Як заблокувати повідомлення у Ватсапі

Я розповім своїм читачам про те, як заблокувати повідомлення у «Ватсапі» вбудованими та сторонніми засобами. Завдяки цим функціям можна менше відволікатися від роботи та відпочинку.

Чи можна заборонити голосові повідомлення у WhatsApp

Цілком заборонити прийом аудіоповідомлень у WhatsApp не вдасться, т.к. вони завантажуються в пам’ять пристрою автоматично, незалежно від способу підключення до Інтернету. Можна лише попередити співрозмовників текстовим листом.

Також допускається провести маніпуляції з папкою, де зберігаються голосові повідомлення, щоб вони стали недоступними у месенджері для закачування та передачі.

Що робити, щоб не надсилали голосові у «Ватсапі»

Перш за все, можна спробувати написати співрозмовнику, що ви встановили обмеження на голосові вхідні, а внизу додати фразу «Доставка не вдалася» жирним шрифтом. Такий підхід не завжди може стати результативним через те, що деякі абоненти можуть не надавати значення текстовим проханням.

Захист папки Whats App Voice Notes

Ще один метод відключення голосових вхідних повідомлень передбачає маніпуляцію з каталогами месенджера в пам’яті мобільного пристрою.

В результаті модифікації Whats App не може обробляти файли, що надходять до папки VoiceNotes. Варто враховувати, що це обмеження поширюється на всі аудіоповідомлення, що є недоліком такого підходу.

Перед тим як вимкнути голосові повідомлення, потрібно обов’язково закрити Whats App, а потім завантажити на телефон Total Commander, здатний змінювати права доступу до папок та файлів. Після цього потрібно через цей провідник перейти до папки Whats App.

Для закриття аудіоповідомлень слід:

 1. Натисніть та утримуйте рядок з папкою Voice Notes.
 2. Перейти до властивостей каталогу через спливаюче меню.
 3. Натисніть кнопку RWX, щоб відкрити конфігуратор прав доступу.
 4. Зняти галочки з пунктів R («дозволити читання») та W («дозволити запис») у перших 2 стовпцях.
 5. Натиснути кнопку застосування в обох вікнах.

Після цього потрібно перезапустити смартфон, щоб зміни набули чинності. Голосові вхідні та вихідні повідомлення мають зникнути з месенджера.

Якщо інший співрозмовник спробує їх вам відправити, він побачить 1 галочку і сірий значок мікрофона. Це означає, що телефон не сприймає аудіоповідомлення.

Як заблокувати повідомлення у Ватсапі: заборона писати або обмеження надсилання незнайомим контактам

Whats App Voice Notes.

Блокування небажаних контактів у «Ватсапі»

Контакти у «Вотсаппі» можна легко заблокувати, щоб захиститись від небажаних повідомлень та дзвінків. Ця дія допускається застосовувати до невстановлених та існуючих номерів.

Щоб заборонити небажаному абоненту дзвонити та писати вам у «Ватсапі», знадобиться:

 1. Відкрийте докладні відомості про контакт.
 2. Перегорнути вікно вниз.
 3. Натиснути кнопку блокування.
 4. Підтвердити намір.

Якщо потрібно, можна поскаржитися на номер, з якого пишуть незнайомці, перед тим як заблокувати повідомлення у «Ватсапі». Для цього потрібно натиснути на рядок із символом дизлайка. Також потрібно переконатися в тому, що у вікні стоїть галочка, що дозволяє блокування і видалення чату.

Якщо інші користувачі часто скаржаться на цей контакт, він може бути заблокований дистанційно. Власник номера отримає інформацію про це, коли спробує авторизуватися повторно після переустановки програми. З’явиться попередження, що блокування викликано порушенням умов використання «Вотсаппа».

Як заблокувати повідомлення у Ватсапі: заборона писати або обмеження надсилання незнайомим контактам

Блокування контактів у «Ватсапі».

Як заблокувати незнайомцям можливість писати у «Ватсапі»

Щоб заблокувати повідомлення в WhatsApp, які надходять від контактів, записаних у телефоні, можна скористатися таким методом:

 1. Відкрийте параметри аудіопрофілів на смартфоні.
 2. Увімкнути режим “Не турбувати”.
 3. Перейти до параметрів пріоритетних подій.
 4. Натисніть на рядок повідомлень.
 5. Вибрати зі спливаючого меню пункт “Тільки від контактів”.

В результаті користувач не отримуватиме повідомлень про небажані текстові та аудіоповідомлення в месенджері.

Огляд

nBook
Додати коментар