Як підключити Смарт ТВ до інтернету через кабель мережі

Сучасні різновиди телевізорів, які оснащуються вбудованим Смарт-ТБ, можна підключити безпосередньо до інтернету. Робиться це різними способами, але найчастіше для цього використовують мережевий Ethernet дріт. З його допомогою вдасться забезпечити найбільш стабільне та високошвидкісне з'єднання. Однак, перш ніж це зробити, необхідно розібратися з тим, як підключити Смарт ТВ до інтернету через мережний кабель. Такі знання сьогодні стануть у нагоді всім.

Як підключити Смарт ТВ до інтернету через кабель мережі

Підключення смарт-телевізора до інтернету мережевим кабелем LAN

Перед тим як приєднувати ТВ до глобальної мережі, треба ознайомитися з тим, що для цього може стати в нагоді. Щоб самостійно організувати дротове підключення на телевізорі, знадобляться:

 • Ethernet кабель. Саме він використовуватиметься при підключенні ТВ до мережі Internet.
 • ТБ, оснащений LAN портом. Без нього організувати провідне підключення не вдасться.
 • Роутер. Найчастіше люди роблять підключення Смарт-ТБ до інтернету через кабель від роутера, а не безпосередньо.

Додаткова інформація! Також перед під'єднанням ТВ до інтернету треба заздалегідь визначити тип мережі. Для цього потрібно зателефонувати до технічної підтримки провайдера та уточнити, з яким саме протоколом вони працюють. Це може бути L2TP, PPTP чи PPPoE.

Переваги та недоліки цього способу підключення

Як підключити Смарт ТВ до інтернету через кабель мережі

Цей метод підключення має як переваги, і недоліки. До основних переваг його використання можна віднести:

 • Надійність. Кабельний інтернет працює набагато стабільніше, ніж бездротове підключення через маршрутизатор. При використанні шнура Ethernet обриви мережі трапляються в рази рідше.
 • Висока швидкість передачі. При підключенні безпосередньо дані передаються набагато швидше ніж через Wi-Fi або мобільний інтернет.
 • Можливість підключення до ТБ, які не мають модуля Wi-Fi. У деяких моделей телевізорів немає вбудованого приймача. Підключити їх до інтернету можна лише за допомогою кабелю.

Є цей спосіб і певні мінуси, з якими треба обов'язково ознайомитися. Головний недолік у тому, що доведеться прокладати додатковий провід. Не завжди вписується в інтер'єр. Тому необхідно заздалегідь продумати, як замаскувати шнур від сторонніх, щоб він не впадав у вічі і не псував дизайн приміщення.

Налаштування підключення до Інтернету для телевізорів із функцією Smart TV

Люди, які не знають, як підключити телевізор до роутера через кабель, мають ознайомитись із нюансами проведення цієї процедури. Є кілька рекомендацій, які допоможуть зробити все вірно.

Як вказати статичний IP та DNS на ТБ

Як підключити Смарт ТВ до інтернету через кабель мережі

Багато хто вирішує підключити телевізор до комп'ютера через роутер по кабелю, використовуючи статичну адресу. У такому випадку доведеться самостійно змінювати параметри мережі, щоб телевізор зміг підключитися до глобальної мережі. Процес настроювання однаковий на більшості сучасних моделей ТБ і виглядає так:

 1. Перейти до налаштувань телебачення та вибрати установки мережі.
 2. У меню вибрати тип підключення по кабелю.
 3. Знайти параметр, який відповідає за налаштування IP-адреси.
 4. Змінити режим IP вручну замість автоматичного.

Після цього на екрані має з'явитися спеціальне вікно, в якому треба вручну прописати адресу IP.

Додаткова інформація! Щоб дізнатися про статичну адресу, слід зателефонувати провайдеру і уточнити цю інформацію. Також можна скористатися сторонніми сервісами, які в режимі он-лайн визначають IP. Наприклад, можна відвідати сайт 2ip. Він автоматично визначає IP користувачів.

Як настроїти телевізор за динамічного IP

Як підключити Смарт ТВ до інтернету через кабель мережі

Якщо для підключення телевізора до мережі Інтернет через мережевий провід використовується протокол з динамічним IP, все має налаштуватись автоматично. Про це свідчить зображення на екрані. Якщо підключення не налаштовано в автоматичному режимі, доведеться зайнятися ручним налагодженням.

Варто відзначити, що у різних моделей телевізорів меню налаштувань може відрізнятися інтерфейсом та назвою деяких розділів. Однак, незважаючи на це, є універсальна схема ручного налагодження, яка підійде для будь-якого телевізора:

 1. Перейти до меню ТВ.
 2. Зайти до налаштувань мережі.
 3. Змінити тип підключення на кабельний.

Тепер на екрані має розпочатися процес підключення пристрою до глобальної мережі. Після завершення налаштування необхідно перевірити, чи підключено пристрій до Інтернету. Для цього можна відкрити програму YouTube, яка за замовчуванням встановлена на багатьох Смарт ТВ. Якщо відеоролики почали завантажуватися, значить телевізор має доступ до мережі інтернет .

Як бути, коли телевізор не приєднується до інтернету: проблеми при підключенні та їх вирішення

Як підключити Смарт ТВ до інтернету через кабель мережі

Досить часто люди стикаються із ситуаціями, коли телевізор не підключається до інтернету через кабель. Є кілька причин, через які може виникнути така проблема:

 • Пошкодження кабелю. Мережа може бути відсутній через те, що провід пошкоджено. Тому необхідно обов'язково оглянути його та переконатися у відсутності розривів. Якщо він несправний, доведеться купувати новий кабель Ethernet.
 • Проблеми із роутером. Іноді ТБ з'єднують із мережею не безпосередньо, а через маршрутизатор. У такому разі необхідно перезавантажити роутер. Якщо це не допоможе, доведеться скинути його. Робиться це натисканням кнопки «Reset».
 • Неправильне налаштування з'єднання. Можливо, під час зміни параметрів підключення була вказана не та IP-адреса і через це на ТБ немає інтернету. У такому випадку потрібно перевірити ще раз мережні налаштування телевізора.
 • Пошкодження LAN-роз'єму на ТБ. Якщо вхід для підключення кабелю Ethernet не працює, доведеться підключатися до мережі через Wi-Fi.
 • Проблеми у провайдера. Інтернет може тимчасово не працювати через ремонтні роботи на лінії. У цьому випадку навряд чи підключення телевізора до Інтернету через кабель мережі буде працювати.

Щоб насолоджуватися вдома великою кількістю каналів та цифровим телебаченням, доведеться підключати ТВ до Інтернету. Однак, перш ніж зайнятися цим, необхідно розібратися, як правильно підключити телевізор до мережі через кабель і що для цього може знадобитися.

nBook
Додати коментар