Як знайти групу у Ватсапі: вступ до чату за назвою без запрошення, додавання за посиланням, пошук бесіди вдома за адресою

Перш ніж розпочати листування у групових чатах, варто з'ясувати, як знайти групу у «Ватсапі». Я вивчила кілька можливостей зробити це.

Способи знайти групу в WhatsApp

Безпосередньо у додатку відсутня пошукова система за заданими параметрами. Потрібний самостійний підбір відповідної спільноти або діалогу.

По номеру

Якщо жоден друг зі списку контактів на телефоні не листується на потрібну тему, доведеться шукати цікавий контент у мережі. На тематичних форумах, сайтах та каналах адміністратори залишають номери телефонів, щоб збільшити кількість своїх учасників. На ресурсі add-groups.com представлено кілька тем, що відповідають інтересам відвідувачів.

Введіть у пошуку заголовок, і потрібний чат знайдеться. Варто скористатися рейтингом, який надають гості. Знайдений чат має короткий опис і номер телефону адміністратора.

За назвою

Найпростіше ввести запит у будь-якій пошуковій системі. Google або Yandex цілком підходять для цього завдання.

Коли я ввела в «Яндексі» ключові слова «Туристи з життя у Ватсапі», у верхньому рядку опинився гурт «Туристи з життя» з інструкцією для новачків на add-groups.com. Нижче розташовані каталоги посилань на популярні об'єднання мандрівників.

Якщо один із друзів продовжує вести бесіду, де користувач вже перебуває, її шукають за назвою.

Потрібно перейти до розділу з чатами після входу до месенджера. Далі натиснути на піктограму збільшувального скла і вказати назву. Система запропонує всі існуючі варіанти, залишиться лише вибрати потрібний.

Як знайти групу у Ватсапі: вступ до чату за назвою без запрошення, додавання за посиланням, пошук бесіди вдома за адресою

Знаходимо групу через пошукові системи.

За інтересами

У пошукових системах можна вести і тематичний відбір. Замість «Туристи життя в Ватсапі» я ввела в «Яндексі» «Туристи WhatsApp». Знайшлося кілька тематичних сайтів-каталогів для мандрівників.

На них легко знайти групи за найпопулярнішими категоріями інтересів, серед яких знайомства, робота, творчість, гумор. Рейтинги допоможуть знайти найпопулярніший і затребуваний ресурс.

“ВКонтакте” дозволяє застосовувати й інші фільтри, крім категорій інтересів. У цій мережі представлені спільноти, присвячені групам, зареєстрованим у WhatsApp.

Як знайти групу у Ватсапі: вступ до чату за назвою без запрошення, додавання за посиланням, пошук бесіди вдома за адресою

Вибір групи за інтересами.

Як вступити в чат у WhatsApp

Неможливо додатись до спільноти без запрошення. Щоб стати учасником нового листування, його повноправним членом треба його отримати.

За запрошенням

Адмін запросить користувача, отримавши від нього особисте звернення з проханням додати. Останній крок перед тим, як потрапити до групи – відгук на запрошення. Тепер є можливість увійти до неї та вести листування.

Як знайти групу у Ватсапі: вступ до чату за назвою без запрошення, додавання за посиланням, пошук бесіди вдома за адресою

На запрошення адміна.

За посиланням

Якщо користувач перед тим, як знайти групу у «Ватсапі», отримав запрошення від адміністратора посилання, то додавання до діалогу відбудеться після переходу по ній.

Месенджер лише проінформує користувача про те, що він є учасником групи, відправивши персоналізоване повідомлення.

Коли у розділі чатів з'явиться назва спільноти, можна буде переглянути, про що пишуть учасники. Більше нічого не потрібно приєднатися до них.

Якщо в каталозі з категоріями інтересів тих, хто шукає відповідні групи, розміщені не номери телефонів, а посилання, то писати особисті повідомлення і чекати схвалення адміна не треба. Все, що потрібно, – перехід за ними.

Серед друзів, родичів найпоширеніші особисті запрошення. Організатори приватних спільнот не зацікавлені в тому, щоб користувач міг надіслати адресу будь-якому своєму знайомому, розмістити інформацію у відкритому доступі. Для них посилання теж діятиме, а адміністратору доведеться вручну зупиняти небажану передплату.

Позитивно до подальшого поширення посилань ставляться лише у громадських чатах. Вони тут для того й створені, щоби отримати вільний рух.

Іноді при натисканні на посилання з'являється повідомлення про те, що запрошення було відкликане. Це означає, що поява нових членів небажана, тому доступ до чату закрито. Попросіть включення до групи, якщо є особисті контакти того, хто її веде.

Як знайти групу у Ватсапі: вступ до чату за назвою без запрошення, додавання за посиланням, пошук бесіди вдома за адресою

Вхід до групи за запрошенням.

Особливості додавання до групи з ПК

Якщо краще використовувати комп'ютер, то для вступу до групи виконайте кілька кроків:

  • пройдіть в месенджері за посиланням (спочатку треба знайти її в каталогах, запитати у друзів);
  • дочекайтеся перевірки;
  • приступайте до спілкування.

Месенджер не обмежує у виборі пристрою, чи то смартфон на «Андроїді» чи комп'ютер. Залишатися на зв'язку можна будь-кому. Але іноді слід дотримуватися обережності. Краще уникати сайтів-каталогів із посиланнями, що пропонують платні передплати та рекламу.

Огляд

nBook
Додати коментар