Як зберегти фото з Ватсапа до галереї Андроїд

Для керування файлами чатів потрібно розібратися, як зберегти фото з “Ватсапа” в “Галерею” “Андроїд”. Ця функція месенджера є невід’ємною частиною загальних налаштувань платформи. Володіти їй – важливе вміння користувачів сервісу.

Способи збереження фото з WhatsApp на Android

Існує щонайменше 3 способи завантажити зображення з програми та переслати його на згадку про смартфон. Всі вони легкі у використанні та не вимагають від користувача особливих навичок та знань.

Автозавантаження

Автозбереження є автоматичним завантаженням картинок у телефон. Це означає, що людині не потрібно докладати зайвих зусиль зі скачування файлів.

Щоб увімкнути цю функцію, необхідно:

 1. На головному екрані месенджера клацнути по 3 точках вгорі екрана.
 2. У меню, що відкрилося, зайти в пункт «Налаштування».
 3. Тапнути по розділу «Дані та сховища».
 4. У вкладці “Автозавантаження медіа” вибрати “Мобільну мережу” і поставити галочку навпроти рядка “Фото”.
 5. Натиснути кнопку “OK”.

Як зберегти фото з Ватсапа до галереї Андроїд: завантажити або перенести до галереї, увімкнення автозбереження для завантаження на телефон

Підключення опції автозавантаження.

Крім використання варіанта «Мобільна мережа», який пропонує перекинути знімки в гаджет без втручання користувача (в т. ч. при споживанні трафіку з 2G-, 3G-, 4G-мереж), сервіс передбачає застосування систем «Wi-Fi» та «В роумінгу».

Перша забезпечує перенесення контенту на “Андроїд” тоді, коли пристрій підключено до вай-фаю, друга – якщо обмеження витрати трафіку, що споживається за межами зони дії оператора, не потрібне.

Збереження вручну

При включенні вищезазначеної функції пам’ять смартфона може швидко заповнитись. Тому багато користувачів деактивують її та зберігають медіа вручну. Тут все просто: потрібно зайти в потрібну бесіду і натиснути на зображення, яке після відключення автозавантаження посередині матиме замутнену кнопку «стрілка вниз» із зазначенням ваги файлу в Гб. Після відкриття знімок відправиться в Галерею телефону.

Через функцію “Поділитися”

Функція «Поділитися» пропонує користувачам Android-платформи витягнути і скопіювати окремі малюнки із системи месенджера до папки сховища гаджета. Для коректної роботи потрібно встановити “Провідник”, наприклад ES File Explorer.

Інструкція, як зберегти фото з «Ватсапа» в «Галерею» «Андроїд» за допомогою опції:

 1. Відкрити діалог із потрібним зображенням.
 2. Розгорнути знімок на весь екран і увійти до контекстного меню (див. 3 точки вгорі дисплея).
 3. Натиснути кнопку «Поділитися».
 4. У вікні з програмами вибрати пункт «Зберегти» (див. іконку файлового менеджера).
 5. Знайти потрібний каталог або створити новий.
 6. Тапнути по «Вибору».

Як зберегти фото з Ватсапа до галереї Андроїд: завантажити або перенести до галереї, увімкнення автозбереження для завантаження на телефон

Перенесення фото вручну до галереї.

Після закінчення всіх дій медіа миттєво перенесеться на згадку про смартфон.

Де зберігаються фото з «Ватсапу» за замовчуванням

Всі картинки з листування зберігаються на спеціальних серверах. У телефоні вони розміщуються у «Провіднику», у папці з назвою месенджера (наприклад, WhatsApp Images).

А ось знімки з аватарки профілю у внутрішню систему гаджета автоматично не завантажуються, тому відповідні каталоги в пам’яті пристрою відсутні.

Чому в «Галереї» перестали відображатися медіа із WhatsApp

Якщо в Галереї не відображаються зображення з платформи, їх ніхто не бачить, тому є кілька пояснень:

 1. Застаріле ПЗ. Вирішенням неполадки є оновлення програми до останньої версії в Google Play Store.
 2. Неактивна функція видимості медіа. Щоб це не вплинуло на збереження картинок у гаджеті, слід перейти до розділу «Налаштування» та клацнути по рядку «Чати», а потім увімкнути «Видимість ЗМІ».
 3. Прихований статус картинок. Для видалення “.nomedia” потрібно увійти в налаштування “Диспетчера файлів” і запустити опцію “Показати приховані медіафайли”. Далі видалити “. nomedia” з розділу WhatsApp Images, що знаходиться у внутрішній пам’яті смартфона.

Всі знімки месенджера доступні в галереї «Андроїд» і можуть бути надіслані контактам.

Огляд

nBook
Додати коментар