Як зареєструватися у Ватсапі

Незважаючи на інтуїтивно зрозумілий інтерфейс програми, користувачам-початківцям може знадобитися інструкція, як зареєструватися в «Ватсапі». Наявність облікового запису в найпопулярнішому месенджері – це можливість спілкуватися з друзями та діловими партнерами у 180 країнах світу. До того ж, сьогодні популярний месенджер можна використовувати і як інструмент для просування бізнесу або особистого бренду.

Що потрібно для реєстрації в WhatsApp

Щоб створити обліковий запис, не потрібно виконувати якісь складні умови. Достатньо мати смартфон або планшет, який працює на базі будь-якої операційної системи – Android, iOS Windows Phone або KaiOS – з робочою SIM-карткою. Не потрібно заходити на сайт: всі дії виконуються безпосередньо у додатку. Активація профілю безкоштовна.

Зареєструватися в WhatsApp на комп’ютері не можна: він працює лише на телефоні або планшеті. Хоча можна користуватися веб-версією месенджера, ПК є лише додатковим пристроєм.

Сесія синхронізується із мобільним додатком. Єдиний варіант створення – встановити на комп’ютер емулятор Android. Але прив’язка до телефону все одно буде потрібна. На нього буде надіслано SMS із перевірочним кодом.

Як зареєструватися в WhatsApp без номера телефону

У тих, хто не хоче показувати в додатку свою основну SIM-карту, також є можливість зареєструватися у «Ватсапі».

Існує 2 способи:

 1. Встановити на смартфон програму TextNow або Virtual SIM для генерації віртуальної сім-карти. Її можна використовувати як ідентифікатор при створенні облікового запису.
 2. Використовуйте номер стаціонарного телефону. В цьому випадку в якості перевірки під час реєстрації потрібно вибрати опцію «Зателефонувати». Код перевірки буде надіслано в голосовому повідомленні.

Вибираючи спосіб створення облікового запису, потрібно пам’ятати, що при необхідності перевстановлення програми у користувача можуть виникнути труднощі з доступом до облікового запису.

Як зареєструватися у Ватсапі: створення облікового запису на телефоні та комп'ютері і чи можливо це без встановлення програми

За допомогою програми TextNow згенеруйте віртуальний номер.

Створення облікового запису у «Ватсапі» через соцмережі

Розробники програми не передбачили користувачам можливості прив’язати обліковий запис до інших сервісів. Реєстрація в WhatsApp можлива лише за допомогою телефонного номера. Створити обліковий запис на основі чинного профілю в соціальних мережах не вдасться.

Інструкції з реєстрації у WhatsApp

Мобільний пристрій, на який встановлюють програму, повинен відповідати вимогам розробників.

Сьогодні «Ватсап» підтримує операційні системи:

 • iOS 8.0 та новіші;
 • Android не старше версії 4.0.3;
 • Windows Phone від 8.1;
 • KaiOS від 2.5.0

Смартфони та планшети на базі старіших ОС не підходять для установки. Також система більше не підтримує платформу BlackBerr.

Android

Перш за все потрібно відкрити магазин програм Google Play Market і знайти в ньому WhatsApp. Після завантаження та встановлення на екрані смартфона з’явиться іконка програми.

Тягнувши по значку, переходять до процесу реєстрації:

 1. На стартовій сторінці натискають на активне посилання з користувальницькою угодою. У ньому докладно описані умови надання послуг та політика конфіденційності компанії. Після прочитання натискають кнопку “Прийняти”.
 2. Коли система запитає надати програмі ряд дозволів (до списку контактів та сховищу документів та мультимедійних файлів), топають полями «Дозволити» і «Далі».
 3. На сторінці реєстрації вводять міжнародний код країни та номер телефону. Чекають на контрольний дзвінок або SMS з ідентифікаційним кодом.
 4. Вводять отриману комбінацію у полі для перевірки.

Створення облікового запису завершено. Залишається лише ввести своє ім’я або логін, який буде використовуватись у додатку. За бажанням можна встановити фото профілю – так друзям буде легше знайти користувача в списку чатів.

Як зареєструватися у Ватсапі: створення облікового запису на телефоні та комп'ютері і чи можливо це без встановлення програми

Реєстрація на пристрої з ОС Android.

iPhone

Власникам «айфонів» потрібно завантажити WhatsApp у магазині App Store та встановити його на смартфон. Після того, як піктограма програми з’явиться на екрані, її запускають та приступають до реєстрації. Алгоритм для користувачів мобільних пристроїв на iOS буде таким самим, як на Android.

Як зареєструватися у Ватсапі: створення облікового запису на телефоні та комп'ютері і чи можливо це без встановлення програми

Завантажуємо WhatsApp із магазину App Store.

Windows

Хоча корпорація Microsoft офіційно припинила підтримку Windows Phone, мобільні телефони з цієї ОС продовжують працювати, а виробники софту випускати програми для цієї платформи. Тому завантажити з магазину Microsoft Store програма WhatsApp не складе проблеми.

Після інсталяції на пристрій та завершення установки приступають до створення облікового запису. Інструкція, як зареєструватися в “Ватсапі”, буде такою ж, як для пристроїв на базі iOS та Android.

Можливі проблеми з реєстрацією у «Ватсапі»

Найчастіше створення облікового запису відбувається без перешкод. Але іноді в процесі активації трапляються накладки: наприклад, не надходить SMS із кодом перевірки.

Якщо повідомлення не надійшло протягом хвилини, надсилають повторний запит. Якщо це не спрацює, вибирають як спосіб для ідентифікації телефонний дзвінок.

Якщо це не допомогло, потрібно перевірити:

 • чи є мобільний зв’язок;
 • чи коректно введено дані.

Також активація облікового запису неможлива, якщо колишній власник сім-карти реєструвався за нею у «Ватсапі». Якщо немає можливості зв’язатися з колишнім господарем та попросити його видалити профіль, потрібно написати у службу підтримки WhatsApp на email support@whatsapp.com або через довідковий центр на сторінці whatsapp.com/contact для вирішення проблеми.

Огляд

nBook
Додати коментар