Як використовувати Microsoft Office безкоштовно у Windows 10

Як використовувати Microsoft Office безкоштовно у Windows 10

Існує спосіб використання Microsoft Office у Windows безкоштовно без необхідності купувати будь-які ліцензії. Так, ця можливість пропонує ряд важливих обмежень, але цього більш ніж достатньо для більшості користувачів, яким необхідно використовувати цей офісний пакет.

Існує інструмент під назвою Office Online, який пропонує різні офісні програми, тому ви можете його використовувати через Інтернет безкоштовно. У Office Online доступні Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Sway, Oultlook, OneDrive та інші.

Ви можете побачити, що в цьому списку є програми Office та служби Microsoft. У Office Online ви можете використовувати Word, Excel та PowerPoint безкоштовно з певними обмеженнями, просто маючи браузер та обліковий запис Microsoft (Hotmail або Outlook).

Ви можете отримати доступ до цього інструменту онлайн або безпосередньо через програму під назвою Office, яку ви можете безкоштовно завантажити для Windows 10. Ця утиліта полегшує доступ до безкоштовних версій Word, Excel і PowerPoint в Інтернеті, вона діє як свого роду центр додатків.

Якщо ви оновили Windows 10 до останньої версії, ймовірно, у вас вже встановлено цю програму. Ви можете легко перевірити це, натиснувши комбінацію клавіш Windows + Q і набравши «Office» у полі пошуку, якщо воно не з'явиться, вам доведеться встановити програму за посиланням. Відкрийте програму та виконайте такі дії:

  • Після відкриття ви знайдете прямий доступ до всіх доступних утиліт в лівому стовпці, також тут ви можете побачити всі файли, які ви створили останнім часом.

Як використовувати Microsoft Office безкоштовно у Windows 10

  • Якщо, наприклад, ви натиснете Word, у браузері відкриється безкоштовна онлайн-утиліта, але якщо на вашому ПК вже встановлено офісний пакет Microsoft, у цьому випадку відкриється утиліта Word. Особливість Word Online та інших утиліт, у тому, що вони обмежені.

Тобто вони пропонують основні інструменти для редагування та багато іншого, файли будуть збережені у хмарі OneDrive, і у вас буде доступ до них з будь-якого комп'ютера чи мобільного пристрою. Для більш сучасних можливостей вам потрібно буде купити Office 365 для вашого ПК.

Безкоштовна пробна версія Microsoft 365

Існує ще один спосіб отримати безкоштовно Microsoft Office. Microsoft 365 (раніше Office 365) можна спробувати безкоштовно протягом 30 днів. Якщо ви вибрали цей варіант, зробіть таке:

  • Перейдіть на сторінку Microsoft 365.
  • Тепер натисніть “Спробувати безкоштовно на місяць”.

Як використовувати Microsoft Office безкоштовно у Windows 10

  • Потім увійдіть до свого облікового запису Microsoft та дотримуйтесь інструкцій. Нарешті, ви можете використовувати Word та інші утиліти безкоштовно протягом 1 місяця.

Багато користувачів не хочуть платити за використання Word та інших утиліт, тому Office Online – це відмінний варіант для переважної більшості, тому що він не вимагає установки, він безкоштовний і чудово справляється зі своїми функціями.

nBook
Додати коментар