширення інформації в месенджері, спочатку обрала другий варіант.

У звичайному обліковому записі

З особистого номера телефону можна надсилати сповіщень за власною базою контактів. Для цього необхідно вибрати людей зі списку, додати їх до одержувачів групових повідомлень. Щоб адресат отримав послання, відправник також має бути внесений до його адресної книги.

Як зробити розсилку у Ватсапі: програми для масового розсилання повідомлень у whatsapp по своїй базі контактів безкоштовно

Розсилка у Ватсапі.

У WhatsApp Business

Сервіс месенджера WhatsApp Business API надає можливість автоматичного розсилання повідомлень користувачам без ризику бути заблокованим модератором.

Для підключення необхідно пройти кілька кроків:

  1. Вказати номер телефону компанії, з якого вестиметься комунікація з користувачами.
  2. Подати заявку та дочекатися верифікації облікового запису.
  3. Вказати контактні дані та сферу діяльності підприємства.
  4. Запустити розсилку за наявною базою номерів.

Усі повідомлення перевіряють модератори. Середня вартість 1 поста в Business API становить 4,5 руб.

Як зробити розсилку у Ватсапі: програми для масового розсилання повідомлень у whatsapp по своїй базі контактів безкоштовно

Розсилка у WhatsApp Business.

Спеціальні програми та сервіси для розсилки

Спеціальні комерційні програми та сервіси дозволяють надсилати повідомлення користувачам, які вже згруповані за інтересами, статтю чи віком, місцем проживання. Це дає можливість написати лише тим людям, яких зацікавить продукція компанії.

WhatsApp Bulk Sender

Сервіс допомагає створювати листування з користувачами із вибраного регіону. А також забезпечує цілодобову підтримку та консультації персонального менеджера.

Prostor SMS

Сервіс офіційно працює з більшістю месенджерів, включаючи WhatsApp. Таким чином, повідомлення надходять лише тим користувачам, які погодилися на отримання.

Це дозволяє виконувати всі вимоги закону про рекламу. Сервіс проводить демографічний та географічний націлення, допомагає розробити загальний дизайн меседжу компанії.

Як зробити розсилку у Ватсапі: програми для масового розсилання повідомлень у whatsapp по своїй базі контактів безкоштовно

Prostor SMS допоможе у розсилці.

Zazu Media

Zazu Media дозволяє виключити зі списку доставки повідомлень непрацюючі або застарілі телефонні номери. Можна налаштувати націлення за статтю, віком, інтересами, мобільним оператором.

bClient

Програма надсилає повідомлення контактам з адресної книги. Організація останньої спрощена – список можна завантажити із текстового файлу або Excel документа.

App Send

У сервісі можна запланувати час відправки, вставити в повідомлення картинки або посилання на сайт. Плата стягується лише за доставлені повідомлення.

Чинні обмеження при надсиланні повідомлень

В особистому обліковому записі існують обмеження надсилання оповіщень – не більше 50 на годину, одержувачами можуть бути до 256 адресатів. Останні мають бути лояльно налаштовані до відправника – 2-3 скарги та месенджер заблокує користувача.

У WhatsApp Business кількість одержувачів також становить 256 осіб, а кількість повідомлень – не більше ніж 15 тис. на місяць. Номер телефону реєструється лише за 1 особою.

При перевищенні перерахованих вище обмежень «Ватсап» блокує акаунт.

Огляд

nBook
Додати коментар