Як завантажити відео з Ватсапа: збереження ролика на комп'ютер або переміщення в галерею на андроїд.

Оскільки скачати відео з «Ватсапа» можна за допомогою вбудованих кнопок завантажень, залишається визначити директорію для зберігання файлів. На різних смартфонах медіа та документи зберігаються у системній папці WhatsApp. А якщо доступ до неї закритий, рятує провідник, який вказує шлях хмарного завантаження. Щоб не втратити файли, упорядкувати завантаження фотографій і роликів, використовують вбудовану в месенджер функцію автоматичного перегляду. Усі видимі завантаження відправляються до системної папки «Ватсапа», звідки їх скопіюють у телефон або на SD-карту.

Налаштування функції автоматичного збереження медіафайлів у WhatsApp

Очищення кешу та даних месенджера призводить до стирання завантажених медіа у «Галереї». Програма надає доступ для перегляду фото та відео, але не є сховищем за промовчанням. Після оновлення кеш-пам'яті, частина даних видаляється, а користувачі помічають це не завжди.

Причин кілька. Користувач ніколи не очищає смартфон, не користується утилітами з розширеними налаштуваннями доступу (дозвілами). Тимчасові файли WhatsApp завантажуються відразу після перегляду окремого розділу диска, на ПК. Власник облікового запису вчасно переносить завантажені автоматично медіа у внутрішню пам'ять смартфона, де постійно зберігає особисту інформацію.

“Замилені” фото після очищення кешу просто не скачують повторно. Спробуйте натиснути на віддалений оригінал у чаті та стане зрозуміло, що у галереї його вже не знайти. І якщо не налаштовано автокопіювання до буферної папки, повернутися до перегляду вже не вийде.

У таких ситуаціях рятує файлова система WhatsApp, яка за умовчанням відповідає за роботу месенджера на пристрої та дублює всі завантаження. У внутрішньому архіві Media знайдуться всі файли, надіслані та отримані власником. Якщо ви видалили селфі безпосередньо через менеджер фотографій «Галерея», знайти відправку можна в папці Sent. Якщо випадково очистили завантажений співрозмовником файл, перегляньте його у Video, Voice Notes, Images, Audio, Photos, Documents у тому ж архіві Media.

Як завантажити відео з Ватсапа: збереження ролика на комп'ютер або переміщення в галерею на андроїд.

Налаштування автозавантаження медіафайлів.

Щоб настроїти автозавантаження в системну папку та переглядати всі зібрані файли в одному місці, скористайтесь інструкцією. Спосіб підійде користувачам пристроїв Android із прозорою ОС. На Айфонах директорія Storage/Data/WhatsApp/Media прихована.

Порядок дій:

 1. Відкрийте “Параметри” месенджера.
 2. Перейдіть до «Дані та сховища».
 3. Тапніть по «Автозавантаження медіа».
 4. Позначте пріоритетні файли або одночасно всі фотографії, відео, аудіо, документи. Не вдасться зберегти лише посилання, контакти, геодані.
 5. Визначте спосіб завантаження. Якщо Ви використовуєте лімітне мобільне підключення, відзначте Wi-Fi. Завантажуйте медіа лише через громадські точки доступу. А цікаві файли завантажуйте вручну.
 6. Збережіть установки, вийшовши з меню.

Після виконаних маніпуляцій достатньо відкрити перегляд мініатюри і зберегти файл у пам'яті в потрібний розділ віртуального диска/USB-накопичувача.

Як завантажити відео вручну

Налаштування «Ватсапа» працюють однаково при ручному та автоматичному завантаженні. Інтерфейс за командою ініціалізує завантаження, у кліпу з'являється незамилена заставка (перед перегляд вмісту). Відео завантажилося. Знайти його можна як у галереї, яку дивитеся постійно, так і у системному реєстрі WhatsApp.

Якщо ролик не переглянуто, завантажувати його необов'язково. Все записується до архіву. Якщо ж користувач не знаходить відео, надсилання надіслано через сторонній сервіс (кнопка «Поділитися») або видалено з пристрою. Знайти її можна в «Надісланих» Sent або «Пересланих» Shared.

На телефон у «Галерею»

Перед тим як скачати відео з «Ватсапу» на смартфон, визначте, для чого ви виконуєте дію. Месенджер має додаткові функції відправлення. Якщо не бажаєте, щоб кліп зберігався в галереї дублем, не вмикайте опцію «Зберегти медіа». Робіть вибіркове відправлення відразу кількох файлів.

Інструкція:

 1. Відкрийте чат.
 2. Навантажте ролик. Це перемістить його до архіву Media. Шлях до папки залежить від ОС.
 3. Позначте повідомлення з медіафайлами.
 4. Тапніть по «Переслати».
 5. Знайдіть стрілку в нижньому правому кутку.
 6. Виберіть «Зберегти відео» для швидкого доступу до «Галереї» пристрою. Щоб не втратити кліп, натисніть «Завантажити до файлів» та виберіть папку призначення. Якщо плануєте показати відео друзям, перейдіть до відправки поштою, тапнувши «Лист себе».

Як завантажити відео з Ватсапа: збереження ролика на комп'ютер або переміщення в галерею на андроїд.

Завантажити відео в месенджері вручну.

Якщо галерея телефону відображає медіафайли, збережені на SD, а відео та селфи з WhatsApp, як і раніше, залишаються в завантаженнях, змініть налаштування для збереження вручну.

Інструкція:

 1. Відкрийте розділ пам'яті у налаштуваннях смартфона.
 2. У пошуку знайдіть WhatsApp. Убийте перші літери навпроти лупи.
 3. Знайти WhatsApp. Не переплутайте зі схожою папкою (розширення com).
 4. Відкрийте Media, Video.
 5. Виділіть об'єкт, що цікавиться. Дивіться мініатюру чи назву з датою.
 6. Щоб скинути до іншої папки, викличте меню (2 точки). Натисніть значок «Скопіювати» або «Перемістити».

Завантажений таким чином медіафайл не зникне з галереї без спеціального дозволу. Виконуйте інструкцію перед тим, як вручну очистити кеш на пристроях з оновленими ОС.

На комп'ютер

У веб-клієнті кліпи зручно завантажувати у вікні “Дані контакту”. Виберіть зі списку потрібний та клацніть по значку завантаження. Залежно від ОС файл потрапить до архіву з браузерними завантаженнями на ПК або до папки Downloads на смартфонах (якщо не встановлені інші установки).

Інший спосіб вручну завантажити відео – переглянути його у діалозі з контактом. У верхньому правому куті з'явиться значок зі стрілкою. Клацніть по ньому, вкажіть шлях для збереження.

Кросплатформенний месенджер WhatsApp дозволяє завантажувати будь-які файли з чатів. Для швидкого завантаження кліпів відкрийте системний архів Media на смартфонах та перемістіть їх у постійну директорію.

Огляд

nBook
Додати коментар