Як видалити повідомлення у Ватсапі

Користувачі часто думають, як видалити повідомлення в «Ватсапі», коли помилково відправили текст, аудіо, відео або фотографію не в той чат. Позбутися послання зовсім не вдасться, замість нього в бесіді з’явиться системне повідомлення.

Як працює функція видалення повідомлень у «Ватсапі»

Месенджер дозволяє видалити надіслане непрочитане повідомлення протягом 68 хвилин для обох учасників бесіди. Якщо мине більше часу, позбавитися тексту буде можливо лише на своєму пристрої. При цьому абонент залишиться.

Дане обмеження можна обійти, відключивши на смартфоні автоматичне визначення часу та настроївши показники вручну.

Щоб послання зникло з історії обох співрозмовників, на їх пристроях має бути встановлена остання версія програми. Оновити його можна в Google Play (на Android) або App Store (на «айфоні»).

Видалення листування в WhatsApp

Алгоритм видалення залежить від того, що потрібно стерти.

Певні повідомлення

Щоб позбавитися окремих повідомлень на «андроїді», виконайте інструкції:

 1. Увійдіть в соціальну мережу, знайдіть розмову, в якій хочете стерти СМС.
 2. Клацніть по вибраному посланню, утримуйте, поки воно не посиніє. При необхідності виберіть ще кілька відправлених, натисніть на кожне з них.
 3. У верхній частині дисплея з’явиться зображення урни. Натисніть на ній. Підтвердіть, що хочете назавжди стерти частину діалогу. Скасувати дію буде неможливо, стерта бесіда не підлягає відновленню. Рекомендується попередньо зберегти важливі посилання, файли на диск або окрему папку на пристрої.

Як видалити повідомлення у Ватсапі: способи прибрати СМС у всіх або у конкретного співрозмовника, стирання листування без відновлення

Видаляємо конкретне повідомлення.

Медіафайли

Алгоритм той самий, що й у простих СМС. Однак надіслані раніше файли можуть залишитися на смартфоні одержувача. Позбутися їх самостійно не можна, доведеться просити співрозмовника прати фотографії, голосові чи відеоролики вручну.

Видалення всіх діалогів

Якщо розмов трохи, можна позбутися їх вручну:

 1. Щоб повністю очистити листування, відкрийте його.
 2. Клацніть по 3 точках у верхній лівій частині екрана. У меню перейдіть у вкладку «Ще». Виберіть «Очистити чат».
 3. Повторіть те саме з кожним непотрібним діалогом.
 4. За необхідності позначте галочкою пункт про видалення всіх медіа з цієї бесіди з мобільного пристрою.

Як видалити повідомлення у Ватсапі: способи прибрати СМС у всіх або у конкретного співрозмовника, стирання листування без відновлення

Чистимо повністю всю бесіду.

Якщо листування збиралося протягом тривалого часу, потрібно видалити відразу все, краще використовувати інший алгоритм:

 1. На вкладці «Чати» клацніть по 3 точках.
 2. Перейдіть до “Налаштування”, звідти до розмов, у вкладку “Історія”.
 3. Натисніть «Видалити» або «Очистити». Перша функція знищить усі сліди розмов. Друга позбавить вмісту, але збереже рядки з ніками співрозмовників.
 4. Якщо хочете залишити будь-які бесіди, спочатку додайте їх до «Вибраного». Тоді месенджер запропонує зберегти їх.

Можна скористатися платною послугою: підключитися через сервер програми, видалити всі листування вибраного абонента за вказаний час. Від замовника потрібно знання потрібного номера. При цьому геолокація людини, у якої дані будуть стерті, не має значення.

Як видалити повідомлення у Ватсапі: способи прибрати СМС у всіх або у конкретного співрозмовника, стирання листування без відновлення

Знищення всього листування.

Голосові повідомлення

Для видалення голосового повідомлення алгоритм той самий, що й тексту. Однак аудіо зберігаються у внутрішній папці соціальної мережі. Якщо працює резервне копіювання, вони також надсилаються в хмару. Звідти файл можна витягти, прослухати повторно.

Стирання у всіх співрозмовників

У групі видаляти повідомлення всім учасників дозволяється лише адміністраторам, творцям. Інші учасники можуть стерти окремі СМС чи весь діалог лише з власному пристрої.

Огляд

nBook
Додати коментар